Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    965

  • Filozof manijak

    932

  • radisa

    789

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rešenje je da se zakonska regulativa prilagodi kvalitetu vozača koji je očigledno viši u srbiji nego drugde. Povećati dozvoljene brzine i omogućiti preticanje kolone, i uvesti kazne za one koji slepo poštuju pravila umesto da vode računa o sposobnostima i veštinama ostalih vozača, to jest, prilagode maksimalnu brzinu uslovima na putu. Srećom imamo policiju koja je to prepoznala, pa ume da proceni ko pod dejstvom alkohola ume bezbedno da vozi, inače bi ovo bila jedna saobraćajna diktatura.

  • +1 6
  • -1 1
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment
12 hours ago, Dsnake said:

Rešenje je da se zakonska regulativa prilagodi kvalitetu vozača koji je očigledno viši u srbiji nego drugde. Povećati dozvoljene brzine i omogućiti preticanje kolone, i uvesti kazne za one koji slepo poštuju pravila umesto da vode računa o sposobnostima i veštinama ostalih vozača, to jest, prilagode maksimalnu brzinu uslovima na putu. Srećom imamo policiju koja je to prepoznala, pa ume da proceni ko pod dejstvom alkohola ume bezbedno da vozi, inače bi ovo bila jedna saobraćajna diktatura.

 

Vozi narod frustriran i drogiran/pijan, ali to na stranu, definitivno postoji neki expected tok saobracaja koji nije u skladu uvek sa oznakama za brzinu. Ja sam na gornjoj granici u gradskoj voznji sa 40-50 kako gde, i ljudi pizde i bukvalno osecas tu tenziju i kad te prate i nabijaju se na branik (samo sto usporoj voznji ne moram previse da cvikam od toga), i kad te onako pretenciozno obilaze, i tako.

 

Pre neki dan neka devojka prolazi kroz jedan klanac, ja tako nazivam ove nase puteve gde imas dve teoretske sirine vozila,pri cemu su vozila sad sira nego nekadasnji jugici, a sa strana su solid walls ograde onako siptarksi stil zidane. Zena malo usporava gleda da se ne izgrebe o zid s jedne a ne zakaci mog oca sa druge strane vozila, i kao i ja nema automatksi osecaj dokle joj je vozilo, pa provlaci tuda sporije. Otac koji mora da zastane u tom ispustu (ako ode napred putem tu su stepenice, da - stepenice za pesake nasred kolovoza, da ne objasnjavam., onda pizdi jer mora da je ceka tih 3-4 sekunde vise. E tako je meni svaki dan.

Link to comment

Reče mi sad kasirka da ne pamti da se ovoliko kralo po samoposlugama. Mlado, staro, više nema pravila.

Najgore je za vreme velikog odmora u školama. Kocke za supu su morali da stave kod kase :unsure:

 

Link to comment
Just now, Boksi said:

Reče mi sad kasirka da ne pamti da se ovoliko kralo po samoposlugama. Mlado, staro, više nema pravila.

Najgore je za vreme velikog odmora u školama. Kocke za supu su morali da stave kod kase :unsure:

 

 

Šta rade sa kockama za supu na velikim odmorima?

:covid19:

  • Haha 3
Link to comment
4 minutes ago, Boksi said:

Reče mi sad kasirka da ne pamti da se ovoliko kralo po samoposlugama. Mlado, staro, više nema pravila.

Najgore je za vreme velikog odmora u školama. Kocke za supu su morali da stave kod kase :unsure:

Nepodnošljiva lepota zlatnog doba...

U IDEA prodavnici u koju povremeno idem, zujalicu plavog putera su uvili selotejpom nekoliko puta, tako da se folija pocepa kad kod kuće pokušaš to da otvoriš.

  • +1 1
  • Tužno 3
Link to comment
2 minutes ago, Time Crisis said:

Puter se već godinama uvija

Ne svuda. Ako nešto kupujem redovno i godinama, to je plavi puter, onaj tanji. Na ovo sa selotejpom koji zujalicu opasuje kao eksploziv nalećem prvi put.

Link to comment
7 minutes ago, Time Crisis said:

Puter se već godinama uvija

Puter, gillet patrone, Rio Mare skoro svaki, bolja čokolada srednja i skupa vina i gotovo sva žestina.

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, Boksi said:

Reče mi sad kasirka da ne pamti da se ovoliko kralo po samoposlugama. Mlado, staro, više nema pravila.

Najgore je za vreme velikog odmora u školama. Kocke za supu su morali da stave kod kase :unsure:

 

izgladnela mladez!

Link to comment
28 minutes ago, Boksi said:

Reče mi sad kasirka da ne pamti da se ovoliko kralo po samoposlugama. Mlado, staro, više nema pravila.

Najgore je za vreme velikog odmora u školama. Kocke za supu su morali da stave kod kase :unsure:

 

 

Ja sam gledao klipove iz SAD šta se radi po Walgrensu, Walmartu i drugim radnjama, ovi naši su male bebe bukvalno. Evo primer:

 

 

  • +1 1
  • Tužno 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...