Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

@Hamlet Nikad nisi bio na Zelenjaku kada vozac mora da izbacuje smrdljive putnike da se ne voze sa nama? Izgleda bukvalno isto.

 

 

:isuse:

i ne izgleda tako. vozači nekada sačekaju da putnik izađe sam, a to sam video u stvari samo jednom. a svaki dan idem do i sa zelenjaka. realno™, užasno si velik lažov

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

:isuse:

i ne izgleda tako. vozači nekada sačekaju da putnik izađe sam, a to sam video u stvari samo jednom. a svaki dan idem do i sa zelenjaka. realno™, užasno si velik lažov

video si samo jednom pravis od toga princip i koristis teske reci ti si jedan :kralj:

Link to comment

jednom sam video, idem non-stop i zaključujem da to nije toliko česta pojava. uz to, čovek koji smrdi se mora prevesti od tačke A do tačke B,a koliko vidim ti opravdavaš udaranje nogom čoveka koji smrdi.

Link to comment

Ne covek koji uzasno smrdi ne mora se prevesti vozilima GSPa. Procitaj malo bolje pravila GSPa.

 

 

Ponavljam starac na snimku nije udaren nogom i da gledao sam kako izbacuju smrdljive i usrane i sl putnike ti ako nisi onda bolje cuti. Ne tvrdim da je starac na slici takav samo Hamletu da postoji i takva mogucnost.

Link to comment

Starac na snimku je barem 5 puta udaren nogom. A čak i da je bio u takvom stanju da se ne sme prevoziti u skladu sa pravilnikom gsp-a, ovaj lik ne sme ovako da reaguje. Odnosno, ne sme nikako da reaguje.

 

A ni ja ne smem da reagujem jer učestvujem u raspravi.

Link to comment

@ hamlet Ne nije udaren samo noga sluzi da starac ne udje kao brana pogledaj malo bolje, posle ga rukom gura. Da ga je udario nogom sa stepenica ne bi ustao. Ako je to tebi udarac alal ti vera.

Edited by fonTelefon
Link to comment

Naravno da ne opravdavam fizičko nasrtanje na starije sugrađane, ali čitajuči sav rejdž na netu danas, pa i na ppp, kao da je dževa usmerena ka "službeno lice GPS-a napalo putnika" a ne ka "ju mladi dilber pun testosterona i droge bije penzionera iscepanih gaća".

 

Zanimljivo je što sam uveren da rejdža ne bi bilo ni trećinu toliko da je jućub klip naslovljen "mladić i penzos se lemaju u dvojci" ili tako nešto. Klasičan frejming, nasedaju ljudi na naslov, dakle blic/kurir stajl. A niko ne zna šta je zapravo dovelo do fajta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...