Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

pri toj brzini na prilazu ada huji nije bila potrebna reka, bilo bi dovoljno da neko vozi iz suprotnog smera, danju je tuda i dosta pešaka

 

a usko je

 

tuda vozim do 30km/h i kada su uslovi za vožnju optimalni

Link to comment

pri toj brzini na prilazu ada huji nije bila potrebna reka, bilo bi dovoljno da neko vozi iz suprotnog smera, danju je tuda i dosta pešaka

 

a usko je

 

tuda vozim do 30km/h i kada su uslovi za vožnju optimalni

 

+1

vidi se i na fotografijama sa google maps. asfalta ima za jedno vozilo, drugo mora na zemlju pored, ako se mimoilaze.

Link to comment

zaboravio si 'i sopstvenim mogucnostima' (pod uticajem alkohola).

 

To ne vredi ni pominjati, pijan i bez dozvole ne bi smeo ni sedati za volan. Doduše najpre su krivi roditelji koji su dali ključeve nekom ko nema ni dozvolu.

Link to comment

dizvineš, ali ovo se i dešava zato što podrazumevana, opšta mesta nisu na pravi način obrađena

 

koliko puta mi je samo otac rekao da idem radije peške nego da sedam sa pijanim u kola

Link to comment

dizvineš, ali ovo se i dešava zato što podrazumevana, opšta mesta nisu na pravi način obrađena

 

koliko puta mi je samo otac rekao da idem radije peške nego da sedam sa pijanim u kola

 

Pa da, opšta mesta, ali se i dalje dešava.

Link to comment

To ne vredi ni pominjati, pijan i bez dozvole ne bi smeo ni sedati za volan. Doduše najpre su krivi roditelji koji su dali ključeve nekom ko nema ni dozvolu.

 

inace realnost je da se vecina saveta roditelja u tom dobu prosto ignorisu, ili tinejdzeri rade upravo suprotno.

 

ipak, sto se tice roditelja, prirodan rezon bi bio 'ako neko izlazi do 6 ujutru, *ne bi trebalo* da mu se da auto, jer ocigledno nece piti kiselu vodu celu noc. tako da auto + izlazak = ne

 

e sada, tu postoji problem sto kad jedan od roditelja da klincu auto, on ce da poveze jos petoro sa sobom. nema sanse ama bas nikakve da ce neki klinac da odbije da se vozi autom jer je nejgov drugar vozac pijan. nego se samo seda u kola..

 

sto se tice ulaska u gepek, ja sam siguran da sam dovoljno bio glup i da bih i sam prihvatio nesto tako u to doba.. glupost tinejdzera je neiscrpna.

Link to comment

inace realnost je da se vecina saveta roditelja u tom dobu prosto ignorisu, ili tinejdzeri rade upravo suprotno.

 

ipak, sto se tice roditelja, prirodan rezon bi bio 'ako neko izlazi do 6 ujutru, *ne bi trebalo* da mu se da auto, jer ocigledno nece piti kiselu vodu celu noc. tako da auto + izlazak = ne

 

e sada, tu postoji problem sto kad jedan od roditelja da klincu auto, on ce da poveze jos petoro sa sobom. nema sanse ama bas nikakve da ce neki klinac da odbije da se vozi autom jer je nejgov drugar vozac pijan. nego se samo seda u kola..

 

sto se tice ulaska u gepek, ja sam siguran da sam dovoljno bio glup i da bih i sam prihvatio nesto tako u to doba.. glupost tinejdzera je neiscrpna.

 

ja samo da se zapljunem sa jednim plus jedan, odmor odlično sažeo moj stav prema celoj ovoj priči

Link to comment

 

Braća I.N. (10) i J.N. (11), koji su nedavno napali književnika i dugogodišnjeg televizijskog novinara Rašu Popova, danas su oko 17 sati napali i opljačkali penzionera u stambenoj zgradi u Ulici vojvode Stepe na Voždovcu.

Prema informacijama sa njima je bio i jedan stariji maloletnik od 14 ili 15 godina.

"Oni su sačekali penzionera na drugom spratu zgrade u kojoj stanuje. Fizički su nasrnuli na njega, da bi ga potom opljačkali", kaže sagovornik iz policije.

Policija je odmah krenula u potragu za maloletnicima.

Link to comment

čitaoci "pravde"kažu:

 

Branko kaže:

Nisu to nikakvi „problematični dečaci“ – to su napušteni i bezobzirni nasilnici – Cigani kojima nije mesto na ulici !

 

Lesa kaže:

Ako je država nemoćna, onda zakon mase rešava ovakav problem.

 

SENOVIĆ kaže:

Ovde hitno treba da se osnuje Srbsko Udruženje za zaštitu Srba u Srbiji. Srbi u Srbiji su ugrožena većina. Jako udruženje sa snažnim momcima.

milina jedna

 

ima i ovo, na drugom mestu:

 

gorska_azdaja 

Ponedeljak, 24. 11. 2014. 22:27h

Preporuka: +0 / -0

+-
!

Bairite cigani,do mile volje, maltretirajte glupe Srbe, znate da vam neće ništa.imate asocijaciju Sos cigani hjuman rajt voč, koji vas štiti, uz saglasnost kvislinške vlade.
slovenci jedne godine odseliše celo cigansko selo, zbog razbojništva, prekipelo, pa se digla kuka i motika, i ne ostade ni, kamen na kamenu od mahal romske.
brisel se bunio, janezi im rekli da je to unutrašnje pitanje,čak i pokojni pederčić predsednik drnovšek došao na licu mesta da brani gane, ali se brzo vratio odakle je došao, ispljuvan i izviždan.tako to radi narod koji drži do sebe.

Edited by djordje geprat
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...