Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

dopuna vesti od gore

Mladića Ervina Bilickog (17), koji je u nedelju pronađen mrtav ispred pekare „Stars“ u Bečeju, te noći pretukli su ljudi između 30 i 40 godina, koji su, kako saznajemo, iz Bačkog Petrovog Sela. Reč je o rođacima devojke koji su bili protiv toga da se ona uda za Bilickog.
Link to comment
  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    951

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
Devetoro učenika prvog razreda Osnovne škole "Nada Popović" iz Kruševca, povređeno je danas na izletištu Borići u Sokobanji, kada se na pola polomio ringišpil na kome su se nalazila deca.
Blic
Link to comment
Iceland 91.7 2 Sweden 90.6 3 Norway 88.9 4 Denmark 88.2 5 New Zealand 87.9 6 Finland 87.5 7 Germany 86.9 8 Austria 85.9 9 Australia 85.7 10 Netherlands 83.6 11 Czech Republic 83.4 12 Switzerland 82.5 13 Canada 82.5 14 Ireland 81.6 15 Luxembourg 81.4 16 Spain 81.0 17 France 80.5 18 Slovakia 80.5 19 Serbia 80.0 20 Estonia 79.8 http://www.vexen.co....tries/best.html
ja tek sad vidim ovo. kako to da ovo niko od novinara i politicara ne rabi? nigde se nije pojavilo. srbija 19, UK 21. ha.
Link to comment

ma mislim za kurcenje, tipa onog sto se vidja na srbin pobedio topiku. cudno mi da nije nigde bilo. tipa naslov u blicu "Amerika i Japan bi trebalo da se ugledaju na Srbiju".

Edited by palikaris
Link to comment

Opet su nas strpali sa malim zemljama i zemljama u razvoju. Fuj.Svetska organizacija za intelektualnu svojinu u saradnji sa INSEAD francuskim univerzitetom je objavila rang listu efikasnosti inovacija, a preneo je ugledni americki univerzitet MIT.Prvih deset zemalja su sledeće:1. Kina2. Indija3. Moldavija4. Malta5. Svajcarska6. Paragvaj7. Srbija8. Estonija9. Holandija10. Sri Lanka

Link to comment

sad ću napisati nešto revolucionarno novo ...mi smo toliko u onoj stvari (kurcu) da se to zlo oseća svuda i nonstop. nema više ničega što se ne može očekivati. prebijanje oko sitnice je kao dobar dan.

Link to comment

ovaj ja ne znam dal je ovo okaceno zbog toga sta se desilo ili zbog naslova koji je na ovu vest okacen?mislim, wow, tip divljacki premlati zenu i izsutira je dok je na podu i ovi mandrili zalepe 'potukli se roditelji' :ph34r:

Link to comment

U donjem deli Evrope:

Smederevska policija uhapsila je troje maloletnika koji se terete da su 1. aprila opljačkali jednu penzionerku i iz kuće joj uzeli oko 8.000 evraDvojica maloletnika, od 16 i 17 godina, znajući su da je žrtva devizni penzioner i da živi sama. Prvo su 16. marta pokušali da provale vrata balkona njene kuće, ali su pobegli kada je žene povikala da je pozvala policiju.
a na gornjem delu:
Dva tinejdžera u Norveškoj vratila su 467.200 kruna (oko 62.000 evra) koje je u vozu zaboravio jedan stariji putnik, prenose norveški mediji.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...