Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Strahota!!!!!!!!

 

Čitala o tom mučnom detetu, pa ova deca prebijena... užas... ali komentari, svaki dan se iznova užasnem količinom primitivizma, rasizma, otsustva bilo kakve saosećajnosti... neki ljudi su toliko odvratni organizmi da to prosto boli.. sve one koji su opozit.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni je tesko ubistvo i one babe, a dobio je svega nekoliko godina. pa je izasao i silovao i ko zna sta jos radio i za sve to ukupno dobio jos nekoliko godina. meni se vise cini da je poremecen, i da mu treba strucna, med. pomoc. ovako u zatvoru se nicemu nije naucio. zato i kazem da, ako mu daju na ovo [buduci da je prilicno 'mlad'] duplu kaznu ili koliko vec, nece ga spreciti da uradi isto kada ponovo izadje. 

 

Ako je neko serijski silovatelj ili ubica, uopšte ne mora da znači da je poremećen u smislu u kome se obično koristi taj  izraz. Ima ljudi koji su jednostavno zli, svesni su svega što rade, ali rade to i dalje zbog svog zadovoljstva.

Link to comment

Ako je neko serijski silovatelj ili ubica, uopšte ne mora da znači da je poremećen u smislu u kome se obično koristi taj  izraz. Ima ljudi koji su jednostavno zli, svesni su svega što rade, ali rade to i dalje zbog svog zadovoljstva.

 

Свидригайлов?

Ставрогин?

Edited by Hamlet Strašni
Link to comment

To i jesu simptomi poremecaja licnosti:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Personality_disorder

 

Ono sto ti smatras da je poremecenost su verovatno psihoze.

 

Možda se nisam lepo izrazio. Hteo sam da kažem da nekima od silovatelja ili ubica nikakva lečenja ne bi mogla da pomognu, odnosno da ih rehabilituju. Svesni su savršeno šta rade, ali vole to što rade.

 

edit: Da dam ekstremni primer Teda Bandija, na takav tip ličnosti sam mislio. To nije za lečenje, takvi se ne mogu rehabilitovati.

Edited by Lrd
Link to comment

edit: Da dam ekstremni primer Teda Bandija, na takav tip ličnosti sam mislio. To nije za lečenje, takvi se ne mogu rehabilitovati.

 

Pa sta onda? Treba da mu okrenemo ledja, da dignemo ruke od njega? Kakvo bi to bilo drustvo koje ubici, silovatelju i sadisti ne daje drugu sansu. 

Link to comment

Ubijena žena je u momentu smrti imala 64 godine (1929.godište a ubistvo izvršeno 1993.), pa tada nije mogla biti starica, mogla je npr. još uvek biti negde zaposlena.

Starac/ starica kolokvijalno su osobe preko 80-85 godina.

Kad je u pitanju komentarisanje ovog slučaja prvi je Veljović izjavio pompezno starica, a mediji su to prihvatili hvatajući se za svaku činjenicu valjda da bi skrenuli pažnju sa nekih drugih tema.

 

aha, ok. nisam znao koliko ima godina. procitao sam da je starija zena u pitanju, malte ne baba, tako sam razumeo, tj. nisam se previse udubljivao koliko ima godina. u svakom slucaju, zivot je u pitanju, bila ona starica ili zena.... mene je pogodilo to sto je lezao vrlo kratko za njeno ubistvo. imao sam osecaj kao da se to sto je neko stariji manje tretira kada su zatvorske kazne u pitanju, cini mi se da ovo nije prvi put da procitam tako nesto. mozda nisam u pravu, ali kroz secanje mi dolazi da se uvek umanjuje kazna kada neko od starijih nastrada. 

Link to comment

Strahota!!!!!!!!

 

Čitala o tom mučnom detetu, pa ova deca prebijena... užas... ali komentari, svaki dan se iznova užasnem količinom primitivizma, rasizma, otsustva bilo kakve saosećajnosti... neki ljudi su toliko odvratni organizmi da to prosto boli.. sve one koji su opozit.

 

mene isto ovi komentari ne ostavljaju ravnodusnim. tj. vise se pitam, jel su ti ljudi u vecini ili manjini. ja bih voleo da su u manjini, ali mi se cini kada citam komentare na youtube ili negde drugde, mnogo ih je. sa druge strane, u mom okruzenju, blizem i sirem, ne poznajem takve ljude. i onda mi se nekako cini da je ovo samo manjina, ali mozda bih trebao da imam vise ljudi, mnogo vise da bih imao neki, koliko toliko utisak da li je vecina ili manjina. 

 

edit: ovo ne znaci da sam ziveo ispod staklenog zvona

 

Ako je neko serijski silovatelj ili ubica, uopšte ne mora da znači da je poremećen u smislu u kome se obično koristi taj  izraz. Ima ljudi koji su jednostavno zli, svesni su svega što rade, ali rade to i dalje zbog svog zadovoljstva.

 

slazem se. to je vec izbor i tu nema pomoci, tj. lekarske pomoci. 

Edited by hoffnung
Link to comment

 

Украден пун сандук са "шкорпионима"

 

БЕОГРАД - Из строго чуваног магацинског простора на Аеродрому "Никола Тесла" у Београду данас око 18 сати откривена је крађа веће количине наоружања, а како сазнаје РТВ у питању је пун сандук са "шкорпионима". МУП Србије у саопштењу за јавност вечерас је потврдио да је дошло до крађе оружја на аеродрому, не наводећи која количина је у питању.
У питању је наоружање које је било намењено за извоз, а купац, који је из за сада непознате земље, одлучио је да одустане од посла у последњем тренутку.
 
Извор РТВ наводи да је украден сандук са "шкорпионима" у којем је било око 20 комада тог аутоматског оружја.
 
Крађа је откривена када је оружје требало да се врати у магацине предузећа СДПР, које се бави увозом и извозом оружја.
 
Полиција је увиђај на аеродрому почела око 19 сати.
 
РТВ сазнаје да се прегледају и снимци сигурносних камера из магацина на аеродрому, како би се разјаснило како је било могуће да неко из строго чуване зоне неометано украде оружје.
 
Фирма СДПР постоји од 1949. Године и у старој Југославији једина је била овлаштена да се бави трговином оружјем.
 
Од 2006. СДПР је јавно предузеће у већинском државном власништву.
Link to comment

Pa sta onda? Treba da mu okrenemo ledja, da dignemo ruke od njega? Kakvo bi to bilo drustvo koje ubici, silovatelju i sadisti ne daje drugu sansu. 

 

 

Samo onda ako davanje druge sanse ne rizikuje nove zrtve.

Link to comment

 

Na autobuskoj stanici u Raški tokom noći se dogodilo dvostruko ubistvo, javila je jutros RTS. P.T. iz Raške je tupim predmetom, najverovatnije čizmom sa metalnim vrhom više puta u glavu udarao dve osobe koje je zatekao na stanici, nezvanično saznaje RTS.

P. T. iz Raške je tupim predmetom usmrtio dve osobe, od kojih je jedna preminula na licu mesta, a druga na putu za novopazarski zdravstveni centar.

Reč je o beskućnicima, prenosi RTS.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...