Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Dotle ste doveli Srbiju da vas Cigancici maltretiraju. Ebo Japan gledaj Beograd.

 

Inace eksperiment sa netucenjem dece u Svedskoj je doveo do dupliranog nasilja medju tinejdzerima. In Sweden, 81 percent of women said they had been harassed at some point after the age of 15 - compared to the EU average of 55 percent. After Sweden, which had the highest rate, Denmark, France, the Netherland and Finland all saw rates above 70 percent. 

 

 

Cenim da bi se složio sa ovim komentarom:

B1Y9cX2CEAAgTzI.jpg

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wow, lik bi da sterilizuje sitnu decu zbog opasnosti od njihovog potencijalnog potomstva koje bi moglo da, o užasa, padne na teret napaćenoj državi. Ali ne na svoju ruku, nego lepo sistematski :ph34r:

 

Ja bih veštačio jedno tri sekunde o materijalnoj, stambenoj, i intelektualnoj sposobnosti takvih smradova da zadrže sve kosti u neoštećenom stanju. 

Link to comment

@Svaštabeznešto:

Ne, on je samo rekao da decu treba tući dok im prikazujemo slajdove sa statistikom iz Švecke.

 

Pa to zato što smo propustili da im sterilišemo roditelje.

 

 

 

Inače, mislim da je ovo najjeziviji komentar na koji sam naišla na netu, ikad.

Link to comment

Da, sigurno je da je problem sa ovom dvojicom klinaca nastao zato sto nisu bili tuceni.

 

Izvini ja za ove slucajeve znam pre vas i nema tu nista sto ne bi par vaspitnih samarcina resilo. Posle bi obilazili stariju gospodu u sirokom luku. To nasilni cale koji ih tera da to rade puse samo zene iz NVO. Vi od njih napraviste sociopate/ psihopate u duhu PPPa. Alal vam vera.

Link to comment

Izvini ja za ove slucajeve znam pre vas i nema tu nista sto ne bi par vaspitnih samarcina resilo. Posle bi obilazili stariju gospodu u sirokom luku. To nasilni cale koji ih tera da to rade puse samo zene iz NVO. Vi od njih napraviste sociopate/ psihopate u duhu PPPa. Alal vam vera.

Fone, ti problematicnog klinca nisi video ni na razglednici.

Link to comment

 

"Napadači na Popova opet na ulici"Izvor: B92

Beograd -- Dvojica dečaka koji su napali pisca i novinara Rašu Popova ponovo su na ulici, kaže načelnik beogradske policije Veselin Milić za Kažiprst B92.

 

 

dobro, makar nema onog senzacionalizma sa prebijanjem rase popova

 

On je rekao da ti dečaci nisu u nadležnosti policije i da su ponovo pobegli iz jednog beogradskog prihvatilišta u kom su bila smeštena.

"Mi tu decu nađemo posle svakog izvršenog dela, ali nije tu policija da menja svest ljudi. Mi ih svaki put predamo nadležnim institucijama, a šta se nakon toga dešava to je pitanje za prihvatilište i Centar za socijalni rad", kaže Milić.

Milić kaže da deca koja su napala Popova predstavljaju problem i za Prihvatilište za decu i omladinu, i za Centar za socijalni rad i za poliicju.

 

"Ta lica nisu krivično odgovorna, ja sam proverio pre emisije gde su oni, pošto bi trebalo da budu u prihvatilištu u Bulevaru oslobođenja, ali ona nisu tamo, ponovo su pobegli", kaže Milić.

 

Link to comment

Fone, ti problematicnog klinca nisi video ni na razglednici.

 

Po obicaju ovog foruma dajete glupe izjave o necemu o cemu nemate pojma pa kad vam odgovorim tupavi modovi se igraju serifa i banuju me. Ja sam odrastao sa takvim momcima pola mog odelenja u osnovnoj je bilo disfunkcionalno i sjebano. Otimao se novac na ulazu u skolu. Drkao je tip na casu, Poradjala se na ekskurziji

u osmom. razredu. Ubistvo u starijem razredu. Mentol kome su poklanjane dvojke na zahtev mame. Itd itd.

Link to comment

Po obicaju ovog foruma dajete glupe izjave o necemu o cemu nemate pojma pa kad vam odgovorim tupavi modovi se igraju serifa i banuju me. Ja sam odrastao sa takvim momcima pola mog odelenja u osnovnoj je bilo disfunkcionalno i sjebano. Otimao se novac na ulazu u skolu. Drkao je tip na casu, Poradjala se na ekskurziji

u osmom. razredu. Ubistvo u starijem razredu. Mentol kome su poklanjane dvojke na zahtev mame. Itd itd.

Jadan ti, ko te smestio u taj specijalni razred? Hajde bas da vidim sta bi ti tako slatko odgovorio, pa se plasis moderacije. Evo ja cu da idem u banovinu umesto tebe.

Nego po obicaju mrsis kurac i mislis da si jedini ti prosao jadnicak nesto u zivotu. Reci mi ko je od tih problematicnih vracen na pravi put sa dva samara? (edit; verovatno onaj s ubistvom na dusi)

Edited by Lancia
Link to comment

Izvini ja za ove slucajeve znam pre vas i nema tu nista sto ne bi par vaspitnih samarcina resilo. Posle bi obilazili stariju gospodu u sirokom luku. To nasilni cale koji ih tera da to rade puse samo zene iz NVO. Vi od njih napraviste sociopate/ psihopate u duhu PPPa. Alal vam vera.

Nemas ti pojma o bilo cemu sto se desava u stvarnom svetu. Tih par samarcina ovi klinci su dobili od policajca koji ih pokupio na ulici. Pa jos par pendrekom dok su ih vozili do stanice. Pa verovatno i od inspektora kome su davali izjavu i socijalnog radnika koji je bio prisutan. Pa onda u tom centru u koji su odvedeni. Ti klinci su u poslednjih nekoliko dana dobili batina koliko ti nisi za ceo svoj zivot.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...