Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Gledajmo svetliju stranu. Decko iz ove izmisljene situacije nije od onih koji ce ostaviti devojku na cedilu. <_<

 

A druga svetljija strana cele priče je što ako prođe priča, on ostane s njom, pa ona kao pobaci, pa onda on sav srećan (?) odbegne, možda i nauči da postoje objekti, predmeti, načini, kako da ne dođe u situaciju da ne pravi dete sa devojkom sa kojom ne želi?

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

uvek mogu da krenu putevima vechne, georginijanske trudnoce ^_^

 

mislim, ako ovo uspe :P

 

u kom ti je mesecu devojka, u chetres drugom, kod nje to malo duze traje -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

Gledajmo svetliju stranu. Decko iz ove izmisljene situacije nije od onih koji ce ostaviti devojku na cedilu. <_<

 

+1

decko je odgovoran. mozda ce i lajkovati njen status.  -_-

 

off. citao sam nedavno tekst tipa iz amerike, koji objasnjava trenutak kada su u kancelariji shvatili da su generacija x, koja ne shvata generaciju y (rodjeni posle osamdeset i neke). ovi mladji su instalirali aplikaciju koja obavestava tvoje prijatelje sta si i kada kupio/platio karticom. na pitanje, zasto to rade i cemu sluzi, odgovor je bio, pa sto da ne.

Link to comment

+1

decko je odgovoran. mozda ce i lajkovati njen status.  -_-

 

off. citao sam nedavno tekst tipa iz amerike, koji objasnjava trenutak kada su u kancelariji shvatili da su generacija x, koja ne shvata generaciju y (rodjeni posle osamdeset i neke). ovi mladji su instalirali aplikaciju koja obavestava tvoje prijatelje sta si i kada kupio/platio karticom. na pitanje, zasto to rade i cemu sluzi, odgovor je bio, pa sto da ne.

ja sam to shvatila kad smo pocheli da zaposhljavamo male fashiste. srecom srbija to sve reshava jednoobrazno -_-

 

 

 

edip. vaso ne brini toliko. mislim, shteta je shto necemo saznati epilog, ali cemo verovati u srecan kraj :D

Edited by gospa buba
Link to comment

da  :cry:

 

Ti si divan covek sta da ti kazem :)

 

Naravno, verovatnija je opcija da je ovo izmisljotina, ali ovakvih ideja medju zenskinjama ima konstantno, a bogme i izvedbi. Mozda je lazan profil postavio/la neko ko je cuo sta doticna planira pa resilo da prosiri dalje. A sto se muskih tice, ja najcesce ostajem potpuno sokirana sta su sve spremni da poveruju kad su u pitanju zene/trudnoce i tome slicno.

Link to comment

Najbolje što valja taj biznis plan u kome gubiš svaku kompetitivnu prednost javnim oglašavanjem svojih tajnih planova.

u koka koli odavno nema ni koke ni kole, pa se prodaje ko alva. u kojoj isto nema nechega. trzishte je bogotac :D

Link to comment

Ti si divan covek sta da ti kazem :)

 

Naravno, verovatnija je opcija da je ovo izmisljotina, ali ovakvih ideja medju zenskinjama ima konstantno, a bogme i izvedbi. Mozda je lazan profil postavio/la neko ko je cuo sta doticna planira pa resilo da prosiri dalje. A sto se muskih tice, ja najcesce ostajem potpuno sokirana sta su sve spremni da poveruju kad su u pitanju zene/trudnoce i tome slicno.

 

a možda je napravila lažni profil sa ciljem postavljanja ovog pitanja. 2 minuta posla

Link to comment

a možda je napravila lažni profil sa ciljem postavljanja ovog pitanja. 2 minuta posla

 

moze i tako naravno.

Onomad kad se pisalo o ponudi pozitivnih testova za trudnocu, neko kacio sa Ana foruma upit za kupovinu, nije ova prva da trazi tako nesto. Sigurna sam da to nije nista novo ali pre internet ere takve stvari su se trazile od uha do uha. Moderne zenske iskoriscavaju potencijal modernih tehnologija. ^_^

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...