Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Tjah ili ih batinati do smrti na Terazijama (ili koje je već sada mesto in tamo u metropoli), ili ih baciti u rudnike Morije sve dok ne zapate black lungs diziz.

Znam da nije popularno i korektno al mi trenutno na pamet ne pada ništa drugo.

Sa 300 ptektšaja i ubistvom to su okorele sociopate koje džabe troše resurse ove planete.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

+1

 

nema tu pomoci. nisu to deca vec male sociopate i naravno da im se nista nece desiti + sto imaju i za sebe olaksavajucu okolnost da pripadaju manjinskoj grupi i tek tu sistem trokira jer niko od cinovnika  nece da se smara i odgovara na eventualne optuzbe za rasizam. terace te psihiopate tako dok ne napune 14 godina a posle ce se videti sta ce sistem sa njima. nista, brinuti o starijim sugradjanima tako sto ce kad god je to moguce imati pratnju nekog blizeg na ulicama

Edited by Pontijak
Link to comment

Sad ulećem kao padobranac:

Jebote, imate dvoje dece koji verovatno nikad u životu po glavi nisu pomaženi, sistem, oličen u Centru za socijalni rad

je gledao samo sebi sa grbače da ih skine.

Deca ne razlikuju zlo od dobrog, nemaju primere, nemaju na šta dobro da se ugledaju.

Sistem je omanuo, i to mnogo pre prve prijave.

Ne mogu deca biti prepuštena sama sebi! 

 

jedina pozitivna stvar u poslednjih par sati, ako sam dobro ispratila medije, jeste što je iz izveštavanja skinuta etnička 

odrednica dece.

Hej ljudi, to su deca! Model ponašanja na ulici smo im pružili mi. Oni nas imitiraju!

 

Besna sam, prilično, te sam s'toga možda malo nejasna.

Link to comment

 

 

Sad ulećem kao padobranac:

Jebote, imate dvoje dece koji verovatno nikad u životu po glavi nisu pomaženi, sistem, oličen u Centru za socijalni rad

je gledao samo sebi sa grbače da ih skine.

Deca ne razlikuju zlo od dobrog, nemaju primere, nemaju na šta dobro da se ugledaju.

Sistem je omanuo, i to mnogo pre prve prijave.

Ne mogu deca biti prepuštena sama sebi!

 

jedina pozitivna stvar u poslednjih par sati, ako sam dobro ispratila medije, jeste što je iz izveštavanja skinuta etnička

odrednica dece.

Hej ljudi, to su deca! Model ponašanja na ulici smo im pružili mi. Oni nas imitiraju!

 

Besna sam, prilično, te sam s'toga možda malo nejasna.

Šmrc i sob! Naterala si mi suze na oči.

Mene, niti ikoga koga ko ja znam sigurno nisu imitirali!

Štob rekli Pajtonovci - blame it on a system.

Problem je sto nema logike - nisu ova dva kretena produkt sistema nego ekstrem. Inače bi imali stotine istih takvih na ulicama. Tj svi maloletnici bi ubijali ljude po ulicama.

Link to comment

To da je sistem™ kriv možemo konstatovati za svačija sranja. Ali činjenica je da imamo dva nasilnika koji pametno presreću i maltretiraju starije ljude. A tim nasilnicima se ne može stati na put jer su kao mladi. Nekako se i negde moraju ukloniti sa ulice.

Najgore će biti ako united force ili neka slična grupa reše™ ovaj problem.

Link to comment
Model ponašanja na ulici smo im pružili mi. Oni nas imitiraju!

 

 

koji smo to mi? mene ne imitiraju te maloletne sociopate. nasilje i otimanje nije moj model ponasanja. uostalom i ja sam roditelj odraslog mladog coveka koji je izuzetno pristojan, pametan i vredan student. tako da je ta pateticna tirada o jadnoj deci koja nikada u zivotu po glavi nisu pomazena i blabla poprilicno bljutava bar sto se mene tice. slobodno ti u svoje ime preuzimaj odgovornost zbog imitiranja ponasanja tih malih sociopata ali mani ostatak drustva sa tim mi.

Link to comment

Zanimljivo kako ste se osetili prozvanim.

Stanite na bilo koju raskrsnicu u Beogradu, u špicu, pa recite da agresija nije dominantno ponašanje.

Naravno da bi se ovaj slučaj mogao okarakterisati kao ekstreman.

I krivicu snosi Centar za socijalni rad, koji je posle prve prijave trebalo da se pozabavi decom.

Ako jednom uradim nešto što nije dobro, i prođem nekažnjeno, zašto to ne bih ponovila,

ja, koja kao imam izgrađen neki moralni kompas.

Deca se tome uče, i odrasli tome moraju da ih nauče, ličnim primerom.

Odrasli su zakazali, porodica na prvom mestu, Centar za soc. rad na drugom i društvo u kom su ova deca na 

ulici na trećem mestu.

