Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

6 minutes ago, vememah said:

 

 

 

Quote

Objavljivanje materijala kojima se savetuje izvršenje krivičnog dela:

....

(3) Ko pomoću sredstava informacionih tehnologija svesno pristupi materijalu iz stava 1. ovog člana, kazniće se novčanom kaznom ili zatvorom do jedne godine

 

Cek bre kakvo je ovo ludilo?! Znaci, cak i bez kreativnog tumacenja, ako odes na sajt neke neonaci grupe da procitas sta idioti imaju da kazu i naletis da neko od njih poziva na zlocine protiv nearijevaca, to je razlog da tebe trpaju u zatvor?!

 

@Hamlet Strašni @nautilus kakve su ovo gluposti?

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    957

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, BWA said:

Meni je najgore kad biciklista u punoj brzini zalomi preko pješačkog.

 

I pešacima kad vozi u traci. Mene sportski zamal ubio na semaforu, srećom imam dobar periferni vid i reflekse ka zmija.

Edited by Hermetico
Link to comment
49 minutes ago, Shan Jan said:

 

 

 

Cek bre kakvo je ovo ludilo?! Znaci, cak i bez kreativnog tumacenja, ako odes na sajt neke neonaci grupe da procitas sta idioti imaju da kazu i naletis da neko od njih poziva na zlocine protiv nearijevaca, to je razlog da tebe trpaju u zatvor?!

 

@Hamlet Strašni @nautilus kakve su ovo gluposti?

Ne mogu da nađem link…

Link to comment
16 hours ago, đorđe geprat said:

da ponovim po ko zna koji put krivcima za saobraćajnu nesreću sa smrtnim ishodom treba da uz kaznu prati trajna zabrana izdavanje vozačke dozvole za bilo koju kategoriju.

 

Zaobišli bi to time što bi vozili bez dozvole. Ko zna koliko takvih ima koji voze redovno sa privremeno ili trajno oduzetom dozvolom. Taj kome je oduzeta je napravio neku takvu glupost se po svojoj prirodi neće mnogo obazirati.

Link to comment
2 hours ago, Malvo said:

 

Zaobišli bi to time što bi vozili bez dozvole. Ko zna koliko takvih ima koji voze redovno sa privremeno ili trajno oduzetom dozvolom. Taj kome je oduzeta je napravio neku takvu glupost se po svojoj prirodi neće mnogo obazirati.

za to sledi kazna. i nelegalnog oružja ima koliko hoćeš.

Link to comment
1 hour ago, đorđe geprat said:

za to sledi kazna. i nelegalnog oružja ima koliko hoćeš.

 

Opet, verujem da većina onih koji su napravili takav prekršaj nema tu vrstu inhibicija. 

  • +1 1
Link to comment
14 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

a pešaci, to sve poluludo(kao i vozači). evo dve situacije u poslednjih 7 dana

 

Stoji na pesackom crveno je za pesake, vidi me da idem i krene da prelazi ulicu, pa jebote covece...

Link to comment
8 hours ago, Choda said:

vidi me da idem

 

Bar ste obojica/oboje uspostavili nekakav kontakt.

 

Samo da se ogradim za početak i kažem da je najveća odgovornost na vozačima, i da uvek stajem pešacima. Opet, poslednjih par godina imam maltene svakodnevno iskustvo gde pešak ne da ne procenjuje da li ću se zaustaviti ili ne, već uopšte ne gleda u smeru dolazećeg saobraćaja. Pizdim najstrašnije zbog takvih kamikaza, posebno zato što su ogromnom većinom u pitanju sredovečni i stariji ljudi. Govorim o prelazima bez semafora, naravno.

  • +1 1
Link to comment

Ali pesacki prelaz bez semafora, po pravilu cim neko stoji pored njega treba da usporis i stanes ako je krenuo ili namerava da krene. Ti matorci su "krivi" samo u tom smislu sto su nesvesni vozaca koji ne voze po pravilima.

  • +1 1
Link to comment
41 minutes ago, Shan Jan said:

Ti matorci su "krivi" samo u tom smislu sto su nesvesni vozaca koji ne voze po pravilima.

 

Kao što rekoh, ja stojim i propuštam ih, pizdim jer je umesto mene mogla biti neka budala. Možda da im svirnem (znam da je zabranjeno), možda se trgnu i sete da nisu u predsoblju?

 

Inače:

 

 

:wub:

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...