Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

boli glava od količine gluposti u ovom tekstu

 

Boli, ali je više za onaj britanski doom topić, pošto je tekst direktno pretabačen sa Daily Fail sajta.

 

Siguran sam da ista stoka koja je najavljivala Y2K krah vaskolike tehnološke civilizacije sad radi identičnu stvar za tu kurčevu 2038. To kao ono kad bi razni protestantski proroci "izračunali" kad će smak sveta, pokupili sledbenike, otišli na planinu... posle kad se ništa ne desi, odu kući i krenu da računaju ponovo, pa za godinu-dve dođu do novog, još tačnijeg datuma. I tako šest puta, a ovce svaki put odu za pastirom na tu apokaliptičnu Ravnu Goru, mada ne znam zašto.

 

23B3429100000578-2859043-YouTube_has_adm

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma dobro, opšte orgijanje podržavam (oprosti mi Syme!), ali ne znam zašto baš na planini? Ako je zbog svežeg vazduha OK, mada sam uvek mislio da je to nešto oko preživljavanja, kao npr. ako proračuni kažu da je novi potop u pitanju, onda će valjda nekoliko dana kasnije da se podave od ovih nevernih što su ostali u dolini...

Link to comment

Viš to nije loša ideja. Ja da sam bio među njima, ne bih se ni skidao sa Mount Rocket, samo nađem još par pravovernica liberalnih shvatanja da mi prave društvo, i pravimo sopstvenu apokaliptičnu komunu u divljini. A par decenija kasnije, FBI potamani naše potomke zato što nisu plaćali porez :(

Link to comment

 

POSLE PREBIJANJA RAŠE POPOVA: Roditeljima malih nasilnika 4 godine robije

Sud je nakon glavnog pretresa doneo presudu kojom je optužene Đuru Niku i Katu Nikolić proglasio krivim zbog izvršenja krivičnog dela zapuštanja i zlostavljanja maloletnog lica, saopšteno je iz Drugog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu

...

Rođaci i komšije iz nehigijenskog naselja na Banjici naveli su da je Nika bio nasilan prema deci i terao ih da mu donose novac.

 

Kakva je sad ovo brzina sudstva kao iz serija ? Drago mi je što su ovi u zatvoru, ali mi se čini da su uhapšeni pre neki dan (mesec-dva). Zar obično suđenja ne traju po nekoliko godina, sa hiljadama kojekvih odlaganja ?

Link to comment

opet o prezupču i nadam se nikad više, što se mene tiče slobodno mogu da se samoubiju ...

 

 

podrška bratu!

''Policija je uhapsila osamnaestogodišnjeg L. P, koji je osumnjičen da je danas opljačkao filijalu Komercijalne banke u centru Beograda, saopštio je danas Biro MUP za saradnju s medijima.''

...

Banka je opljačakana u 13.10 a razbojnik je povredio jednog od čuvara udarcem drškom pištolja u glavu, saznaje Tanjugu u MUP-u.

 

 

 

koji je bre ovo kurac, idioti maloumni .

čak i iz njihove radničke™ perspektive, podrška dečku koji zamalo nije ubio čoveka koji je stoputa više radnička™ klasa od siledžije, koji radi za 15-20 hiljada i jebava se sa budalama svaki dan

 

 

 

 

pokazao sam im njihovog boga, anlajkovao sam ih na fejsu, da vidim kako će se oporaviti od toga
:Jova:

 

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Ma nije bre, najbolji je ovaj desno čelavi sa repom i naočarima, koji tiho utapa weltschmerz u fanti, pošto je završio grupisanje i razbijanje mrva salvetom :D

Link to comment

Mali plavi hipster u sredini falšira, očigledno je nadrkan što ga teraju da glumata četništvo i patriotizam kao onaj naloženi konformista desno od njega. Sve je to previše mainstream za njega.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...