Link to comment

a zasto se uvek insistira na nekoj odgovornosti svih u tom lancu osim na odgovornosti samih pocinioca tj maloletnih sociopata? neko je vec napisao, da je sve do tzv. drustva i njegovih institucija premlacivanje staraca i svi ostali vidovi ulicnog kriminala bi bile svakodnevne masovne pojave jer takve dece-prosjaka ima na desetine samo u centru grada, ovako imamo dvojicu sociopata koji imaju bogatu istoriju nasilnickog ponasanja. cudo jedno da sva deca koja zive u istim uslovima, slicnim porodicama i, jos veceg cuda koje se eto cenzurise i u medijima, pripadaju istoj manjini, nisu sociopate ni tokom detinjstva a bogme ni ne postanu to kada odrastu.

 

to da je drustvo zakazalo lepo zvuci i najlakse je to reci

Edited by Pontijak
Link to comment

Ja preuzimam svoj deo krivice, deo sam društva,

Svaki put kad opsujem na ulici, šaljem loš primer.

A ti stvarno misliš da je cenzura, a ne neophodnost, da se iz izveštaja briše etnička odrednica?

Link to comment

Ja preuzimam svoj deo krivice, deo sam društva,

Svaki put kad opsujem na ulici, šaljem loš primer.

A ti stvarno misliš da je cenzura, a ne neophodnost, da se iz izveštaja briše etnička odrednica?

 

ma jasno. ti opsujes na ulici i u odredjenom procentu si kriva kao deo drustva sto su dvoje maloletnih sociopata prebila starca a vec imaju istoriju istih krivicnih dela. ovo za cenzuru, pa naravno da se zakljucilo u redakcijama medija da je neophodno cenzurisati tu etnicku odrednicu zbog opasnosti od onlajn rasizma.

Pa salje se pogresna slika raznim krvolocima da ih treba poslati na dugogodisnju robiju samo sto su Cigancici. 

 

koliko citam komentare u onlajn novinama, ne pominje se etnicka pripadnost malih sociopata a opet su, gle cuda, vecina komentara je napisana u tonu jake osude njihovog dela.

Edited by Pontijak
Link to comment

 

Srpski književnik izjavio je da se oseća loše pošto su ga danas napali dečaci 10 i 11 godina starosti.

 

"Posle napada se loše osećam, jer sam ceo život posvetio pisanju deci ali eto doživeo sam i to da me oni na sopstvenom pragu napadnu. Oni su me pratili kao vučjaci zeca ali na svu sreću sve se dobro završilo'', rekao je čuveni Raša Popov (81), srpski književnik, zvezda dečje televizijske emisije “Fore i fazoni''.

 

On je rekao da fizički nije napadnut, odnosno pretučen ali da su ta deca koja su ga opljačkala, taktički potkovana.

 

''Saletali su me na ulici i pratili do zgrade a prilikom ulaska u stan pokušali su da uđu ali, sam uspeo da se sa njima izborim i zaključam vrata'', rekao je Popov.

 

Prema njegovim rečima oseća veliko razočaranje u tu decu, kojoj je taktika da prate i napadaju starije osobe kako bi ih opljačkali. On je takođe i malo zbunjen reakcijom javnosti, odnosno brigom za njegovo stanje. Takođe je Popov u svom maniru rekao da boluje od paranoje zvana Beograd.

 

Popov, srpski književnik, krajem oktobra je bio žrtva braće I. N. (10) i J. N. (11), koji imaju više od 300 prijava zbog razbojništva i krađa, a jedan starac je umro pošto su ga umalo pretukli. Kako saznaju beogradski mediji, braća su Popova sačekala ispred ulaza u zgradu na Paliluli i zahtevali od njega da im da novac.

 

''On im je dao metalni novac. Potom su ga pratili i kada je ušao u zgradu, ponovo su tražili pare. Bili su navalentni i ko zna šta bi se dogodilo da nije našao komšija, koji je sa Popovom ušao u lift. Međutim, razbojnici su peške došli do sprata na kojem književnik živi i tu su ga maltretirali. Popov im je ponovo sam dao novac i u pokušaju da uđe u stan nastalo je komešanje. On je uspeo da se izvuče i uđe u stan'', rekao je sagovornik iz istrage i dodao da su braća počela da zvone i lupaju na njegova vrata, zahtevajući još novca.

 

Neko od komšija je to video i pozvao policiju, a književnik je policajcima dao izjavu. Inače, braća I. N. (10) i J. N. (11) dospeli su u javnost kada je otkriveno da su u septembru jednog starca u Deligradskoj ulici pretukli i opljačkali, posle čega je nesrećni čovek umro . Njima se ne sudi jer zbog godina nisu krivično odgovorni! Oni se nalaze pod ingerencijom centra za socijalni rad, kao i kada su izvršili krivična dela.

 

Bez linka, u skladu sa pravilima Foruma.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...