Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Molba za pomoć novinarima sa foruma - koleginici su ukrali tašnu iz kanca, kamere su snimile umetnika, imamo odličan capture face i kompletan snimak krađe na 3 kamere, kao akcioni film. Može li nam neko poslati linkove da to objavimo npr. u Blicu ili nekom sličnom dnevniku, pošto policija neće čak ni da izađe na lice mesta? Hvala unapred.

Link to comment

Mogao bi možda i neki tekst pod naslovom: "ISTRAŽUJEMO: Koje preduslove građani Srbije treba da ispune kako bi u slučaju da postanu žrtve galopirajućeg kriminala policija izašla i uradila ono za šta je ti isti građani plaćaju". 

Link to comment

Inače, ima snimak sa još dve kamere, kompletan. Neverovatno, pored nas deset opušteno ušao i izašao(mada, možda i bolje ovako, da smo ga primetili samo bismo sebi dali oduška i verovatno napravili problem). Zanimljiva stvar - policija insistira da snimak kamere bude narezan na cd, ne priznaju zapis donet na usb?! Tek onda izdaju zapisnik i formalno ga zimaju u rad.Voleo bih da proniknem u tajne mozga koji razlikuje digitalne zapise donete na cd-u od digitalnih zapisa donetih na usb.

Link to comment

Žalila mi se skoro vlasnica lokalne bakalnice da su je iz policije zvali da traže kopiju snimka pljačke, pošto je neko od osoblja u MUP-u trajno oštetio CD (da, insistiraju na CD-u) u pokušaju da ga zahefta (!?!?!?) za ostatak predmeta. Nisam mogla da verujem svojim ušima. 

Link to comment

Molba za pomoć novinarima sa foruma - koleginici su ukrali tašnu iz kanca, kamere su snimile umetnika, imamo odličan capture face i kompletan snimak krađe na 3 kamere, kao akcioni film. Može li nam neko poslati linkove da to objavimo npr. u Blicu ili nekom sličnom dnevniku, pošto policija neće čak ni da izađe na lice mesta? Hvala unapred.

vidim da je i lopov upoznat sa ovim. mrtav ladan, jbt.

 

 

(ne znam koliko je za utehu, ni spanska policija nije bolja. npr, u slucaju masovne tuce, cekaju naslonjeni na zid, da se ista zavrsi.)

Link to comment

Pa da, on je valjda verovao i da ga niko neće tražiti pošto je bacio dokumenta, kasnije smo ih našli. Kao, ko će da se smara s tim.

 

Kapiram ja da su te pare još popodne otišle na gudru, ali nije loše da njegova okolina zna od koga treba da se čuva - komšije, rođaci, drugovi. Tome valjda ovakve akcije najviše služe. Inertnost nije odgovor.

Link to comment

Kako hoćeš. Ja ne volim da tabloidi presudjuju, stavljaju snimke i preuzmu ulogu policije.

A kad policija neće da uzme stvar u svoje ruke, šta onda?

 

Nema policije, nema građana, nema tabloida, nema ničega...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...