Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ne razumem. Ako samo broji, zasto ne dozvoljava ovom coveku da udje u tramvaj?

 

Žao mi je gospodine, sveo sam račun™ za ovu stanicu. Probajte sa sledećim... Savestan brojač.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ko zna šta je sve čiča drobio u tramvaju pre nego što je ovaj primetio incident pa uključio kameru na telefonu.

 

Ono što mene brine što su sve generacije sve tanjih živaca, u stvari, živci odavno pokidani.

Link to comment

Pravnici, kako moze da se kvalifikuje ovo "delo" (osim kao izuzetno zalaganje na poslu preciznog brojanja putnika)? Znam da nije udario mucki s ledja Velju Ilica u celo operisane glave (2 godine) nego sutirao starijeg gradjanina, al valjda je prekrsio neki zakon?

Link to comment

Jbg kad imas labilne u upravi grada mogu i ti nepotrebni brojaci da budu ludi.

 

Firma koja je angazovala ima jedva malo sajta i godine rada u Begradu etc ah da radili su plan za Bulevar. 

Link to comment

Pravnici, kako moze da se kvalifikuje ovo "delo" (osim kao izuzetno zalaganje na poslu preciznog brojanja putnika)? Znam da nije udario mucki s ledja Velju Ilica u celo operisane glave (2 godine) nego sutirao starijeg gradjanina, al valjda je prekrsio neki zakon?

Time sto ga je odgurivao nogom? Tesko ako malo pazlljivije pogledas snimak nije ga ni udario nogom ma sta novinari pisali. 

Link to comment

Time sto ga je odgurivao nogom? Tesko ako malo pazlljivije pogledas snimak nije ga ni udario nogom ma sta novinari pisali.

 

Mozda je nesudjenog korisnika prevoza samo vise puta pridrzao nogom u nameri da mu spasi zivot posto je pretila opasnost da se zatvore vrata i da stariji gradjanin nastrada?

Edited by Nesh
Link to comment

Mozda je nesudjenog korisnika prevoza samo vise puta pridrzao nogom u nameri da mu spasi zivot posto je pretila opasnost da se zatvore vrata i da stariji gradjanin nastrada?

 

Ne ne pratis radnju nego je agresivnog starca izgurao iz prometala. Sukob je poceo unutra. Starac je vec bio u prometalu na sinama. Snimanje kamerom na telefonu krati taj deo perspektive. 

Link to comment

fone telefone, kako znas, da nisi ti taj agresivni deka?

 

cemu jebote sluze brojaci putnika? sta posle rade sa tim podacima?

 

Pa valjda za planiranje frekvencije polazaka vozila :)

Link to comment

Juče sam pričao sa drugarom iz GSB, pitao ga ja za brojanje putnika, kaže da se tradicionalno obraćaju saobraćajnom fakultetu za to i da od rezultata brojanja imaju koristi i oni i fakultet za svoje neke analize o studijama saobraćaja u gradu. Kaže, da fakultet angažuje studente da to rade, da li ih plaćaju i koliko nije znao, da li je GSB ili fakultet angažovao neku firmu da posreduje u tome, nije pominjao. Ti podaci dobro dođu kad se otvaraju ili ukidaju neke linije, broj vozila po liniji, položaj novih stanica...itd. Sve je to lepo kad GSB nije finansijski opterećen, kada ga vode političari kao ovi sada - džaba im sve to.

 

Saobraćajni i građevinski (odsek za puteve, žel. i aerodrome) fakultet neretko imaju obiđaj da angažuju studente da broje vozila po smerovima na raskrsnicama, podaci su vrlo bitni za statističke podatke prilikom tačnog utvrđivanja saobraćajnog opterećenja u različitim vremenskim intervalima. Nisu izmislili toplu vodu, preuzeli metodu od kolega iz razvijenih zemalja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...