Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

I dalje mislim da je karikatura senzacionalističko đubre koja dodatno traumatizuje sve žrtve silovanja.

 

Jel smem ovako da mislim?

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
  • Replies 40.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    964

  • Filozof manijak

    932

  • radisa

    789

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minutes ago, Hermetico said:

Brt Plejboj je imao bolju satiru od ovoga. Da budemo iskreni, Plejboj 60tih je zapravo kidao satiru, fakin Kurcman jebote. I nije da nema kod nas ovakvih sranja, ima Petričić. Da nemamo Jugoslava Vlahovića i hrvatske škole pozvao bih se na ono južnjačko 'kolki ti je jorgan, tolko ti se i noge pružau'. Ali ne, imamo mi i vrhunsku karikaturu. Vrv imaju i Francuzi, negde. Samo se ne bavi ovim, jer novinska karikatura i nije za ovo. 

 

Ajmo sad oćete se džoramo s uticajem satire kroz istoriju bukvalno izazivam. Izludeću vas ako treba lol. Bolestan sam imam ceo dan, još kad se vrati žena s posla razvalićemo vas onako ladno šmeksi. Taman u ovih par dana kolko još živimo zajedno da uradimo nešto zabavno. ;/

a dobro, makar je neko nasao nesto zabavno u svemu ovom

Link to comment
5 minutes ago, pbg12345 said:

a dobro, makar je neko nasao nesto zabavno u svemu ovom

Brt to nam je poso navikli smo da se zezamo na poslu. A bićemo 1 firma dok se ne raziđemo fizički, taj deo uvek. Ko vodi ovaj grad? Pioniri... Sitna ste mi vi riba za ovu raspravu, ali nemam nikog zanimljivijeg so there

Edited by Hermetico
Link to comment
5 minutes ago, Filozof manijak said:

I dalje mislim da je karikatura senzacionalističko đubre koja dodatno traumatizuje sve žrtve silovanja.

 

Jel smem ovako da mislim?

Smeš ti i drugi da se obrušavaš na novine. 

 

Poenta je u tome što ja zaistinski ne verujem u sveopštu brigu za same žrtve silovanja. 

 

Jer kao što rekoh, komentari vezani za ono što žrtve nose u sebi decenijama ostaju bez reakcija. Ne samo pre par dana, nego uvek. To je drugo parče kolača, zahteva da se ozrači mračnim temama....jbg

Link to comment
Just now, Svemir Zeka said:

Smeš ti i drugi da se obrušavaš na novine. 

 

 

O tome se sve vreme ovde i diskutuje, sve ostalo je obično učitavanje.

 

 

Link to comment
Just now, copkillah said:

 

to treba pitati onu idiotkinju koja joj daje medijski prostor

 


Ma to svakako, nego sam mislila da znas ko je. 

Link to comment
7 minutes ago, Hermetico said:

Brt to nam je poso navikli smo da se zezamo na poslu. A bićemo 1 firma dok se ne raziđemo fizički, taj deo uvek. Ko vodi ovaj grad? Pioniri... Sitna ste mi vi riba za ovu raspravu, ali nemam nikog zanimljivijeg so there

neko ko ima za ortake ljude koji ga savetuju da treba jace da podvikne na zenu, ljude koji su naci, u svim zaposlenima u NGO vide strane placenike i spijune. definitivno nije moja kategorija

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

O tome se sve vreme ovde i diskutuje, sve ostalo je obično učitavanje.

 

 

A. Onda diskutujte. 

Link to comment
12 minutes ago, Svemir Zeka said:

Poenta je u tome što ja zaistinski ne verujem u sveopštu brigu za same žrtve silovanja. 

 

Jer kao što rekoh, komentari vezani za ono što žrtve nose u sebi decenijama ostaju bez reakcija. Ne samo pre par dana, nego uvek. To je drugo parče kolača, zahteva da se ozrači mračnim temama....jbg

Ja ne verujem u dijagnostikovanje društva, mnogo si čitala Kecmanovića. Ne postoji kolektivna psihologija, to je žešći trip katedre FF i to govorim kao neko ko poznaje te ljude vrlo dobro. A i društvene nauke. 

 

@pbg12345 Slobodno ti stavljaj mene u fioku po postovima na forumu, drago mi je da me neko prati sveukupno. Hvala. :) Za tebe sam, za tebe sam, čim tolko pažljivo čitaš i tako dobro pamtiš.

Edited by Hermetico
Link to comment
4 minutes ago, pbg12345 said:

neko ko ima za ortake ljude koji ga savetuju da treba jace da podvikne na zenu, ljude koji su naci, u svim zaposlenima u NGO vide strane placenike i spijune. definitivno nije moja kategorija


Ma daj, sta ga diras, pa to ti je nase prosecno okruzenje, smo se u ova vremena lakse autuju. Ostao bi bez ortaka kad bi poceo da ih se resava. Naravno da nece vikati.

Edited by Moonwalker
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...