Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ti si divan covek sta da ti kazem :)

 

Naravno, verovatnija je opcija da je ovo izmisljotina, ali ovakvih ideja medju zenskinjama ima konstantno, a bogme i izvedbi. Mozda je lazan profil postavio/la neko ko je cuo sta doticna planira pa resilo da prosiri dalje. A sto se muskih tice, ja najcesce ostajem potpuno sokirana sta su sve spremni da poveruju kad su u pitanju zene/trudnoce i tome slicno.

 

 

šta šta šta

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

ja verujem da ovakvi mozgovi itekako postoje 

Pa to jedino ako je osoba koja ima IQ od 75 (što nije isključeno).

 

Btw. ipak je opcija sa lažnim profilom smislenija.

Link to comment

moze i tako naravno.

Onomad kad se pisalo o ponudi pozitivnih testova za trudnocu, neko kacio sa Ana foruma upit za kupovinu, nije ova prva da trazi tako nesto. Sigurna sam da to nije nista novo ali pre internet ere takve stvari su se trazile od uha do uha. Moderne zenske iskoriscavaju potencijal modernih tehnologija. ^_^

 

 

Moja jedna poznanica je po svemu sudeći i zatrudnela kad je delovalo da će da raskinu ona i dečko... doduše u konkretnoj situaciji svi su na njenoj strani, objektivno je i tipu učinila uslugu.

Link to comment

šta šta šta

 

Ih, sta hoces, od toga kako sve moze da ostane trudna, preko toga kako jadne nikako ne otkriju da su trudne dok je moguce abortirati (ne zagovaram rekreativno abortiranje da se razumemo) jer se plod nije video od zeludca, besike, sakrio se u cosku (zaboravila sam tacno objasnjenje ali ovaj primer nije izmisljen), i sve u tom stilu, ako se setim jos nekog konkretnog bisera napisacu. Ovo se ne odnosi naravno da medicinske izuzetke vec ocigledne manipulacije.

Mislim, kad se setim price drugarice apotekarke o zenama/parovima koji piju vaginalete zaista mi nije tesko da poverujem u bilo kakvu glupost (dosli momak i devojka da kupe drugu turu vaginaleta da piju jer je ginekolog rekao da moraju da primene terapiju istovremeno anije im jos proslo, kapiram da im je prepisao nesto i za pijenje ali oni su shvatili da se i ovo pije) :isuse:

Link to comment

moze i tako naravno.

Onomad kad se pisalo o ponudi pozitivnih testova za trudnocu, neko kacio sa Ana foruma upit za kupovinu, nije ova prva da trazi tako nesto. Sigurna sam da to nije nista novo ali pre internet ere takve stvari su se trazile od uha do uha. Moderne zenske iskoriscavaju potencijal modernih tehnologija. ^_^

 

Tu ponudu sam i ja videla ali sam mislila da je šala. 

Verovatno sam nepopravljivo naivna, ali ne znam šta se postiže emocionalnim ucenama bilo koje vrste. 

Link to comment

Tu ponudu sam i ja videla ali sam mislila da je šala. 

Verovatno sam nepopravljivo naivna, ali ne znam šta se postiže emocionalnim ucenama bilo koje vrste. 

zlatniaudiq7.jpg

 

1-cvece.jpg

 

 

brikk_iphone_6_gold.jpg

Link to comment

Ih, sta hoces, od toga kako sve moze da ostane trudna, preko toga kako jadne nikako ne otkriju da su trudne dok je moguce abortirati (ne zagovaram rekreativno abortiranje da se razumemo) jer se plod nije video od zeludca, besike, sakrio se u cosku (zaboravila sam tacno objasnjenje ali ovaj primer nije izmisljen), i sve u tom stilu, ako se setim jos nekog konkretnog bisera napisacu. Ovo se ne odnosi naravno da medicinske izuzetke vec ocigledne manipulacije.

Mislim, kad se setim price drugarice apotekarke o zenama/parovima koji piju vaginalete zaista mi nije tesko da poverujem u bilo kakvu glupost (dosli momak i devojka da kupe drugu turu vaginaleta da piju jer je ginekolog rekao da moraju da primene terapiju istovremeno anije im jos proslo, kapiram da im je prepisao nesto i za pijenje ali oni su shvatili da se i ovo pije) :isuse:

 

 

E znam jednu takvu devojku, nije otkrila do četvrtog meseca pa su posle morali da se venčaju. A onda su posle svi ogovarali mladoženju što je bio sav nadrndan na sopstvenoj svadbi :lolol:

Link to comment

Tu ponudu sam i ja videla ali sam mislila da je šala. 

Verovatno sam nepopravljivo naivna, ali ne znam šta se postiže emocionalnim ucenama bilo koje vrste. 

 

Vasilije objasnio, mada cesto bude i emocionalna ucena radi emocionalne ucene.

Ne znam ni ja sta misle da postizu time (osim potencijalne materijalne koristi) ali ih ima mnogo vise nego sto zelimo da znamo. Cula sam svakava objasnjenja ali meni i dalje nista od toga ne zvuci kako treba ali mi obicno objasne bas to da sam ja naivna i da nista ne razumem kako funkcionisu ti medjuljudski odnosi.

Ima li kakvih studija na slicne teme?

Link to comment

Na stranu prioriteti, alal joj ćufte kad može opušteno da živi sa saznanjem kako je došla do toga. 

 

Ja probala sa tim pitanjem, nasmejalo mi se u lice da sam debil i objasnilo da imam cudan zivotni rezon. :cry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...