Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  :lolol:  Tvoj otac makar bio starija generacija, moj dečko je jednom stavio one tablete za potapanje zubne proteze preko noći u korpu. Hteo da kupi vitamin C, video ovo ono valjkasto pakovanje, na njemu nacrtana tableta što šišti, i stavio za kasu. Još pošto mi ništa ne veruje, morala sam kad sam ono ugledala još da se borim s njim da vratim na policu kroz napad smeha, on misli da hoću nešto da ga zeznem i stavim da kupimo po mojoj volji, pa se zaintačio da ima to njegovo da pijemo, ja mu objašnjavam da će ostati bez želuca popije li to... ma ludilo :lolol:

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vasilije objasnio, mada cesto bude i emocionalna ucena radi emocionalne ucene.

Ne znam ni ja sta misle da postizu time (osim potencijalne materijalne koristi) ali ih ima mnogo vise nego sto zelimo da znamo. Cula sam svakava objasnjenja ali meni i dalje nista od toga ne zvuci kako treba ali mi obicno objasne bas to da sam ja naivna i da nista ne razumem kako funkcionisu ti medjuljudski odnosi.

Ima li kakvih studija na slicne teme?

 

Mislim da primena emocionalne ucene (i svesne manipulacije, generalno) da bi se osvojio/zadržao partner ukazuje na problem samopoštovanja koji negde i nekako mora da izbije. Materijalna sigurnost i zadovoljstvo zbog ulova nisu uvek dovoljna kompenzacija, posebno ne na duže staze. 

 

edit: na drugi post 

Taj smeh u lice je sasvim rečit  :)

edit2: Pretpostavljam da nema većeg zadovoljstva nego stalno hodati na prstima, smišljati trikove i nositi masku zarad višeg cilja (novca, muškarca, bilo čega)  :cry:

Edited by Notorious
Link to comment

  :lolol:  Tvoj otac makar bio starija generacija, moj dečko je jednom stavio one tablete za potapanje zubne proteze preko noći u korpu. Hteo da kupi vitamin C, video ovo ono valjkasto pakovanje, na njemu nacrtana tableta što šišti, i stavio za kasu. Još pošto mi ništa ne veruje, morala sam kad sam ono ugledala još da se borim s njim da vratim na policu kroz napad smeha, on misli da hoću nešto da ga zeznem i stavim da kupimo po mojoj volji, pa se zaintačio da ima to njegovo da pijemo, ja mu objašnjavam da će ostati bez želuca popije li to... ma ludilo :lolol:

Ortak bre, ne otac. Mladja generacija. Dileja.  :lolol:

Link to comment

Mislim da primena emocionalne ucene (i svesne manipulacije, generalno) da bi se osvojio/zadržao partner ukazuje na problem samopoštovanja koji negde i nekako mora da izbije. Materijalna sigurnost i zadovoljstvo zbog ulova nisu uvek dovoljna kompenzacija, posebno ne na duže staze. 

 

edit: na drugi post 

Taj smeh u lice je sasvim rečit  :)

 

Sve jasno, slazem se u potpunosti ali je fora sto skoro nijedna to nece priznati, makar ne otvoreno. Na duze staze to najcesce izgleda jako ruzno i tuzno.

Link to comment

Sve jasno, slazem se u potpunosti ali je fora sto skoro nijedna to nece priznati, makar ne otvoreno. Na duze staze to najcesce izgleda jako ruzno i tuzno.

 

To nepriznavanje (sebi ili drugima) me dotiče samo u meri u kojoj se njihovo nezadovoljstvo reflektuje na mene. Nemam više kiseline za takve priče. 

Moraću da naučim da pravilno klikćem na notifikaciju, redovno utrčavam ljudima u profile  (i tebi sada). 

Link to comment

To nepriznavanje (sebi ili drugima) me dotiče samo u meri u kojoj se njihovo nezadovoljstvo reflektuje na mene. Nemam više kiseline za takve priče. 

Moraću da naučim da pravilno klikćem na notifikaciju, redovno utrčavam ljudima u profile  (i tebi sada). 

 

Svakako, te koje reflektuju otklanjam iz zivota, sto kazes, nemam zeludac vise da slusam budalastine.

Ja kad citam forum sa telefona ili tableta redovno ulecem ljudima na naloge a desavalo mi se i da umesto kvota kliknem na report, srecom to ne ide automatski :isuse:

Link to comment

Moja jedna poznanica je po svemu sudeći i zatrudnela kad je delovalo da će da raskinu ona i dečko... doduše u konkretnoj situaciji svi su na njenoj strani, objektivno je i tipu učinila uslugu.

:lolol:

 

Na stranu prioriteti, alal joj ćufte kad može opušteno da živi sa saznanjem kako je došla do toga. 

zapanjile bi se i ti i ja kolko toga ima da na kraju ispadne da uopshte nije vazno -_-

hocu da kazem, taj konachni ishod je toliko vazan da ponishtava sve ostalo. chak je i to neka drushtvena norma, mada se drushtvo formalno zgrazava. sve ove neudate sto okolo leze ko snoplje i neshto se kao gicaju, svaka baba bi ti rekla da je osamstopesto puta bolje da su navatale nekoga na foru, nego shto se trte da su moderne ^_^

 

on misli da hoću nešto da ga zeznem i stavim da kupimo po mojoj volji, pa se zaintačio da ima to njegovo da pijemo, ja mu objašnjavam da će ostati bez želuca popije li to... ma ludilo :lolol:

eto vidish, nikad dovoljno opreza... :lolol:

 

(realno je trebalo da ga pustish da srkne bar malo :wicked: -_-)

Edited by gospa buba
Link to comment

ja maločas u blicu pročitah ovo

 

Ako sad zavrsi srednju, je l idalje aspolvent, ili mora sve ispocetka? I moram da primetim da ovaj faks deluje postapokalipticno:

FORKUP, Fakulteta za obrazovanje diplomiranih pravnika i diplomiranih ekonomista za rukovodeće kadrove u Novom Sadu

Link to comment

jedna lepa kombinacija nesposbnosti, nestručnosti, korupcije i masivnog bola u predelu međunožja

 

 

Komentarišući razloge kašnjenja u realizaciji javnih investicija, ali i brojne propuste, Vučković koji je član Fiskalnog saveta je, na konferenciji za novinare, kao primer naveo javno dostupan izveštaj o radu Koridora Srbije u kom se navodi da je sanacija jednog tunela na deonici Dobanovci-Bubanj potok koštala skuplje nego što se očekivalo. "Razlog je taj što je analiza prilikom projektovanja sprovedena u mraku i pri intenzivnom saobraćaju, da bi se naknadno po danu, kada su urađeni radovi, utvrdilo da je bilo propusta u tom planiranju i da je zbog toga trošak sanacije tog tunela za 23 miliona dinara veći nego što je trebalo da bude", objasnio je on.

Link to comment

Ako sad zavrsi srednju, je l idalje aspolvent, ili mora sve ispocetka? I moram da primetim da ovaj faks deluje postapokalipticno:

FORKUP, Fakulteta za obrazovanje diplomiranih pravnika i diplomiranih ekonomista za rukovodeće kadrove u Novom Sadu

 

E sad pitanje da li fakultet obrazuje ove diplomirane za rukovodece kadrove u Novom Sadu ili je fakultet u Novom Sadu. Ili i jedno i drugo? :D

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...