Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Čitam al ne učitavam da je fontele (takav naopak kakav je) opravdavao silovanje ili da misli da su male bosanke male kurave ili šta već... Izginućemo svi na forumu ovakvim skakanjem i stvarno otići u jednoumlje.

Link to comment

Pa rekao je "kad tamo međutim" nadovezavši se na Ivanovića, ne?

 

Dakle, slaže se sa Ivanovićem, ne?

 

To jest, kaže da je Ivanović u pravu, ne?

 

Mislim, koje učitavanje jbt? Ja samo čitam ša je napisano. Šta mene briga šta fon Telefon misli i oseća.

 

Ja sam ga prijavio.

Link to comment

Čitam al ne učitavam da je fontele (takav naopak kakav je) opravdavao silovanje ili da misli da su male bosanke male kurave ili šta već... Izginućemo svi na forumu ovakvim skakanjem i stvarno otići u jednoumlje.

 

da te pitam, jel tebi isto "13-godisnjakinja zatrudnela na ekskurziji sa vrsnjakom" i "13-godisnjakinju jebali crnci iz unprofor-a"

Link to comment

Tako su vam dobri modovi da mozes dnevno da podnosis krivicnu prijavu za ono sta ostavljaju ljudi ovde, a neki su kao i pravnici. Pre par godina banovali su me na Politici a danas se ubiste pljujuci Botu i ostale sto sam vam sve pre 4 godine pisao.

Link to comment

da te pitam, jel tebi isto "13-godisnjakinja zatrudnela na ekskurziji sa vrsnjakom" i "13-godisnjakinju jebali crnci iz unprofor-a"

To ivanovic nije rekao vec je to tvoje citanje.

Link to comment

da te pitam, jel tebi isto "13-godisnjakinja zatrudnela na ekskurziji sa vrsnjakom" i "13-godisnjakinju jebali crnci iz unprofor-a"

 

jel jebali ili silovali? a tako nije ispričana ta "šala"

 

edit. evo ga fon brži pa nek se pegla sa vama. kasno je i bolje je da legnemo svi nego da zavrtimo priču iz nepričave. ivanović mi je dno i džiberčina par ekselans što se može proveriti u mojim ranijim pisanjima al brate i vi™ politički preosetljivi stvarno ponekad treba ručnu da povučete a opet, i ne morate.

Edited by Singer
Link to comment

jel jebali ili silovali? a tako nije ispričana ta "šala"

 

pa jel postoji seks sa 13-godišnjakinjom a da nije silovanje?

i stvarno se ne bih vraćao na tu "šalu" dalje...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...