Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moj otac bi ovog mamlaza sasvim lepo odgurao nazad u bus pa sve kroz prozor. A i keva nije naivna. 

 

Ovo me podseti, dok sam bio u domovini isao sam godinama svaki dan na relaciji NBG - zelenjak i svakih mesec-2 u bus bi usao neki glasni malo prolupali crnogorac. Seo bi pored neke jadne zrtve (najcesce ribe) i krenuo da toroce uglas neke gluposti tako da ga ceo bus cuje. Nekima smetao, nekima cak bio i zabavan, u svakom slucaju nije bio bas cist (ni u glavu a ni inace) ali nije bio agresivan. Nikada nisam video da mu je bilo ko prisao da ga zamoli da napusti bus, kamoli da ga bije. Nadam se da je i dalje tako i da je ovaj mamlaz jedan zalosni izuzetak. Kako ono kazu, onoliki si covek kako tretiras slabije od sebe.

Link to comment

Moj otac bi ovog mamlaza sasvim lepo odgurao nazad u bus pa sve kroz prozor. A i keva nije naivna. 

 

Ovo me podseti, dok sam bio u domovini isao sam godinama svaki dan na relaciji NBG - zelenjak i svakih mesec-2 u bus bi usao neki glasni malo prolupali crnogorac. Seo bi pored neke jadne zrtve (najcesce ribe) i krenuo da toroce uglas neke gluposti tako da ga ceo bus cuje. Nekima smetao, nekima cak bio i zabavan, u svakom slucaju nije bio bas cist (ni u glavu a ni inace) ali nije bio agresivan. Nikada nisam video da mu je bilo ko prisao da ga zamoli da napusti bus, kamoli da ga bije. Nadam se da je i dalje tako i da je ovaj mamlaz jedan zalosni izuzetak. Kako ono kazu, onoliki si covek kako tretiras slabije od sebe.

Ovo mi nešto mnogo poznato.

 

Lik bradat, ne baš skroz uredan, vro sličnog opisa pre nekih 10-15 godina  bio redovan na relaciji tramvajskih linija od Autokomande do Trošarine, a onda presedao pa nastavljao za Jajince.

Identično ponašanje; glasan i jasan monolog; gramatički ispravan, nikom se direktno ne obraća, nikog ne gleda u oči, vrlo kratke pauze tek da udahne vazduh. Ovaj imao neku meru: vozio se par stanica, izađe, zapali cigaretu i čeka sledeći tramvaj u istom smeru. Kad ima mesta sedne kad nema stoji na delu gde ima najmanje putnika i melje.

Nije ga niko dirao niti prekidao, kad izađe ovi što ga prvi put videli obično kratko komentarisali tipa: "bože, kakvih sve ima...."

Link to comment

Meni uvek bude krivo što tako neki neće na mene da se nakači

 

Ne smrdiš dovoljno, probaj ređe da se kupaš pa možda nekog uterivača mirisnosti i privučeš.

Link to comment

shta je bilo do kraja? jel zli penzioner mraka nasrnuo na mladog choveka zeljnog buducnosti, ili nam treba josh nekoliko dana? :unsure:

 

Bio je na Blicovom sajtu neki komentar u stilu da je to perverzni deda uznemiravao i pipkao™ neku trudnicu, pa joj je mladi heroj odbranio čast.

Link to comment

:D ali mora da bude u pitanju trudnica.

 

perverzni deda homoseksualac i radikal, parazit iz javnog sektora i advokat u štrajku pipkao trudnicu-pregalnicu, buduću majku vrednog malog preduzetnika i pobornicu protestantske radne etike. pa sad vi navijajte za dedu ako vas nije sramota.

Link to comment

Ovo me podseti, dok sam bio u domovini isao sam godinama svaki dan na relaciji NBG - zelenjak i svakih mesec-2 u bus bi usao neki glasni malo prolupali crnogorac. Seo bi pored neke jadne zrtve (najcesce ribe) i krenuo da toroce uglas neke gluposti tako da ga ceo bus cuje. Nekima smetao, nekima cak bio i zabavan, u svakom slucaju nije bio bas cist (ni u glavu a ni inace) ali nije bio agresivan. Nikada nisam video da mu je bilo ko prisao da ga zamoli da napusti bus, kamoli da ga bije. Nadam se da je i dalje tako i da je ovaj mamlaz jedan zalosni izuzetak. Kako ono kazu, onoliki si covek kako tretiras slabije od sebe.

Кале контролор времена.

Има и ЈуТјуб канал са својим урадцима, не мораш да га вребаш у превозу.

https://www.youtube.com/user/KaleExtraTV/videos

 

Националност му не знам, али у блоку 23. живи од детињства.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...