Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Elem, sad vidim da mozda nije trebalo da uvrstavam Miralema uz ove koji pominju skinse , beli krec i privilegovanost Roma..

Kolko vidim ovaj njegov post o sociopatama se odnosio, na neku decu koja su zapalila , neke pse iil sta vec. Isprva nisam citao s dovoljno paznje.

Izvini Miraleme, stvarno...

Ipak ne mislim da bilo koga, pa cak ni onog ko je dokazani sociopata, treba zatuci motkama.

Link to comment

Da, to je bas isto , lik koji je napravio film s namerom da ga ljudi gledaju, pa se onda ljuti sto ljudi koji su gledali komentarisu i dva nesrecna deteta ,koja da ga jebes nista lepo od zivota nisu videla i sad jos cela Srbija kidise na njih.

Verujem ja da niko odavde ne bi tamanio, samo ste manje ili vise svesno , postali deo mase koja bi gledala sa strane dok oni koji bi da tamane, tamane.

A dobrovoljaca ima :
 

Ови Циганчићи могу слободно да побију људи колико им се хоће. Могли би да оду и помокре се са галерије Скупштине на оне трутове #Србија

Link to comment

Kako si se to ti izdvojio iz mase, tako sto pronalazis mracne tvitere po netu, pa se zgrazavas? Btw, ljudi su besni na sistem a ne na klince. To sto ti ovde revnosno skupljas ironicne opaske, druga je stvar.

Link to comment

Kako si se to ti izdvojio iz mase, tako sto pronalazis mracne tvitere po netu, pa se zgrazavas? Btw, ljudi su besni na sistem a ne na klince. To sto ti ovde revnosno skupljas ironicne opaske, druga je stvar.

 

 

Ne znam koliko pratiš štampu u Srbiji, ljudi nisu besni na sistem, ne vide grešku u njemu, osim možda 

u činjenici da klinci nisu u dubokim bukagijama. 

Još jednom ću postaviti najgori komentar na koji sam naišla, a poslednjih meseci, kad god je bilo kakva priča

o Romima, komentari su slični ovom:

B1Y9cX2CEAAgTzI.jpg

Link to comment

Kako si se to ti izdvojio iz mase, tako sto pronalazis mracne tvitere po netu, pa se zgrazavas? Btw, ljudi su besni na sistem a ne na klince. To sto ti ovde revnosno skupljas ironicne opaske, druga je stvar.

ponekad i tumblre, kad imam vremena .

Link to comment

Bez želje da ulazim u veliku šizmu foruma , ne mislim da je tako strašno što ste (smo) bili malo kritikovani kod njih , jer ipak je ovde rečeno da :

 

 

 

 

ma jasno, nije strasno sto su ucesnici ovog foruma okarakterisani na drugom forumu kao ljudi koji zagovaraju bacanje romske dece u zivi krec :isuse:

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Понтијаче, претерујеш. Није Ото Кац тако мислио. То све у ствари значи "ППП је супер место на коме сам провео више година са људима које волим и поштујем", али човек живи у Чешкој па му се језик мало искварио и да ти ниси четнички фашиста јасно би видео да хајкаш некога ко није ту и не може да се брани и уопште никада није говорио о српским цивилизацијским регресијама које можда наследне а можда и не. Ма, дивно једно биће, љубитељ менуета и средње Европе.

 

 

 

aaaa o tome je rec, stvarno moramo da pocnemo ucenje ceskog jezika pa da sa katzom forumasimo ovde na tom melodicnom jeziku kada je vec pomalo zaboravio da izrazi svoje misli na nasem domorodackom jeziku, da ne bi bilo ubuduce nesporazuma sa njim :lolol:

 

i stvarno ne hajkam katza, narocito jer nije aktivno ovde iako vredno cita a nije u banovini odavno, nego cisto da se ne sokiramo ako i policija prati internet pa nam upadnu kroz prozore i vrata specijalci pod punom opremom u cilju neutralisanja ljudi koji planiraju da bacaju romsku decu u zivi krec <_<

 

ali ovo Стормпппронт™ je :rolf:

Edited by Pontijak
Link to comment

Zesce smarate sa simultanim pracenjem vise foruma, otvorite lepo temu o Vasinom drustvu, pa uzivajte. Ko da nije bilo dovoljno cinculiranja sa postovima od Tamo-a.

Edited by Lancia
Link to comment

Elem, sad vidim da mozda nije trebalo da uvrstavam Miralema uz ove koji pominju skinse , beli krec i privilegovanost Roma..

Kolko vidim ovaj njegov post o sociopatama se odnosio, na neku decu koja su zapalila , neke pse iil sta vec. Isprva nisam citao s dovoljno paznje.

Izvini Miraleme, stvarno...

Ipak ne mislim da bilo koga, pa cak ni onog ko je dokazani sociopata, treba zatuci motkama.

prihvatam izvinjenje.

 

e sad, jedno pitanje- da li se secas mile? ako ne, evo sad cu ti kazem ko je to- pseto kome je neko pre koju godinu odsekao sve cetiri noge. to, nekako, nije obrazac ponasanja koji je taj neko zapatio u familiji. i ne verujem da bi se razgovorom sa njim moglo mnogo toga postici.

mogu ja sada da nabrajam koljace, masovne ubice, serijske silovatelje, friclove, pa tako sve preko ovog davidovica do hitlera. sve su to dobri ljudi, ali nekako nisu za ovo drustvo. ne uklapaju se, da ga jebes. mogu ja da shvatim zasto je smrtna kazna ukinuta, i sam to podrzavam, ali tu i tamo se desi da je neko ipak zasluzi.

Link to comment

Gro komentara je bio u pravcu 'kako su se klinci opet nasli na ulici?', sto ne znaci da kretenskih komentara nema, oduvek ih je bilo i bice.

 

za mene je pravo pitanje: 'kako su se klinci opet nasli na ulici?',

dok se ne reši to pitanje, dešavaće se/ponavljaće se ovakvi događaji i ovakve reakcije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...