Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

22 minutes ago, Mel said:

 

Ma pobogu, pa da ja ostavim auto tako, raskantantog bi mi ga vratili i uz bechki ceh.

 

Naravno, ljudi to rade ili zato što znaju da im se može ili zato što su potpuno nenormalni, bukvalno nema treće.

  • +1 2
Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    957

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, Halvard said:

Naravno, ljudi to rade ili zato što znaju da im se može ili zato što su potpuno nenormalni, bukvalno nema treće.

Ovo drugo je podskup ovog prvog. Onaj kome nije dozvoljeno da bude nenormalan se vrlo brzo unormali.

Link to comment

kako sada lepo dolazi do izražaja ona poslovica, s kim si takav si i ona roditeljska nagvaždanja o lošem društvu

mi polako svi postajemo takvi, to je neizbežno

 

juče sam razmišljala o tome, o tome se radi u folmu let iznad kukavičjeg gnezda, nego je loše preveden naziv jer je kod nas kukavica sasvim nešto drugo u prenesenom značenju... mi mislimo kao džek nikolson da možemo protiv nekakvog sistema, ali plašim se da nije moguće

  • +1 4
Link to comment
58 minutes ago, bags said:

Mislim da u BG sigurno imaju slicni zakoni i pravila ali nije do toga.

Ne, samo je kazna za nepropisno parkiranje.

 

Okanovic, ako nisam pogresio prezime, se sada zalaze da se promeni zakon i da se za teze slucajeve naplacuje i kazna za stetu usled parkiranja (npr. Steta usled obustave saobracaja u ulici).

 

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, slepa živana said:

kako sada lepo dolazi do izražaja ona poslovica, s kim si takav si i ona roditeljska nagvaždanja o lošem društvu

mi polako svi postajemo takvi, to je neizbežno

 

juče sam razmišljala o tome, o tome se radi u folmu let iznad kukavičjeg gnezda, nego je loše preveden naziv jer je kod nas kukavica sasvim nešto drugo u prenesenom značenju... mi mislimo kao džek nikolson da možemo protiv nekakvog sistema, ali plašim se da nije moguće

 

 I ceo film mislimo, pa kako je moguce da ne vidis, idi covece, samo izadji, pogotovo na kraju.

Doduse to je zajednicko mnogim filmovima

Eto, mi smo deo neke price, sve ok

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, villiem said:

 

 I ceo film mislimo, pa kako je moguce da ne vidis, idi covece, samo izadji, pogotovo na kraju.

Doduse to je zajednicko mnogim filmovima

Eto, mi smo deo neke price, sve ok

važno je da se osvestimo

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Mel said:

 

Ma pobogu, pa da ja ostavim auto tako, raskantantog bi mi ga vratili i uz bechki ceh.

Ali ti nisi ničija, što običng građanina  dovodi u nivo feudalnog kmeta

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, x500 said:

Ne, samo je kazna za nepropisno parkiranje.

 

Okanovic, ako nisam pogresio prezime, se sada zalaze da se promeni zakon i da se za teze slucajeve naplacuje i kazna za stetu usled parkiranja (npr. Steta usled obustave saobracaja u ulici).

 

 

Znam za nekoliko slučajeva gde su oni koji su bahatošću i retardiranošću zaustavljali saobraćaj kao u primeru gore, imali štetu na svojim automobilima. Nažalost, nedovoljno u globalu.

 

Link to comment
2 hours ago, slepa živana said:

juče sam razmišljala o tome, o tome se radi u folmu let iznad kukavičjeg gnezda, nego je loše preveden naziv jer je kod nas kukavica sasvim nešto drugo u prenesenom značenju... mi mislimo kao džek nikolson da možemo protiv nekakvog sistema, ali plašim se da nije moguće

 

Sam niko ne moze protiv sistema.

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...