Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

vidiš ti to, sutra mećem šrafciger u tzv. kasetu. zajebi, ipak ja prelazim dunav svakodnevno dvared bar.

 

Nekad su automobili imali šrafciger zaboden u vrata, da drži staklo. Stara dobra vremena.

Link to comment

BTW: zajebavas se ili stvarno mislis da je za pritiske o kojima ljudi razgovaraju potreban barometar?

 

Manometar? Hidrometar? Mora nešto što staje u kasetu, jbg. Neću valjda da čekam da se kola napune vodom pa onda da otvaram vrata, kao neki primitivac -_-

Link to comment

onaj BMW koji je upao u reku ima dvoje vrata, verovatno oni koji su sedeli pozadi nisu preziveli.. u tim situacijama, koliko mi je poznato, auto kada upadne u vodu pluta do jedan minut i tada treba otvoriti prozor dok ne crkne elektrika.. onda, kad crkne elektrika treba pokusati razbiti prozor nogom ili ostrim predmetom (ne deluje izvodljivo).. i na kraju kada auto skroz potone i kada se izjednaci pritisak treba pokusati otvoriti vrata.   sve je to otezano u autu sa dvoje vrata..

 

Izaslo ih je troje. Suvozac, vozac i jedna devojka sa zadnjeg sedista.

Edited by *edited by mod
Link to comment

Izaslo ih je troje. Suvozac, vozac i jedna devojka sa zadnjeg sedista.

danas sam malo prelistao toaletoide. svo troje mortus pijani.

i jedan detalj: da je auto vlasništvo 19godišnjeg vozača bez dozvole. naslov topika je baš prikladan za detaljisanje ovog detalja.

 

da, sin ob je bio u nekom problemu pre par godina a u vezi škole MPAlas i droge, čini mi se

Link to comment

hej, nisam u toku, gde je napisana  vest  "da je srbin ubio srbina"

Turski mediji koji pišu na engleskom su tako preneli saopštenje policije ali nije to pisalo u saopštenju.

Link to comment

u sto marke da je ta sedela u sredini pozadi

 

I meni se tako cini. Dvoje vrata, dva tipa iza, ili je sedela pozadi ili su ovi pozadi od udarca bili onesvesceni, mada mi se cini to malo verovatnim kada vidim gde su upali.

 

To joj je sreca u ovoj situaciji. Ja znam devojku koja je dozivela saobracajku u kojoj su 4 saputnika doziveli onako malo teze modrice od udarca i pusteni kuci, a ona sa sredine zadnjeg sedista proletela kroz soferku i lezala u koritu mesecima.

Link to comment

Već tri dana se stvara neka atmosfera da iza svega ovoga stoji Turska kao država odnosno Turci kao takvi. Čak ni tzv mediji nisu zauzeli takav ludački kurs kao što su zauzeli najviši državni zvaničnici. I šta onda da očekuješ nego da ekipe sa raznoraznih tribina svakodnevno zakazuju okupljanja ispred turske ambasade? Šta drugo da izađe na površinu osim transparenata o prolivanju turske krvi (koje niko od zvaničnika, počev od vajnog ministra sporta, naravno nije ni konstatovao)?

 

Ubistvo je u roku od pet minuta ispolitizovano na jedno 5-6 različitih nivoa u društvu. To stanje svesti je onaj pravi doom, onaj koji će uništiti Srbiju i okončati joj postojanje. Dejan Ilić je nešto napisao na tu temu.

 

 

Odlican tekst, hvala za link (btw. odakle informacija da ga je ubio srpski navijac? Nesto ne mogu da nadjem po elektronskim medijima)

 

Ozbiljno bolestan narod.

Edited by Caligula
Link to comment

Odlican tekst, hvala za link (btw. odakle informacija da ga je ubio srpski navijac? Nesto ne mogu da nadjem po elektronskim medijima).

Vidi moj odgovor Gepratu malo iznad. Imaš detaljnije na topiku o utakmici.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...