Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    957

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

sreća u nesreći je da konto saobraćajnih kamikaza broji jednog kretena manje

 

 

najbolji savet u vezi sa vožnjom sam dobio  od instruktora vožnje kada sam se obučavao za a kategoriju. kada primetiš u retrovizoru auto koji non stop menja traku fokusiraš se na njega i trudiš se da ga što pre propustiš. pisao je čini mi se pbg o tim ludacima i našoj nemoći u saobraćaju, za početak treba da eliminišemo mobilni tokom vožnje i da istreniramo sebe da nas ne ometaju raznorazne poruke, notifikacije, pozivi

jeziv je broj ljudi koji blenu u telefon tokom vožnje, a vidim ih svaki dan

Drzim odstojanje religijski i ne koristim mob tokom voznje. To me je spasilo bezbroj puta i tudje i sopstvene gluposti.

  • +1 4
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 minute ago, vememah said:

 

juče su neki likovi, rutinski blokiraki saobraćaj u Novom Sadu, na Telepu u ulici u kojoj je Gimnazija Laza kostić... Ta ulica je ionako mala i zajebana, jer ima puno dece koja hodaju po kolovozu, jer pešačke staze gotovo i da nema, ali ovu su lepo doterali 2-3 bagera, parkirali pola na tu nikakvu pešačku stazu, pola na put, a zatim krenuli da 5 metra dalje, sa bagerima na putu prave prilaz nekoj zgradi... U 7 uveče...

 

Davno sam naučio da pazim da se ne nerviram u saobraćaju, ali sam juče imao poriv da izađem i da se bijem sa budalama.. Prosuli su sitan kamn preko jedne trake u visin od metar, metar ipo, a 5 metara dalje parkirali bagre na opisani način, sa kontra strane... Dodatno, to je bilo blizu kružnog toka, koji je kolapsirao izazivajući presipanje problema na krug od više  100-ak metra odatle, verovatno do pola Limana...

 

Bukvalno, problem bi bio daleko manji samo da onaj bager sa početka nisu parkirali tu gde jesu... Ili da su radove radili u subotu u 5 ujtru, a ne u utorak u 7 uveče... Ali, ko bi se toga setio... :fantom:

Link to comment

da ponovim po ko zna koji put krivcima za saobraćajnu nesreću sa smrtnim ishodom treba da uz kaznu prati trajna zabrana izdavanje vozačke dozvole za bilo koju kategoriju.

  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

sreća u nesreći je da konto saobraćajnih kamikaza broji jednog kretena manje

 

 

najbolji savet u vezi sa vožnjom sam dobio  od instruktora vožnje kada sam se obučavao za a kategoriju. kada primetiš u retrovizoru auto koji non stop menja traku fokusiraš se na njega i trudiš se da ga što pre propustiš. pisao je čini mi se pbg o tim ludacima i našoj nemoći u saobraćaju, za početak treba da eliminišemo mobilni tokom vožnje i da istreniramo sebe da nas ne ometaju raznorazne poruke, notifikacije, pozivi

jeziv je broj ljudi koji blenu u telefon tokom vožnje, a vidim ih svaki dan

Ovo boldovano si već pisao. Neposredno posle čitanja tog posta sam se vozio busom od Zemuna do Banjice i baš sam gledao kola koja prolaze. Bukvalno 50% vozača (ovo je konzervativna procena) je držalo telefon ili u ruci ili u krilima. 

 

Mene čudi da nema i više saobraćajki kako se vozi. Neznanje, nevaspitanje i bahatost, kao da su im svima Vučić, Brnabić i Jovanov bili instruktori vožnje.

  • +1 8
  • Tužno 1
Link to comment
2 hours ago, vememah said:

 

jebem te zivote

 

iz mog iskustva zene daleko cesce prave ovakva sranja

x puta sam video da parkiraju na slican nacin, na tramvajske sine, u raskrsnici potpuno ometajuci druge

 

da ne budem samo muska svinja, pretpostavljam da ima veze sa orijentacijom, procenom prostora

muskarci pak mnogo cesce rade neke druge idotske stvari u saobracaju iz ciste bahatosti

Edited by pbg12345
Link to comment

Mene je instruktor pitao "jel znaš ko ima prednost u saobraćaju",

Ja sad krenem sa nagađam ko ima prednost, a on kaže "onaj ko krši propise", i stvarno pusti ga da prođe i što dalje od njega.

  • +1 8
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
19 minutes ago, Nikodije said:

Mene je instruktor pitao "jel znaš ko ima prednost u saobraćaju",

Ja sad krenem sa nagađam ko ima prednost, a on kaže "onaj ko krši propise", i stvarno pusti ga da prođe i što dalje od njega.

Gei :fantom:

  • Haha 3
Link to comment
34 minutes ago, Shan Jan said:

Ta prica o pogubljenim zenama vozacima vise ne vazi, oce da me kao pesaka jednako gaze i muski i zenski istripovani vozaci formule jedan.

ko je pisao o "pogubljenim zenama vozacima" ?

Link to comment

Na uzickoj izlozbi o americkoj medicinskoj misiji u Srbiji tokom Prvog svetskog rata, na fotografijama do kostura izgladnele srpske dece genitalije su pokrivene onim crnim cenzor trakama....

 

Mars bre u 3 pizde materine, serem vam se u politicku korektnost i netraumiranje publike...

  • +1 5
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...