Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

 

cekaju naslonjeni na zid, da se ista zavrsi.)

 

to bih i ja uradio, al sa spoljnog zida naseg najveceg stadiona npr, a unutra bih ostavio same crvene i crne. par dana. kolko god moze da ih stane.

Edited by Aće
Link to comment

Šaner, u stvari, nije ni lopov ni prodavac ukradene robe. Šaner je u lopovskoj hijerarhiji veoma sitna riba, a sam termin je nastao 60-tih godina kada je puno jugoslovenskih bandi operisalo na zapadu, poglavito u Italiji, Austriji, Nemačkoj i Francuskoj. Šanerov zadatak je bio da u toku radnog dana uđe u robnu kuću i sakrije se negde, u neki špajz ili kabinu za presvlačenje i da po zatvaranju radnje otvori iznutra vrata prodavnice kako bi lopovi pokupili robu. Ime su dobili po popularnoj narodnoj pesmi iz vranjanskog kraja koja kaže: ...Šano dušo, šano mori, otvori mi vrata, otvori mi šano vrata, da ti dam dukata... Termin se proširio 70-tih godina, usvojilo ga je lopovsko bratstvo iz Zabele a od njih ga preuzeli ostali. 

:s_a: 'ko da si iz Bosnjacke Mahalle u Mitrovici...

Edited by rooney
Link to comment

ne znam ni za koju je temu, ali u pičku materinu ...

 

Beograd -- Troje dece, starosti pet, sedam i devet godina, smrtno je stradalo u požaru noćas, nešto posle 1 sat, nedaleko od naselja "Dr Ivan Ribar" na Novom Beogradu.

Do požara je došlo u romskom naselju i izgorela je baraka do 20 kvadratnih metara koja je sagrađena od kartona i drvenih dasaka, rekao je načelnik Uprave za vanredne situacije u Beogradu Rade Milošević.

 

ne smem ni da počnem da čitam komentare ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...