Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

sad se i ja razmisljam da idem tamo.

 

Što ne bi bio na oba? 

Zašto forumi ne bi miroljubivo i aktivno koegzistirali kao velika srećna porodica, čemu rezolutni odlasci i dolasci?  

Bez šale, ne sviđa mi se tekuća polarizacija. 
Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa bilo ih šestoro, proizilazi, a i ustaljena je praksa, neko moro u gepek

a mozda je u pitanju karavan? jezivo kako mladi ljudi stradali u trenutku

 

naravno lesinari iz tabloida su morali da napisu da je jedan od, srecom prezivelih, u kolima sin jedne javne licnosti. B92 nije to napisao u svojoj vesti

 

edit: video fotografiju, nije karavan. kuku, nisam znao da ljudi imaju obicaj da se tako voze

Edited by Pontijak
Link to comment

Mi smo zemlja sa valjda najvećim padom nataliteta u Evropi, a narod se ponaša kao da će biti smak sveta za par godina. Neće ovde biti žive duše za pedesetak godina.

Link to comment

kada izumremo ova tema ce se ugasiti jer nece biti naseg drustva a samim tim ni raspada naseg drustva

 

@wall

 

veruj mi, prvi put cujem za to, gde sam ja pa ziveo kao mlad? ok je gepek reno4, vrata imaju staklo, prosto mu to dodje kao alternativno pomocno sediste ali pravi gepek limuzine, to ne

Edited by Pontijak
Link to comment

mi nismo imali kola kao mladi, neki maksimum ludosti je bio da se pobijemo u trolejbusu

 

inače jedan od avtomobila službenih koji ponekad ćapim je lodži sa 7 sedišta

Link to comment

kada izumremo ova tema ce se ugasiti jer nece biti naseg drustva a samim tim ni raspada naseg drustva

 

@wall

 

veruj mi, prvi put cujem za to, gde sam ja pa ziveo kao mlad? ok je gepek reno4, vrata imaju staklo, prosto mu to dodje kao alternativno pomocno sediste ali pravi gepek limuzine, to ne

To je taj generacijski jaz. :P

Mi smo bili budale a ovi... Jbg ne znam koja reč je korektna.

Link to comment

et Miralem

Otac im je nasilan, majka je napustila porodicu, ne zna se tačno ni koliko im je godina. Uklapanje u društvo podrazumeva mogućnost izbora koju ova deca nikada nisu imala. 

 

et djordje geprat

Svratište i domovi za decu bez roditelja (ne znam gde bi ih inače smestili u datim okolnostima) nisu pod strogim nadzorom, pa je iz njih relativno jednostavno pobeći. Policija se proglasila nadležnom za privođenje, ali ne i za nadzor. To što su se dečaci ponovo našli na ulici nije krivica bilo koje pojedinačne službe kojoj ograničavanje kretanja/pritvor ne spada u ovlašćenja. 

postovi munjevito niču, ne zamerite što kvotujem nešto od pre 3 - 4 strane.

ono što si otpisala miralemu je problem koji ova a ni bilo koja prethodna vlast nisu pokušale da poprave. iz razloga koji sam ranije pomenuo. zbog toga su se deca našla na ulici. svratište, domovi, zatvor dolaze posle toga.

 

žena mi je rekla da joj je ispričano da je vidno neuhranjeno i loše odeveno romče prosjače odbilo kiflu i tražilo pare. jedino dovoljno prikupljenih para mogu da ih spasu od večernje porcije batina. moguće je da je otac bio taj zlikovac. da li je on ikad snosio bilokakve posledice?

Edited by djordje geprat
Link to comment

Jbg i mi™ smo znali u povratku se nabiti u gepek... A bilo je i pijane vožnje, valjda je razlika što nismo divljali do smrti. Ili smo imali sreće.

Ja nisam čuo do sada.Jedina varijanta kad je "višak" išao u gepek je ako je taj prostor bio otvoren ka zadnjoj klupi kao karavani i oni doblo vatijante. Nije mi jasno ako ih je bilo 6 - dvoje napred i četvoro pozadi je "regularno"... Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Ja nisam čuo do sada.Jedina varijanta kad je "višak" išao u gepek je ako je taj prostor bio otvoren ka zadnjoj klupi kao karavani i oni doblo vatijante. Nije mi jasno ako ih je bilo 6 - dvoje napred i četvoro pozadi je "regularno"...

A dobro, nisam nimalo ponosan na te stvari. "Svinjče" u gepek...

Link to comment

zgrožen sam ovim što se desilo kod ada huje. koliko god mrzeo ovu vlast i nevoleo plavušu, bilo bi mi milo da se progura ono što je ona danas najavila.

 

žao mi je ove dečurlije, a što se tiče bola roditelja, tu sam baš ravnodušan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...