Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

ZRENJANIN - Nikola Stojkov (19) i Jovan Stojkov Mojić (18), obojica iz Novog Bečeja, uhapšeni su zbog sumnje da su u noći između 20. i 21. novembra mučili, silovali i brutalno ubili Anđelku Azuicki (88) u njenoj kući u tom gradu.

 

Dvojica manijaka satima su se iživljavali nad bespomoćnom staricom, a zlostavljali su je i drškom od metle!

 

Unakazili telo

 

- Manijaci su upali u kuću skoro nepokretne Anđelke. Prevrnuli su celu kuću u potrazi za novcem i nakitom, a onda su nasrnuli na baku, koja je imala svega 40 kilograma i bolovala od epilepsije. Tukli su je svime što im je palo pod ruku, udarali je po glavi i telu. Bespomoćna starica nije imala nikakve šanse da se odbrani - kaže izvor Kurira iz istrage.

 

Tinejdžeri su potom zgrabili babu i silovali je drškom od metle.

- Ne pamtimo ovakav slučaj.Nikola je držao Anđelku, a Jovan ju je skinuo i zlostavljao je  drškom od metle. Nesrećna starica umrla je u teškim mukama - kaže naš sagovornik.

 

Nisu našli pare

 

Monstrumi su nakon iživljavanja pobegli kolima.

- Ni dinara nisu odneli, jer žrtva nije imala novca. Dršku od metle su poneli, da bi je potom bacili u trsku. Obdukcijom je utvrđeno da su Anđelki pocepali jetru, creva i pluća - kaže izvor Kurira.

 

Link to comment

sad jos neko da uleti a majcinskim razumevanjem i komentarima ala 'drustvo je krivo' i 'tako to biva kad roditelji nemaju vremena za decu'. pa nije vise doom topic nego pisma i reagovanja iz 'prakticne zene'.

Link to comment

mozda sam ja pogresila sto sam odmah skocila da te prozivam, ali od svih godina diskusija po ovom forumu, valjda smo prerasli diskusiju da li advokati mogu da brane bilo koga. ni u kontekstu: 'ali JA ne bih mogao'. 

Link to comment

da, ja sam debil, koji misli da tipovi nece dobiti adekvatnu pravnu zastitu. izvini sto te pogodilo moje glasno gadjenje nad ovakvim i slicnim monstrumima.

Edited by Lancia
Link to comment

Danas sam se intenzivnije bavio čitanjem vesti po raznim portalima i jedini zaključak koji mi se nametnuo je da smo otišli u krasni, da je ludilo gde god da pogledaš.

Vrlo me uznemirila slika stanja društva, generalno. Po prvi put u životu sam osetio pesimizam, odnosno da je nadvladao optimizam.

Nikada se mi nećemo oporaviti a ova zemlja ne ide ka ozdravljenju.

 

Prešao sam na Veljinu stranu. Kloako, teraj se.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...