Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

I meni se tako cini. Dvoje vrata, dva tipa iza, ili je sedela pozadi ili su ovi pozadi od udarca bili onesvesceni, mada mi se cini to malo verovatnim kada vidim gde su upali.

 

Mene zanima jel tu uopste dozvoljen saobraćaj, da li postoji znak za opasnost posto se sa slika vidi da stubica, barijera ili nedajboze onih crnobelih strelica nema. i koliko ce jos pijane dece da izgine na putevima čiji "kraj" nije obeležen, pre nego sto se to identifikuje kao problem.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jeste, to je prilaz za vozila Carskoj ohoti i ostalim sadržajima na Huji. Kada se uskim putićem dodje do keja mora da se skrene levo ili desno, nema dalje. Mislim da ne postoji zaštitna ograda niti stubići ali pri toj brzini bi ih onoliki BMW svejedno probio kao od šale. Slabo šta pomaže kada pijano derle nagazi napucanu mašinu iz sve snage.

Edited by beowl
Link to comment

Meni najjezivije u toj priči sa BMW-om u reci činjenica da je neki nesrećnik seo u gepek jer nije bilo mesta napred i tako se udavio :ph34r: Koliko je to česta pojava, da se neko vozi tako zaključan?

Link to comment

Meni najjezivije u toj priči sa BMW-om u reci činjenica da je neki nesrećnik seo u gepek jer nije bilo mesta napred i tako se udavio :ph34r: Koliko je to česta pojava, da se neko vozi tako zaključan?

Meni nije jasno što nisu seli četvoro pozadi? Pa to može, ako se malo sabiju.

Link to comment

Meni nije jasno što nisu seli četvoro pozadi? Pa to može, ako se malo sabiju.

 

U tim kupeima jedva i dvoje sedi nazad kako treba, to je verovatno više 2+2 nego što ima prava 4 mesta

Edited by Time Crisis
Link to comment

Ako nema mesta - nema mesta. Spavaj tu gde si, zovi taksi, probaj da otpešačiš... koliki isključ mozga mora neko da doživi da bi dao da ga zaključaju u gepek?

 

Zato pitam da li se to inače dešava. Stvarno ne znam, možda je standardna praksa?

Link to comment

U tim kupeima jedva i dvoje sedi nazad kako treba, to je verovatno više 2+2 nego što ima prava 4 mesta

 

Ovaj auto nazad ima malo mesta i u normalnoj verziji sa cetvora vrata. Nazalost ta glupa odluka da sedne u gepek je kostala momka zivota, opet sa druge strane i da se nabio pozadi ko zna da li bi uspeo da se izvuce, posto vidim da je jos dvoje nastradalo, pretpostavljam ono dvoje koje je sedelo nazad.

Link to comment

У касети аута држим онај мулти алат, типа клешта са још неколико алата. Нисам га проверавао, али верујем да би могао да разбије бочно стакло. Оно није ламинирано, и при ударцу лако пуца на мале комаде. После тога би се ауто брзо напунио водом, и било би лакше да се или отворе врата или изађе кроз прозор.

 

Али и они момци што су се подавили на ушћу пре коју годину и ови несрећници пре неки дан су упали у хладан Дунав у по ноћи, и то пијани. У Дунаву и Сави и по дану кад зарониш не знаш где је горе, а где доле. Ако се неко није везао, можда се и ударио главом. Плус су обучени у јакне, торбе, гужва у ауту. А у целој тој ситуацији су имали неколико десетина секунди да реагују. Није уопште лако и да су били припремљени за то. Они момци на ушћу су се удавили у плићаку, ауто се преврнуо.

 

Ја кад сам доком у ауту вежбам како да се што пре откопчам и узмем алат из касете, па откопчам децу. Оне копче на дечјим седиштима уопште није лако отворити, размишљам да набавим нож за то. За не дај боже да можемо да брзо изађемо из аута. Не вежбам на деци вађење једном руком из седишта, верујем да им не би пријало.

Link to comment

Ovaj auto nazad ima malo mesta i u normalnoj verziji sa cetvora vrata. Nazalost ta glupa odluka da sedne u gepek je kostala momka zivota, opet sa druge strane i da se nabio pozadi ko zna da li bi uspeo da se izvuce, posto vidim da je jos dvoje nastradalo, pretpostavljam ono dvoje koje je sedelo nazad.

da, mislim da u tom grmu leži zec nikako to što su bili ošureni

Link to comment

da, mislim da u tom grmu leži zec nikako to što su bili ošureni

 

Naravno da nema i naravno da je to sto su bili odvaljeni razlog svega sto se desilo, nego je neko pitao ima li mesta pozadi.

Link to comment

Ја кад сам доком у ауту вежбам како да се што пре откопчам и узмем алат из касете, па откопчам децу.

:unsure:

 

Ја када сам докон у ауту постујем на форуму.

 

Капирам да бих да се не дај Боже изврнем у неку воду стигао то да пријавим на Хејту. :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...