Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

 

Zanimljivo je što sam uveren da rejdža ne bi bilo ni trećinu toliko da je jućub klip naslovljen "mladić i penzos se lemaju u dvojci" ili tako nešto. Klasičan frejming, nasedaju ljudi na naslov, dakle blic/kurir stajl. A niko ne zna šta je zapravo dovelo do fajta.

 

sori, al to menii nije ni malo zanimljivo.

i ne znam o kakvom fajtu pricas, vidimo bizona koji gura nogom starca. 

necemu takvom mogu da nadjem opravdanje samo u slucaju da je deda hteo da udje u tramvaj opasan eksplozivom i da se detonira.

vozac bi takodje trebao da odgovara za ono zatvaranje vrata.

i bas me zanima da li bi junak smeo sa istim entuzijazmom da brani javni red i mir da je ispred sebe imao tridesetogodisnjaka od dva metra i stodvajes kila.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

i bas me zanima da li bi junak smeo sa istim entuzijazmom da brani javni red i mir da je ispred sebe imao tridesetogodisnjaka od dva metra i stodvajes kila.

Poenta.

Link to comment

Jel može za nas iz provincije objašnjenje ko su "smrdljivi putnici" koje je u Beogradu legitimno izbacivati iz prevoza? :huh:

 

Mislim na ove:

 

 

@Hamlet Nikad nisi bio na Zelenjaku kada vozac mora da izbacuje smrdljive putnike da se ne voze sa nama? Izgleda bukvalno isto.

Link to comment

Dobro, ali kako se definiše to "smrdljiv"? Imam koleginicu koja koristi toliko nekog odvratnog parfema da nam svima pripadne muka kad ga stavi pa smo morali na kraju da je zamolimo da to ne radi. Kako bi takva prošla u autobusu?

 

I kako se utvrđuje da li je neko zarazan? Vade putnicima krv na licu mesta?

Link to comment

Dobro, ali kako se definiše to "smrdljiv"?

 

Beskućnici koji u jesen i zimu provode vreme u tramvajima (pogotovo uveče) kako se ne bi smrzavali napolju. Da, smrde jer po logici stvari nemaju gde da se okupaju ili pronađu čistu odeću, ali dok sam koristio GSP nisam primećivao da su im putnici bilo šta zamerali niti su ih vozači izbacivali (osim nakon poslednje vožnje, pred polazak u garažu). Sad je došlo neko drugo vreme pa su se ovi nauljeni i naparfemisani koji od tog smrada ne mogu da žive probili i do foruma. 

Link to comment

Beskućnici koji u jesen i zimu provode vreme u tramvajima (pogotovo uveče) kako se ne bi smrzavali napolju. Da, smrde jer po logici stvari nemaju gde da se okupaju ili pronađu čistu odeću, ali dok sam koristio GSP nisam primećivao da su im putnici bilo šta zamerali niti su ih vozači izbacivali (osim nakon poslednje vožnje, pred polazak u garažu). Sad je došlo neko drugo vreme pa su se ovi nauljeni i naparfemisani koji od tog smrada ne mogu da žive probili i do foruma. 

 

Hvala na objašnjenju, pretpostavio sam da je nešto takvo u pitanju, ali nisam očekivao da neko na ovom forumu može da opravdava izbacivanje ljudi na hladnoću da bi zaštitio svoj osetljivi nosić.

Link to comment

O cenu vi pricate?! Radnik GSP-a, osam u somoodbrani, ne sme da primeni silu prema putnicima ni u kom slucaju. Ne postoji nikakvo moguce opravdanje za ponasanje ovog bilmeza. Hvala bogu na telefonima sa ugradenim kamerama i na drustvenim mrezama.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...