Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Poenta je u sledecem: nisu deca™ jedini koji ocajno voze. Ponasanje u saobracaju je zali boze. U stvari nije, jezivo je. Razloga za to je mnogo i svi mogu da se poprave. Drugo, ti klinci koji preticu moguce i nemaju dozvolu, ali imaju debeli novcanik (makar tudji) - kako ce to njih da ugrozi? Izjava je na nivou one Slinine o smrtnoj kazni.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

a šta je sa zabranom točenja alkohola maloletnim licima i ko to kontroliše? i zašto se neko najzad ne pozabavi rešavanjem uzroka problema?

ruku na srce, ovaj vozač od jutros jest punoletan, al gde su te patrole, jebem mu miša? ovaj ni dozvolu nije imao al važno da šašulje za crknutu sijalicu.

Da, nema patrola da hvataju pijane vozace nocu ali ce biti da gledaju koliko godina imaju, a narocito koliko im kubika ima motor.

Link to comment

Не разумем чему расправа о неком новом закону за младе возаче кад је у већини ових удеса прекршен један или више постојећих закона. То што ће да смисле нови закон не значи да ће и њега да се придржавају.

Проблем је и пре ЗОБСа био у непридржавању постојећег закона.

 

Мора да се строжије проверава саобраћај. Нек убаце више камера, патрола, преступнике строжије контролишу.

Edited by vathra
Link to comment

Da, nema patrola da hvataju pijane vozace nocu ali ce biti da gledaju koliko godina imaju, a narocito koliko im kubika ima motor.

pa kako ce kad polovinu tih sa kubicima ni ne smeju da zaustave? ko zna chija su deca :s_w:

 

chisto gubljenje vremena. edip: da, a taman je bio uveden taj surovi supersvenirski novi zakon, koji zamalo da reshi sve <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

Kako bi se uopšte sprovodio takav zakon, posle jedanaest policija zaustavlja nasumično da vidi da li vozač ima 20 ili 22 godine?

 

Valjda isto kao i sadašnji zakon da neko sa 13 ili 15 ne sme da vozi, kako drugačije. :) Kako god, saobraćajna kultura je kod nas katastrofa, imao vozač 18 ili 68 godina.

Link to comment

čujem da će u okviru te zoranine namere i vožnja motocikla na jednom točku biti smatrana za bahatu i tako kazneno tretirana.

 

kada pričate kako će mnogi da se izvuku od kazne zahvaljujući novčaniku/uticaju/vezama, kada sumnjate da neće biti kontrole sprovođenja zakona (a saglasan sam da često to jeste slučaj), šta mislite o tome da svi ti represivni i ograničavajući zakoni budu ukinuti?

Link to comment

čujem da će u okviru te zoranine namere i vožnja motocikla na jednom točku biti smatrana za bahatu i tako kazneno tretirana.

 

kada pričate kako će mnogi da se izvuku od kazne zahvaljujući novčaniku/uticaju/vezama, kada sumnjate da neće biti kontrole sprovođenja zakona (a saglasan sam da često to jeste slučaj), šta mislite o tome da svi ti represivni i ograničavajući zakoni budu ukinuti?

ne mislim nishta da bude ukinuto. zakon mora da se poshtuje i govedo koje bahato vozi mora bit kaznjeno. e, sad, kad ce to da se desi, to stvarno ne znam.

 

ali u ovom trenutku se situacija razlikuje (od nemanja zakona) samo po tome shto ce boranija biti uredno kaznjavana, uvek kad je uhvate na delu, u  saobtacaju i svuda. uostalom, ja kad omashim kvartal poreza, meni dolaze da zasednu na administrativnu zabranu i da nose stvari, da ne kazem, da izvrshavaju. tako se osiguravaju da u moru nenasekiranih neplatisha ja obavezno isplatim svoje. kad vec ne vozim, pa nemam vozachki primer.

Link to comment

Da, nema patrola da hvataju pijane vozace nocu ali ce biti da gledaju koliko godina imaju, a narocito koliko im kubika ima motor.

pa mora nesto da se uradi. da mogu, predlozio bi im da uvedu nultu toleranciju na alkohol koju nece kontrolisati, ogranicenje brzine od 40km/h na auto putu i obavezno posedovanje pojasa za spasavanje.

 

zbog dece.

Edited by Miralem
Link to comment

pre nego se dete janko zaljubi, samo bih zeleo da primetim da je to iz razloga sto njegova krntija sa njim debelim unutra moze da predje brzinu od 40 na sat samo u slobodnom padu i to mozda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...