Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

U nasem komsiluku se desilo ubistvo

 

Neko je ubio nepokretnu stariju zenu, koja je zivela sama.. 2 noza u vrat..

 

Kakvom poremecenom umu je to palo na pamet, i zasto..

Kazu da se desilo tokom dana.

 

 

jbte ti si iz Rače?   :thumbup:

Link to comment

Ja sam i dalje u shoku zbog nesrece u Drincicevoj ... Posebno sto sam svakodnevno vidjao nesrecne roditelje (drzali malenu przionicu kafe na Bajloniju) i jednostavno ne mogu da poverujem da je onaj skromni , pristojni decko , tako nesto uradio ... Vec dva dana neka mucnina u stomaku i jednostavno ne mogu da izbacim iz glave taj dogadjaj, jer je jednako neobjasnjiv zdravom razumu, koliko je i uzasan...

Link to comment

joj, meni nije jasno, pise po stampi da je lecen, kakva je to porodica, s kakvom nadom, buducnoscu, radjas decu s teskim psihijatrijskim bolesnikom. 

meni je svojevremeno u zivot usetao jedan s dijagnozom paranoidna psihoza. izbliza sam gledala sta je to. laknulo mi je kad sam se preselila na novu adresu...

Link to comment

kako ti je neobjasnjiv razumu? on nije skromni pristojni decko iz malene przionice na bajloniju, nego psihijatrijski bolesnik. covek je bolestan. 

Pa  svracao sam skoro svaki dan godinama i jednostavno stekao apsolutni utisak , skromne , postene i normalne porodice ... Ni jednim gestom, mimikom, komentarom , mi nije nagovestio  ni delic neke nervoze a kamoli da je totalni ludak ... Jednostavno mi je neverovatno  da shvatim da je takva osoba  u stanju, da izgubi u trenutku totalno razum i pocini najgori moguci zlocin  ... Jbg, verovatno sto nisam imao (bogu hvala), direktnih iskustava sa ozbiljno poremecenim ljudima . 

ja kupio kod njega kafu pre jedno 6 meseci. cudan osecaj kada to povezes sa ovim uzasom.

Kod mene bukvalno mucnina ...

Edited by Geo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...