Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

 

 

Biznismen zaposeo Institut za molekularnu genetiku, ugrožene desetine hiljada mikroorganizama!

Veselin Sjekloća sa šest osoba u utorak ujutru ušao u Institut za molekularnu genetiku u Beogradu. Predstavio se kao novi vlasnik i direktor

 

ovaj gnom je jedno trofejno govedo nagrađivano na više sajmova, izguglao sam malo

 

dru-a.jpg

BIZNIS, KOMORA, MINISTARSTVO...

 

OSIM što je vlasnik i suvlasnik više preduzeća, Veselin Sjekloća je bio i savetnik ministra Velimira Ilića, dok je ovaj vodio resor građevine i urbanizma. Osim toga prethodnih godina bio je i predsednik UO Agencije za stanovanje, član UO RTB "Bor", ali i potpredsednik Privredne komore Srbije. Jedna od njegovih firmi "Omni stok" bila je izvođač radova na rekonstrukciji fasade Doma Narodne skupštine. Ostao je zapamćen i njegov višegodišnjei spor oko vlasništva nad zgradom u Bulevaru kralja Aleksandra 174, koji je okončan vraćanjem ovog objekta Gradu Beogradu.

Link to comment

ovaj gnom je jedno trofejno govedo nagrađivano na više sajmova, izguglao sam malo

lele, videla sinoc na televizoru, prvo slusham tekst bez gledanja, vidim 1 drzavnog sekretara, kao, shit, neko nas privatizovao i zaposjeo (shto me isto ne bi chudilo! <_<), onda pogledam i vidim  nije ali ne znam ko je :isuse:

 

nachi imggi. srbija!  -_-

 

 

 

 

imal kake shkole veselin? :unsure:

Edited by gospa buba
Link to comment

U ranom detinjstvu je cepao atome cuvajuci goveda..sto je dovoljno da bi se bavio molekulima.

i tesla je cijepao atome chuvajuci goveda, ako cemo poshteno ^_^

 

 

bogotac ne moze da nas sachuva -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

ovaj gnom je jedno trofejno govedo nagrađivano na više sajmova, izguglao sam malo

 

takođe i udario parkirana kola mog ćaleta, pre mnogo godina, a zatim pobegao. kad ga našli, napisao vrlo nepismenu izjavu, sećam se smejali smo se.

Link to comment

i tesla je cijepao atome chuvajuci goveda, ako cemo poshteno ^_^

 

 

bogotac ne moze da nas sachuva -_-

e, al ovaj, za razliku od tesle, ima smisla i za biznis pa je u jednom momentu podelio i nulom - i voila!  ^_^

Link to comment

e, al ovaj, za razliku od tesle, ima smisla i za biznis pa je u jednom momentu podelio i nulom - i voila!  ^_^

sad znachi dosho da geneticharima ispomera zareze ^_^

Link to comment

Ali, zemlja gde neko moze sa pajtasima da upadne u vodeci geneticki institut (kakav god da je, za Srbiju jeste vodeci), pa jbt... ne verujem sta citam ova dva dana.

Link to comment

Ali, zemlja gde neko moze sa pajtasima da upadne u vodeci geneticki institut (kakav god da je, za Srbiju jeste vodeci), pa jbt... ne verujem sta citam ova dva dana.

vodeci je i skroz je dobar.

 

meni je to signal, naveliko se sade tikve sa djavolom, i to ce doci na naplatu -_-

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...