Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

37 minutes ago, Mel said:

 

Pa to je ta neka fora - kao da je narod djuture ubio Djindjica, nakon sto ga je prethodno izglasao kao deo vladajuce koalicije, a Vucica, koji kjrade izbore vec n-ti put, njega jako volimo. Lik bukvalno nema izborni legitimitet iako USA i EU tvrde da ima i da su izbori bili fer. Mislim bikoni lazu kao Rusi.

Pritom ono jednom kad je dosao SNS, i Pesicka i jos neki od tih drugosrbijanaca su mesecima pozivali da se glasa za Tomu ili makar ne izadje naglasanje itd. I onda ti isti sto su glasali za tomu posle pricaju o vaskolikom krezubom nedotupavom narodu...

 

 

Ovde ljudi glasali za Tomu 2012, bilo je da vratimo politiku u politiku, a onda se kuka na glup i lud narod..

 

Un-fucking-believable..

  • +1 3
Link to comment
  • Replies 40.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    959

  • Filozof manijak

    903

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Filozof manijak said:

I najvažnija stavka, ono što namenski stalno potencira, nedirnut i nerasformiran do fundamenta bezbednosni aparat posle 5.10.2000. Verovatno je i za to narod kriv odgvoran.

Nije se stiglo ☹️

Link to comment

Ova vlast je napravila narod kakav joj treba, i on je deo problema ako ne želimo da prihvatimo da je ovo ludilo jedino moguće. Ovakav narod će najebati žalili ga ili mrzeli, svejedno.

Link to comment
27 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ovde ljudi glasali za Tomu 2012, bilo je da vratimo politiku u politiku, a onda se kuka na glup i lud narod..

 

Un-fucking-believable..

 

Pa to samo pokazuje koliko su i ti nekrezubi koji su vracali politiku u politiku nerealni nekozistentni i pogubljeni kao i bilo ko ko zivi ovde.

 

Ja ni ne znam kako neko i nije, mislim meni je 2012te bilo dosta toga jasno ali ja sam tad vec bila dugo u inostranstvu, ja sam realno dosla nazad u Srbiju tek pre par godina nakon sto sam otisla kad se nije jos ni Kosovo bilo zvanicno otcepilo (stara sam ko Biblija jbt). I isla sam ko opcinjena u pocetku po BGu koliko je sve nenormalno delovalo na prvi pogled, pri tom nisam znala sta je Jovana Jeremic, mislila sam prica se o onoj sto je udata za Zejlka Joksimovica (a ni to pojma nisam imala koja su oni kao neka imperija itd).

Kako onda da neko ko je sve vreme bio ovde bude neafektovan ekstremnim kolicinama ludila?

Edited by Mel
Link to comment
2 minutes ago, Dsnake said:

Ova vlast je napravila narod kakav joj treba, i on je deo problema ako ne želimo da prihvatimo da je ovo ludilo jedino moguće. Ovakav narod će najebati žalili ga ili mrzeli, svejedno.

 

Narod u Srbiji je fifti fifti koliko ja mogu da vidim tako da svakako ako nekog i mrzim to moze da bude samo onih 30ak procenata SNSovaca i SNSoidnih, uostalom najzdraviji najmladji i najradnosposobniji su najvecim delom u EU sto sa stalnim sto sa privremenim papairima, a ovi sto nisu nek im.nam je sa srecom.

Srbija odumire and it's not gonna look nice.

Link to comment
1 hour ago, Mel said:

 

Narod u Srbiji je fifti fifti koliko ja mogu da vidim tako da svakako ako nekog i mrzim to moze da bude samo onih 30ak procenata SNSovaca i SNSoidnih, uostalom najzdraviji najmladji i najradnosposobniji su najvecim delom u EU sto sa stalnim sto sa privremenim papairima, a ovi sto nisu nek im.nam je sa srecom.

Srbija odumire and it's not gonna look nice.

Ljudi ovde ne veruju da buducnost postoji, vecina je u yolo modu, i cini mi se da niko nije imun na trend. Nismo posebni al hitamo ka vrhu!

Link to comment
7 minutes ago, Dsnake said:

Ljudi ovde ne veruju da buducnost postoji, vecina je u yolo modu, i cini mi se da niko nije imun na trend. Nismo posebni al hitamo ka vrhu!

 

 

Mix je. Ima ih puno katastrofa, ima jos prilicno regularnog naroda given the circumstances. Trend jeste los da ne kazem katastrofalan imo.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...