Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

5 minutes ago, namenski said:

Na uzickoj izlozbi o americkoj medicinskoj misiji u Srbiji tokom Prvog svetskog rata, na fotografijama do kostura izgladnele srpske dece genitalije su pokrivene onim crnim cenzor trakama....

 

Mars bre u 3 pizde materine, serem vam se u politicku korektnost i netraumiranje publike...

To je fotografija, dokumentarna fotografija jebote. Ja umem da objasnim deci od 10 godina zašto gledaju gole ljude u slikama, msm nije to akt kao takav ali je doc foto što je ista stvar, sa stručne strane. Ispravite me ako grešim. Znate po postovima da sam ja prvi za političku korektnost, uopšte to ne bih tako nazvao. Naprotiv.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    957

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, pbg12345 said:

da ne budem samo muska svinja, pretpostavljam da ima veze sa orijentacijom, procenom prostora

Verovatno zato sto nemaju kurac kao meru za duzinu i odmeravanje razdaljina, a?

 

Boze, kako se ti po nekad izlupas, boli glava, drzi se ipak politike... :isuse: 

Link to comment
1 minute ago, Hermetico said:

To je fotografija, dokumentarna fotografija jebote. Ja umem da objasnim deci od 10 godina zašto gledaju gole ljude u slikama, msm nije to akt kao takav ali je doc foto što je ista stvar, sa stručne strane. Ispravite me ako grešim. Znate po postovima da sam ja prvi za političku korektnost, uopšte to ne bih tako nazvao. Naprotiv.

Nisi video udzbenik istorije za neki, valjda 8. razred osnovne: period uoci Drugog svetskog rata, sa fotografijom koja treba da prikaze najznacajniji lik tog perioda - Adolfa, ilustrovan je fotografijom Carlija Caplina iz Velikog diktatora...

Bez paznje vrednog dodatnog tumacenja.

Nije, naravno, greska, ali je jedino objasnjenjetm koje sam do sada cuo da se deca ne traumiraju....

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, namenski said:

Nisi video udzbenik istorije za neki, valjda 8. razred osnovne: period uoci Drugog svetskog rata, sa fotografijom koja treba da prikaze najznacajniji lik tog perioda - Adolfa, ilustrovan je fotografijom Carlija Caplina iz Velikog diktatora...

Bez paznje vrednog dodatnog tumacenja.

Nije, naravno, greska, ali je jedino objasnjenjetm koje sam do sada cuo da se deca ne traumiraju....

To nije politička korektnost, svakako. Ni preterivanje u PC, taj mozak sledi fejsbuk pravilnik koji se tiče više prijemčivosti nekog medija i nešokiranja nego nevređanja neke grupe. Koje grupe, uopšte? Deca nisu ugrožena grupa. Opet, ispravite me ako grešim. @Svemir Zeka ?

Edited by Hermetico
Link to comment
18 minutes ago, namenski said:

Verovatno zato sto nemaju kurac kao meru za duzinu i odmeravanje razdaljina, a?

 

Boze, kako se ti po nekad izlupas, boli glava, drzi se ipak politike... :isuse: 

jedino objasnjenje za tvoje konstantno otrovno pogresno citanje tudjih postova i uhodjenje drugih forumasa je da ili nemas mozak ili si ostao bez kurca u funkciji, pa u nemoci frustracije iznosis na forumu

Link to comment
4 minutes ago, pbg12345 said:

jedino objasnjenje za tvoje konstantno otrovno pogresno citanje tudjih postova i uhodjenje drugih forumasa je da ili nemas mozak ili si ostao bez kurca u funkciji, pa u nemoci frustracije iznosis na forumu

Sto se kurca tice postoji samo jedan nacin da proveris, ali sto se испаше tice - izvoli. :nobles:

Link to comment

pa ako nisam odgovarao 2 sata verovatno i ne nameravam da mu odgovaram

 

nismo mi razmenjivali nikakve udarce, vec se namenski po obicaju nakacio na neciju diskusiju ili u ovom slucaju jedan post, da mu izmeni sadrzaj i onda toboz ukaze forumasu sta ne valja u tom njegovom izmastanom sadrzaju

bukvalno ga ignorisem kao i vecina drugih ucesnika foruma, ali nije moguce precutati bas svaku ispaljenu gadost

  • +1 4
Link to comment
4 hours ago, Hermetico said:

To nije politička korektnost, svakako. Ni preterivanje u PC, taj mozak sledi fejsbuk pravilnik koji se tiče više prijemčivosti nekog medija i nešokiranja nego nevređanja neke grupe. Koje grupe, uopšte? Deca nisu ugrožena grupa. Opet, ispravite me ako grešim. @Svemir Zeka ?

Upravo pitam sina (9) da li zna kako izgleda Hitler, kaže naravno, i opiše ga, nema istoriju. 

Ne znam zašto, kad bi bilo pitanje s projektivnog testa, dakle šta ja mislim, pa da ga unize, ponize, svedu na karikaturu (Šarli Ebdo). Ali to sigurno nije razlog. A i ne treba ga karikaturalno prikazivati. Nisam pametna, razmišljam naglas...

  • +1 1
Link to comment

sada kaže

Quote

 

Ukoliko na pešačkom prelazu saobraćaj nije regulisan uređajima za davanje svetlosnih saobraćajnih znakova niti znacima policijskih službenika, vozač je dužan da prilagodi brzinu vozila tako da u svakoj situaciji koju vidi ili ima razloga da predvidi može bezbedno da zaustavi vozilo ispred pešačkog prelaza i propusti pešaka koji je već stupio ili stupa na pešački prelaz ili pokazuje nameru da će stupiti na pešački prelaz.


a ranije je bilo da je vozač dužan da stane, kada pešak pokaže nameru prelaska ulice

 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

sada kaže


a ranije je bilo da je vozač dužan da stane, kada pešak pokaže nameru prelaska ulice

ja sam bila na pola ulice, prešla sve trake za suprotni smer, a nisam ni mala žena, i bila sam relativno upadljivo obučena.

na stranu ja, ali zaista primećujem (ne samo danas!) pojačan intenzitet nebezbedne vožnje.

  • +1 6
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...