Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

ma kapiram ja da im je to pokazivanje trofeja*. ne kapiram kako ne kapiraju da sami sebi kopaju rupu - dovoljno je da se neko od klinki koje su verovatno hteli da impresioniraju naduri zbog ko zna čega, prijavi ih i eto policije da se raspita za junačko zdravlje...

 

svuda su isti. sad sam se setila onih klinaca koji su tokom nemira u londonu tvitovali selfije na kojima bacaju genksta znakove jednom rukom dok u drugoj drže 5 kila kradenog bazmati pirinča. dileje.

 

*za razliku od dve tuke iz kosovazapatike koje su krale jer nemaju. ergo, žene su racionalnije.  ^_^

Edited by Joshua
Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ima odavno da se kupi, recimo u onom photo shopu preko puta Hrama, a prošetaj Kališem, svaki turista koji drži do sebe se slika sa Ušćem u pozadini...

Link to comment

Ja sam to koristio kao monopod za običan aparat. Ima isti gvint™

 

Da, Japanci ga zabodu u zemlju i onda slikaju.

 

edit: ja ću to da kupim da se koljem sa zmijama na Orjenu.

Edited by Anonymous
Link to comment

Citam malopre vest na Blicu o nekom coveku koji je pod pretnjom samopolivanja benzinom sprecio izvrsitelje da ga sa porodicom isteraju iz kuce na Vracaru i, ne ulazeci u celu pozadinu, dosta je zanimljivo da su angazovani botovi da udaraju komentare. Da nisu poceli ... i ovakvim stvarima da se bave? Za ovakve stvari direktiva ide odozgo...

Link to comment

Lol, dumčina

 

 

Studentkinja Beogradskog univerziteta je zatražila od kolega na studentskoj Fejsbuk grupi da joj pomognu u potrazi za pozitivnim testom za trudnoću, jer želi po svaku cenu da zadrži dečka.

 

 

571987_test-na-trudnocu_ff.jpg

 

Link to comment

I ovo je postovala na javnoj fejsbuk stranici.

 

Izvinite ali mnogo mi ovo baca na fejk. 300+ lajkova znaci da je ovo videlo par hiljada ljudi. Niko nije toliko glup.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...