Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Šutiranje bespomoćnih ljudi do smrti prevazilazi nivo klasične bitange. Ipak se nadam da se neće izvući na neuračunljivost. 

Strašno. 

 

Naravno, da je to samo do bivanja klasičnom bitangom, ovakvi slučajevi bi se događali svakodnevno, a ipak nije tako.

Svakako bi bil katastrofa da ga puste na ulicu kroz par godina, šta god da je u pitanju,

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

uzas i strava! nije ovo bitanga, ovo je apsolutno zlo! da imas snage da ubijes dvoje starijih ljudi sutirajuci ih u glavu dok im ista ne pukne i da oko sebe vidis lokve krvi, daleko je ovo od bitange.

Link to comment

Filip Majer, Američka rđa, roman.

Skoro pa identična priča, samo su bila dva klinca, iz propalog industrijskog gradića, jedan matematički  genije, 

koji bi da utekne, a drugi malo problematičan™ ali ništa strašno.

Izvukli su se, zajednica se založila za njih, zašto da naša deca™ stradaju, zbog tamo nekih beskućnika.

 

Nadam se da naša zajednica™ neće imati razumevanja.

Link to comment

Zaista ne znamo koliko je svestan bio, što ne kažem da bih ga branio, nego zato što zločin na prvi pogleda zaista izgleda potpuno iracionalno.

 

Pa i nije toliko iracionalan sa stanovista ideologije skinsa. Za njih su beskucnici i prosjaci isto sto i ostali "nepozeljni" - paraziti koji zive na grbaci arijevskog Naroda.

 

Bio ovde kod mene pre koju godinu slican slucaj, dva celava mandrila zapalila molotovom jednog klosara dok je spavao u kucici od stanice gradskog autobusa.

 

"Visa rasa" my ass. Stoka najobicnija.

Link to comment

Pa i nije toliko iracionalan sa stanovista ideologije skinsa. Za njih su beskucnici i prosjaci isto sto i ostali "nepozeljni" - paraziti koji zive na grbaci arijevskog Naroda.

 

Bio ovde kod mene pre koju godinu slican slucaj, dva celava mandrila zapalila molotovom jednog klosara dok je spavao u kucici od stanice gradskog autobusa.

 

"Visa rasa" my ass. Stoka najobicnija.

 

i šta je bilo sa arijevcima™, da li i danas trunu u zatvoru?

Link to comment

i šta je bilo sa arijevcima™, da li i danas trunu u zatvoru?

 

Nisam ispratio, znam da je istraga trajala prilicno dugo dok ih na kraju nije neki njihov "kolega" otkucao. S obzirom na mogucnosti zalbi visim instancama ovakvi procesi mogu da traju godinama dok se ne dodje do pravosnazne odluke, uglavnom spali su mi s radara u medjuvremenu.

 

Evo sad sam izguglao, proces jos traje. Jedan od dvojice je vec od ranije "bio poznat policiji" (kako to poznato zvudi) i osumnjicen za ubistvo ali je na sudjenju oslobodjen zbog nedostatka dokaza. 

 

Jebiga.

Link to comment

 

BEOGRAD - Pekar iz Begeča, naselja kraj Novog Sada ubijen je noćas, javljaju beogradski mediji koji navode da je počinilac uhapšen, a da ubistvo nije na nacionalnoj osnovi.

 
Kako javlja "Blic", pekar je zaklan, a prema prvim informacijama, ubistvo nije na nacionalnoj osnovi i nije motivisano incidentom na utakmici Srbija-Albanija.
 
Taj list piše da je ubijeni pekar bio Makedonac, a decenijama je držao pekaru u Begeču.
 
Foto Tanjug, J.pap

 

:ph34r:

Link to comment

Nemci jure neonaciste po Srbiji i ocenjuju srpsko drzanje do antifasistickog nasledja:

 

Baš uoči velike vojne parade, devetnaestogodišnji neonacista ubio je dvoje beskućnika u Raškoj, ali je u senci drugih aktuelnosti taj događaj bio samo još jedna vest u crnoj hronici. „To je stravičan zločin, bez obzira na to koliko te ideologije bile marginalne, jer ovde se radi o otvorenom nacizmu“, kaže Daško Milinović, antifašistički aktivista za DW. „To su ljudi koji jesu opasni i ne možete ih otpisati kao nekakve ludake. U skladu sa svojom izopačenom, fašističkom ideologijom, oni love slabe i iskaljuju svoju nemoć na ljudima s margine.“

 

Link to comment

Koliko su pouzdane informacije da je dečko skins? Video sam fotku na skringrebu naslovne strane nekog već domaćeg novinskog đubreta, deluje kao da je frontmen Džek Vajt tribjut benda. Doduše, znajući nivo bola u kurcu kod naših tabloidnih novinara, ne bi me čudilo da je fotka od pre fazon 2 godine, a da je mali u međuvremenu otkrio majn kampf i ošišao se. Ali opet, znajući nivo bola u kurcu kod naših tabloidnih novinara, ne bi me čudilo da su ga proglasili za skinsa jer je tipa nosio martinke.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...