Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Mislim da ne piše jel javna ili nije, te studentske grupe na FB su obično zatvorene. Naravno, možda se samo neko dosađuje. :)

 

Nesto sto moze da generise 300+ lajkova je po svojoj prirodi javno cak i ako je zatvoreno, na to sam mislio...Jednostavno suvise je opasno da se ovakav oglas postavi na takvom mestu, ne verujem da je riba takav imbecil.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nesto sto moze da generise 300+ lajkova je po svojoj prirodi javno cak i ako je zatvoreno, na to sam mislio...Jednostavno suvise je opasno da se ovakav oglas postavi na takvom mestu, ne verujem da je riba takav imbecil.

 

To da, ali opet, kako bi neko i postavio takav oglas, to nije nešto što se prodaje na svakom koraku. Profil s kojeg je objavljeno može biti i lažan.

Link to comment

Ma mozete da budete u pravu do prekosutra, ja i dalje odbijam da je ovo istina!  :lolol:

odbijash da postoji toliko glupa zena zenskog pola koja ce ovo da pazari polujavno a posle da uvali toliko glupom mushkarcu mushkog roda koji ce sve to da proguta, svari i prepricha ortacima kao veliku pobedu opstanka ljudskog roda putem spora i pupljenja ^_^

Link to comment

odbijash da postoji toliko glupa zena zenskog pola koja ce ovo da pazari polujavno a posle da uvali toliko glupom mushkarcu mushkog roda koji ce sve to da proguta, svari i prepricha ortacima kao veliku pobedu opstanka ljudskog roda putem spora i pupljenja ^_^

da  :cry:

Link to comment

od 308 lajkova i verovatno hiljada pregleda, sigurno neko zna njenog dečka. javiće mu za 5 sekundi. to me ne brine.

a suviše je optimistično verovati da nema ovakvog mozga na beogradskom univerzitetu.

Link to comment

od 308 lajkova i verovatno hiljada pregleda, sigurno neko zna njenog dečka. javiće mu za 5 sekundi. to me ne brine.

a suviše je optimistično verovati da nema ovakvog mozga na beogradskom univerzitetu.

 

pa to je ono, jebote...naravno da ce neko javiti za 5 sekundi. jedinstvena prilika da budes istovremeno i podla tuzibaba i neko ko je uradio dobro delo. 

Edited by Грешни Василије
Link to comment

pa to je ono, jebote...naravno da ce neko javiti za 5 sekundi.

 

ali to ovaj paramecijum ne zna. ja verujem da nije fejk. toma nam je predsednik, velja ministar nečega, kakva će da bude random studentkinja? 

Link to comment

ali to ovaj paramecijum ne zna. ja verujem da nije fejk. toma nam je predsednik, velja ministar nečega, kakva će da bude random studentkinja? 

So.... radiš nešto tajno pod punim imenom i prezimenom na javnom mestu gde to svako može da pročita?

 

Neće da može, čak ni u Vučićevoj Srbiji.

Ovo je neki Hellizam™ nekog zajebanta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...