Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja se kao nadam da je ovo naplata, da ne moze gore.

ja chekam.

 

mi smo se za vreme slobodana zajebavali shta ako nas kupi arkan pa da moramo sabajle da trchimo krugove i radimo sklekove. ono shto je 96te bio vic, kolko 16te ce biti manje smeshno. i pre, uz malo srece. jer onda smo dobro pazili s kim se petljamo. danas smo liberalni i samo su nam novci na pameti. a u trci za novce, da li ikad moze pobedi sheldon? ^_^

 

ne moze ni greshkom -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

Otac tog lika, tj njegova firma, je dobila posao rekonstrukcije skupštine posle paljenja 2000.

Veselin Sjekloća, poznatiji kao Vesko, nije tikva bez korena, a njegovi koreni sežu do prve demokratke™ vlade.

 

Malo mi je muka kad ovakve stvari krenu da isplivavaju, i kad shvatim da govna koja je Đinđić, sa ekipom, 

okupio oko sebe i dalje drmaju, a da ja i dalje percipiram Đinđića kao poslednju šansu koju je Srbija imala.

Link to comment

Daj Jozo gukni neki sors, odakle ti ovo, mislim, uklapa se u ono što intuitivno kapiramo, ali videti ovako crno na belo... Plus mi čudan onaj opušteni rečnik u napomeni ispod, ne priliči ozbiljnim studijama.

Link to comment

Daj Jozo gukni neki sors

 

 

Upotreba anti-psihotičkih lekova (u tekstu ispod slike EHCI naglašava da je dva puta proveravao sa nadležnima u Srbiji), izvor: izveštaj EHCI 2014, strana 15

kliketiklik

 

 

Edip:

 

Zdravstvo Srbije na 33. mestu od 37 evropskih država

 

Prema rangiranju 37 evropskih država u Evropskom zdravstvenom potrošačkom indeksu (Euro Health Consumer Index – EHCI) za 2014. godinu, zdravstvo Srbije se konačno pomerilo sa poslednjeg mesta ove liste.

 

Svaka čast Vučiću...

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

Daj Jozo gukni neki sors, odakle ti ovo, mislim, uklapa se u ono što intuitivno kapiramo, ali videti ovako crno na belo... Plus mi čudan onaj opušteni rečnik u napomeni ispod, ne priliči ozbiljnim studijama.

 

Ne branim ja ovde doktorat, našo sliku na internetima. Piše na slici koji je sors.

 

edit: Evo, artist našao.

Edited by JozoMujica
Link to comment

zanimljivo ovo s antipsihoticima. pitam se da li izgleda slicno i sa antibioticima... a i drugim lekovima. 

 

sad u januaru smo se dete i ja razboleli u beogradu, i prepisase nam devet lekova, sto meni, sto njemu. mislim, nesto od toga je bio i vitamin C i takve stvari,  ali opet, kolicina kapi, pilula, i sirupa - suludo. 

Edited by betty
Link to comment

ček, samo da se razumemo, jel ovo stvarno potrošnja neuroleptika per kapita 15+ ili nešto specificnije? u tagu slike se pominje sizofrenija. ako ja ovo dobro razumem, ovde se insinuira da se nacija na regularnoj bazi umesto laksim trankilajzerima roksuje antipsihoticima koji u svetu sluze za sch i bipolar.

 

recite mi da gresim....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...