Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

da li bi se prestalo s tom praksom kad bi svi redom odbijali da plate za posao ili intervju?

 

 

Pa to kao da si pitala da li bi se prestalo sa tom praksom da ljudi postanu marsovci i puste krila. Naravno da da.

 

S tim što ne vidim kako doći do toga da ljudi to odbijaju, ako im treba posao (a skoro svima treba posao).

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

^^^neam pojma, ali ne bih platio (i to solidne pare) za 1 intervju nikad u životu. nema to veze ni sa nekim moralom, nego jbt, ako plaćam oću da mi se nešto isporuči. jedina reč koju imam za to je - šibicarenje

Edited by MancMellow
Link to comment

kakav čovek moraš biti da biješ mišu tumbasa :isuse:

 

Poremećen.

 

Čitao sam valjda jutros neki članak o njemu, živi u nekoj raspaloj kući okružen đubretom i hladnoćom... Kaže da ga niko nije tukao i 3 puta napomenuo da to nije istina. U šta čisto sumnjam..

Link to comment

 

 

da se daju par da dobijes posao to sam znao odavno, ali u pravo sam saznao i za opciju da postoji i da se daju pare da odes na intervju    :isuse:

 
 
Zvuci mi kao varijacija na rainmaking. Plati mi da ti obezbedim posao. Ako prodje kandidat sam od sebe zadrzavas pare a ako ne prodje jbg vracas i teras dalje.
 

Poremećen.

 

Čitao sam valjda jutros neki članak o njemu, živi u nekoj raspaloj kući okružen đubretom i hladnoćom... Kaže da ga niko nije tukao i 3 puta napomenuo da to nije istina. U šta čisto sumnjam..

 

Pa bice da su se ti junaci usrali kada su mandrili sa suprotne strane krenuli da traze ko je tukao Misu...

Link to comment

 

 

 
 
 
Zvuci mi kao varijacija na rainmaking. Plati mi da ti obezbedim posao. Ako prodje kandidat sam od sebe zadrzavas pare a ako ne prodje jbg vracas i teras dalje.

 

ma ne, nema vracanja, uzas

Link to comment

Samo da kažem da mi je fizički muka od svega što prati slučaj batina u vezi Ane Marije Žujović i Vladimira Stanojevića. Ova zemlja je baš baš otišla u tri lepe pizde materine. 

 

I onda se kao iznenadimo kada izađu rezultati istraživanja stavova osnovaca, prema kojima veliki procenat dečaka (i nešto manji procenat devojčica) misli da su šamar ili pesnaja kul. 

Link to comment

Samo da kažem da mi je fizički muka od svega što prati slučaj batina u vezi Ane Marije Žujović i Vladimira Stanojevića. Ova zemlja je baš baš otišla u tri lepe pizde materine. 

 

I onda se kao iznenadimo kada izađu rezultati istraživanja stavova osnovaca, prema kojima veliki procenat dečaka (i nešto manji procenat devojčica) misli da su šamar ili pesnaja kul. 

 

 

 

Ja videh da imaju neke batine, ali toliko. Neću to da pratim, to su vesti o polusvetu za polusvet, a nisu iz domena politike, tako da bez mene.

Link to comment

Ja videh da imaju neke batine, ali toliko. Neću to da pratim, to su vesti o polusvetu za polusvet, a nisu iz domena politike, tako da bez mene.

Razumem pristup ali mislim da to nisu vesti za polusvet. Polusvet će iz priče izvuči mnogo pogrešne zaključke što treba imati u vidu ako se želi razumeti intenzitet kojim jako i do samog kraja probijamo dno. 

 

 

Ali ali ali ko su ti ljudi?...

Meni nepoznati do ove epizode. Voditelj i fitnes instruktorka, tako nešto. 

Edited by pacey defender
Link to comment

Razumem pristup ali mislim da to nisu vesti za polusvet. Polusvet će iz priče izvuči mnogo pogrešne zaključke što treba imati u vidu ako se želi razumeti instenzitet kojim jako i do samog kraja probijamo dno. 

 

 

To je izvesnost. Za dalje, ovde negde je ispalo da je moja granica kojom apsorbujem vesti iz nesvesti.

Link to comment

koliki debil treba da budeš da mazneš nešto i onda to objaviš na društvenoj mreži? razumem i pubertet i sve, al opet je mnogo idiotski... :isuse:

 

Svakako nisu maznuli zato što kući nemaju stolicu, cela poenta i jeste pohvaliti se time. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...