Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam prosto šta je bolje, da oni nastavljaju gde su stali pojačani 14-godišnjim veteranom, ili da postoji još jedan par pre-teen thugs specijalizovan za starce.

Link to comment

pa i ranije je s njima radio stariji maloljetnik ali su mediji akcentovali ova dva klinca, jaca je prica tako

da ne trazim sad tacno gdje je taj stariji pomenut

Edited by morgana
Link to comment

Ne znam prosto šta je bolje, da oni nastavljaju gde su stali pojačani 14-godišnjim veteranom, ili da postoji još jedan par pre-teen thugs specijalizovan za starce.

Sad tek videh o ovim klincima, pa jebo te specijalnost tih obicno troclanih ekipa je cucanje oko menjacnica, onih pijacnih narocito i vrebanje na pogodnu musteriju, obicno zenu koja je menjala pare.

Na ceni su krajevi sa takozvanim porodicnim kucama i poprilicno ulicica, Zvezdara izmedju Cvetka, Bulevara i Milana Rakica na primer, Lekino brdo, itd, itd.

Ne znam zasto se sad svi prave blesavi kao da to ne znaju.

Link to comment

Bilo je pomenuto. Već sam komentarisala, kuka se p onovinama kako se ovim klincima ne može ništa, a za to vreme se starijim članovima bande neće ništa jer tako smo u mogućnosti. Ludilo.

Link to comment

čitaoci "pravde"kažu:

milina jedna

 

ima i ovo, na drugom mestu:

 

U stvari povodom ove ružne priče (bar ne na ovom forumu) ne bi trebalo kačiti te opskurne budalaštine. Nekako se fokus premešta sa delikvenata na manjine.

Link to comment

a kako su tako sigurni da su to baš oni ? koliko vidim i koliko pratim serije, nije uopšte njihov MO, policija ih još nije našla...

Hipotetički:

bolje bi bilo da su isti, jer vrlo malo fali raji da ih takve primećene na ulici sličnih godina i nijansi shvati kao epidemiju.

Link to comment

čitaoci "pravde"kažu:

milina jedna

 

ima i ovo, na drugom mestu:

 

Eskalacija (za sada samo verbalnog) nasilja prema romskoj populaciji. To nismo imali ni devedesetih, smatrani su "našima" pored tolikih spoljnih neprijatelja - Hrvata, bosanskih Muslimana, Albanaca...

 

Pumpanje u medijima sukoba sa Albanijom i Turskom.

 

Vojna parada za Putina, usred zatezanja odnosa Rusije sa zapadom.

 

Vučić na vlasti, Šešelj na slobodi.

 

Neće ovo na dobro da izađe.

Edited by JozoMujica
Link to comment

Neće ovo na dobro da izađe.

 

pa naravno da neće

 

najmutaviji slojevi ovog foruma su 2011 na sav glas arlaukali kako je 9% siromašnih neizdrživa situacija i da se taj sramotni skor mora popraviti

 

http://www.economy.rs/vesti/18328/U-Srbiji-siromasno-9-2-odsto-gradjana.html

 

nakon što su ti politički geostratezi izdejstvovali promene procenat gologuzana je augmentiran na 25% 

 

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/125/Dru%C5%A1tvo/1690794/Svaki+%C4%8Detvrti+gra%C4%91anin+na+ivici+siroma%C5%A1tva.html

 

tih mudraca sada nema ni od korova jer su pod pritiskom jasnih i snažnih argumenata pobegli odavde :fantom:

Link to comment

 

tih mudraca sada nema ni od korova jer su pod pritiskom jasnih i snažnih argumenata pobegli odavde :fantom:

 

 

Stvarno, gde je intelektualna elita™?

 

Nesto se ucutase

Link to comment

U stvari povodom ove ružne priče (bar ne na ovom forumu) ne bi trebalo kačiti te opskurne budalaštine. Nekako se fokus premešta sa delikvenata na manjine.

fokus jeste premešten sa delikvenata na manjine. zato sam i okačio ove izlive rasizma. nekako mi se čini sa se ringišpil ponovo zavrteo. da se kreće u još jedan krug. spoljni neprijatelji su spoljni, ostaju nam unutrašnji.

Link to comment

fokus jeste premešten sa delikvenata na manjine. zato sam i okačio ove izlive rasizma. nekako mi se čini sa se ringišpil ponovo zavrteo. da se kreće u još jedan krug. spoljni neprijatelji su spoljni, ostaju nam unutrašnji.

 

za one s jeftinijim kartama objašnjenje znate geprat je 2011/2012 radio kao sobarica u parizu pa nije ni slutijo da će se taj ringišpil zavrteti i ništa nije mogao da uradi da bi sprečijo bujanje neonacizma u srbiji  :fantom: 

Link to comment

nekako mi se čini sa se ringišpil ponovo zavrteo.

 

 

Mnogo mi je zao sto me mrzi da trazim sta sam pisao pre dve i po godine o skorom nalazenju unutrasnjeg neprijatelja i vladanju na paranoji. 

Edited by Caligula
Link to comment

Bez želje da ulazim u veliku šizmu foruma , ne mislim da je tako strašno što ste (smo) bili malo kritikovani kod njih , jer ipak je ovde rečeno da :

 

taj kritičar bi trebalo da zna da je raša popov podržavao skinhed bendove

 

kad se prosvetli fazon s olukom će mu biti malo extriji no budite strpljivi jer on je bosanac a znamo da oni pale ko neonke  :fantom:

 

https://www.youtube.com/watch?v=VqSZj973oz0

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...