Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ova nije za zajebavanje. Šta je sama sebi uradila, plaši me i da pomislim šta bi drugima mogla da uradi...

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    957

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tacno mi se srce cepa nad izoperisanom estradom. Nek se raspadaju ko mikroplastika sto se mene tice.

 

Jedino sto su plasticne operacije postale toliki mainstream i toliko jeftine da sada rade to i normalni ljudi. Zena drugara krenula da se botoksira jer otkrila jednu nazovi boru u 35. godini iako smo svi probali da je odgovorimo od toga. Inace skroz normalna i opustena cura. Neko treba malo da prica o losim stranama toga i da je ok stariti.

 

BTW, poceli i muski sve vise da se plastificiraju. Untapped market sto bi rekli, ne sumnjam da ce to tek da eksplodira.

  • +1 1
Link to comment

Ali zamisli odeš da radiš nešto i ovo te sačeka, pogledaš je i kažeš sebi "To je to, baš to mi treba, ova će da uradi strava posao."

 

Pri tom deluje da je stavila taman dovoljno silikona u sebe da prebaci granicu anoreksije.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
Just now, *edited by mod said:

Ali zamisli odeš da radiš nešto i ovo te sačeka, pogledaš je i kažeš sebi "To je to, baš to mi treba, ova će da uradi strava posao."

 

Pri tom deluje da je stavila taman dovoljno silikona u sebe da prebaci granicu anoreksije.

Mozda gresim ali mislim da tu ima dosta do toga sta je trenutno "moda". Ono, uticaj okoline, sta ljudi pricaju da je kul itd... a ne da zaista pogledas i zapitas se jel izgledas bolje posle toga. Na kraju krajeva, plastika nikad nece biti kao priroda, ja bih te stvari radio samo u slucajevima gde te nesto bas bas cini ruznim (ogroman nos, klempave usi i sl.).

 

BTW, koliko to ludilo ide, najbolje oslikava novi trend zena koje imaju ove upale obraze:

1015305.jpg

 

Na stranu sto izgleda grozno ali sam se pitao kako uopste dodje do toga. Elem, ima neka operacija gde, pazi sad ovo, mlade zenskinje skidaju deo mesa sa unutrasnje strane obraza da bi delovale mrsavije. E sad, problem sa tim je sto ti prirodno gubis to kako staris tako da umesto da od zaokrugljenog lica dobijes sa godinama izduzenije, tanje obraze, ti od tanjih izduzenih obraza vremenom dobijes ovo cudo.

  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, Shan Jan said:

Tacno mi se srce cepa nad izoperisanom estradom. Nek se raspadaju ko mikroplastika sto se mene tice.

 

Jedino sto su plasticne operacije postale toliki mainstream i toliko jeftine da sada rade to i normalni ljudi. Zena drugara krenula da se botoksira jer otkrila jednu nazovi boru u 35. godini iako smo svi probali da je odgovorimo od toga. Inace skroz normalna i opustena cura. Neko treba malo da prica o losim stranama toga i da je ok stariti.

 

BTW, poceli i muski sve vise da se plastificiraju. Untapped market sto bi rekli, ne sumnjam da ce to tek da eksplodira.


Zavisi gde se krećeš. Ima toga već koliko hoćeš.

Nisam protiv estetskih korekcija, botoksa, filera i ostalog ukoliko ne bode oči i čini osobu srećnom. Ali imam u familiji jedan slučaj promene ličnog opisa koji je rezultat dubokog nezadovoljstva sobom koje, naravno, ta spoljna promena nije izlečila. I što je još gore, sva ta ekipa izgleda kao da je izašla iz iste fabrike :sad:

  • +1 2
Link to comment

Dokle god su ljudi nesigurni i opterećeni izgledom, biće i ovih estetskih lešinara. Mene je svojevremeno prelepa devojka od samo 19 godina pitala da li da radi grudi...  :isuse:

  • Tužno 1
Link to comment
23 minutes ago, Jeremija said:

Dokle god su ljudi nesigurni i opterećeni izgledom, biće i ovih estetskih lešinara. Mene je svojevremeno prelepa devojka od samo 19 godina pitala da li da radi grudi...  :isuse:

 

Rekla bih na to svasta, ali zajeban je period kad imas 19 20 itd.

A ko je dosao do 40 i kontemplira estetske operacije a bez ovoga sto Shan pishe necheg bash upadljivog i nezgodnog, to je vec neizechivo.

  • +1 1
Link to comment

Žena je bolesna, anoreksija nije uopšte bezazlena bolest, naprotiv. Naravno, to ne menja činjenicu da je saobraćajni i bahati idiot.

  • +1 4
Link to comment

Koleginica sa prethodnog posla je u zurbi previdela linije od blokova pored tramvjaskih sina i dobila je sledece kazne:

 

Slep sluzba - 500 eur

Grad Bec - 1200 eur

Tuzba gradskog prevoza - ako je verovati advokatu bice sigurno par hiljada jer je 45 min poremetila vozni red

 

Mislim da u BG sigurno imaju slicni zakoni i pravila ali nije do toga.

 

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
16 minutes ago, bags said:

Koleginica sa prethodnog posla je u zurbi previdela linije od blokova pored tramvjaskih sina i dobila je sledece kazne:

 

Slep sluzba - 500 eur

Grad Bec - 1200 eur

Tuzba gradskog prevoza - ako je verovati advokatu bice sigurno par hiljada jer je 45 min poremetila vozni red

 

Mislim da u BG sigurno imaju slicni zakoni i pravila ali nije do toga.

 

Ovde je do sistemske korupcije i što je svako "nečiji", tako da ovde zabole svakoga za tamo neki propis.

  • +1 5
Link to comment
4 minutes ago, Arkadija said:

Ovde je do sistemske korupcije i što je svako "nečiji", tako da ovde zabole svakoga za tamo neki propis.

 

Ma pobogu, pa da ja ostavim auto tako, raskantantog bi mi ga vratili i uz bechki ceh.

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment
5 hours ago, Shan Jan said:

BTW, koliko to ludilo ide, najbolje oslikava novi trend zena koje imaju ove upale obraze:

čitam tvoj post i polako mi se pojavljuje teme sa ove slike koju si stavio... pomislila sam da ćeš da kažeš, dokle ide to ludilo kad je postala moderna frizura posuta... piljevinom 

5 hours ago, *edited by mod said:

Ali zamisli odeš da radiš nešto i ovo te sačeka, pogledaš je i kažeš sebi "To je to, baš to mi treba, ova će da uradi strava posao."

pa frizura. baš ovakvu želim.

 

e i ako serendam na doomu o frizurama, kad više ništa drugo nije za doom

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...