Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

neke nesrece verovatno ne mogu da se izbegnu

 

ali ucite decu da budu obazriva i na pesackim prelazima, jer svakakvih budala ima. 

 

pogotovo danas, kad ima mnogo klinaca za volanom, sa sumnjivim poznavanjem saobracaja.

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    957

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, pbg12345 said:

gomila idiota na kokainu, spidu i slicnim sranjima, pijani moroni, degenerici kojima je voznja usputna aktivnost dok drndaju jebeni mobilni telefon, ljudi sa razlicitm dusevnim bolestima koje ovakav saobracaj, generalno drustvo cini razdrazivim, stariji ljudi, mahom dede slabo vide, slabo cuju, refleksi nepostojeci, strah ogroman...

svi mi ostali koji u ovom ludom vremenu i nakaradnom drustvu imamo dane ili sate kad nismo ni izbliza 100% fokusirani i sposobni

 

 

sve u svemu i uz najvecu paznju saobracja u srbiji je danas lutrija, gde ti sigurnost vise cak ni prvenstveno ne zavisi od sebe samog

iako dosta mnaje vozim u ovom periodu, poslednjih dana sam imao nekoliko potpuno suludih situacija od strane drugih vozaca, gde je i moje ucesce u udesima i eventualne posledice izbegnute  u sustini pukom srecom

 

Ona situacija sa vojnim vozilom je razbijena na stotine ovih situacija kad neko izbegne pukom srecom ili kad ubiju nekoga po pravilu na pesackom prelazu.

Link to comment

ove zemljoradnike iz subotice i čantavira su isto jutros privodili u biu. taman su objavili da se povlače jer im je zakazan sastanak u ministrastvu za par dana, ali mi se čini da i oni ostaju na blokadama dok ne puste ovog iz bresnice

 

  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, slepa živana said:

ove zemljoradnike iz subotice i čantavira su isto jutros privodili u biu. taman su objavili da se povlače jer im je zakazan sastanak u ministrastvu za par dana, ali mi se čini da i oni ostaju na blokadama dok ne puste ovog iz bresnice

 

 

Moje sledece pitanje bilo bi bukvalno kad ce da iskomentarisu da predsednik treba to da im resi

 

Quote

Oni su se, takođe, zapitali da li Aleksandar Vučić zna kakav tretman imaju ljudi koji „narod lebom hrane“.

 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Mel said:

 

Moje sledece pitanje bilo bi bukvalno kad ce da iskomentarisu da predsednik treba to da im resi

ma bilo je i to :(

ali ako sam dobro razumela da su se solidarisali sa čačkom, onda bar nešto...

 

ne znam da li piše sve u ovim tekstovima što sam linkovala, ja sam slušala reportera nove s iz čačaka

u bresnici su kod ovog vođe protesta upali sabajle, bez naloga za privođenje i on je odbio da ide. kažu da je bilo dečje kukanjave i haosa i da su se skotovi povukli tek kad su komšije blokirale kuću traktorima. ali kad je kasnije krenuo po dete u školu strpali su ga u kombi sa zatamnjenim staklima i vez registarskih tablica.

misle da je sada u policijskoj stanici u čačaku... ako se nešto u međuvremenu nije desilo

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

uzas 

 

mada nisam bas siguran koliko im je pametno da ovako otvoreno idu na cacanske seljake

 

ovi iz pakovraca i tih sela kuda ide autoput odavno protestvuju zbog neadekvatne cene koje dobijaju za imanja kroz koja prolazi autoput, 

sela ka kraljevu oko morave zbog potpunog unistavanja korita morave, nekontrolisanog iskopavanja peska i trase moravskog koridora koji preseca taj iznimno bogat poljoprivredni pojas, u ovoj bresnici je letos bio protest protiv litijuma, pored toga godinama vode borbu za vodovod, iako je veliko selo i magistralnom putu za kragujevac, samo centralni deo sela ima vodu,a da stvar bude gore pre nekoliko decenija neki potres ili sta vec im je presusio bunare u vecem delu sela, a na tom delu sela gde su preostali bunari, opet trasa buduceg puta, ovaj put onog cacak kragujevac

uz to mestani onih sela gde opozicija dobro stoji se zale da ih gradska vlast potpuno zapostavlja

iako je bez sumnje cacak danas daleko bolje saobracajno povezan nego pre nekoliko godina, plus se radi nastavak autoputa juzno ka crnoj gori, istocno ovog moravskog ka kraljevu, tu je i taj aerodrom od koga za sad i nema narocite koristi, budzet grada je toboz veci nego ikad i bas znacajno makar na papiru raste iz godine u godinu, situacija je opet jako losa

to potvrdjuje i da je lokalni sns godinama u vucicevoj nemlilosti, opozicija je napravila dosta dobre rezultate na poslednjim izborima i sad pre neki dan je opet smenjeno rukovodstvo snsa, postzavljeno novo poverenistvo

 

a ono najgore, sto i najbolje pokazuje stanje, demografija cacka je katastrofalna, svake godine je hiljadu stanovnika manje sto je za grad sa okolinom od 100000 ogroman gubitak

stanje je naravno najgore u selima, iako je u pitanju iznimno bogat poljoprivredni kraj, dobro povezan sa gradom

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, pbg12345 said:

uzas 

 

...

to potvrdjuje i da je lokalni sns godinama u vucicevoj nemlilosti, opozicija je napravila dosta dobre rezultate na poslednjim izborima i sad pre neki dan je opet smenjeno rukovodstvo snsa, postzavljeno novo poverenistvo

 

a ono najgore, sto i najbolje pokazuje stanje, demografija cacka je katastrofalna, svake godine je hiljadu stanovnika manje sto je za grad sa okolinom od 100000 ogroman gubitak

stanje je naravno najgore u selima, iako je u pitanju iznimno bogat poljoprivredni kraj, dobro povezan sa gradom

 

Cacani su malo specificni, ali makar nekad davno bili su jako opoziciono nastrojen grad, pogotovo u poredjenju sa okolinom. Ne cudi me da ni SNS nisu prihvatili tako 'dobro' kao neki drugi.

Link to comment

da naravno, sve ovo sam i pisao u kontekstu toga

 

i zaboravih problem broj 1

smece

posle sveg onog ludila sa regionalnom deponijom duboko u okolini uzica, od skoro ne primaju smece iz cacka, pa su ga ovi vozili u jagodinu

ne znam dal da se smejem il placem

pa su onda krenuli da razvote redom po malo, gde usicare nesto da uvale

sad se prepunila "prolazna" gradska deponija, gde se dovozi smece iz grada, pa potom odvozi dalje, jer je svaki dan ulaz veci od izlaza

 

inace, kao neka "zanimljivost" makar je meni bilo zanimljivo, na tu deponiju stize svaki dan tona maltene u broj koliko je hiljada stanovnika

sto znaci da u proseku 1 covek dnevno proizvede kilo smeca

Edited by pbg12345
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

da naravno, sve ovo sam i pisao u kontekstu toga

 

i zaboravih problem broj 1

smece

posle sveg onog ludila sa regionalnom deponijom duboko u okolini uzica, od skoro ne primaju smece iz cacka, pa su ga ovi vozili u jagodinu

ne znam dal da se smejem il placem

pa su onda krenuli da razvote redom po malo, gde usicare nesto da uvale

sad se prepunila "prolazna" gradska deponija, gde se dovozi smece iz grada, pa potom odvozi dalje, jer je svaki dan ulaz veci od izlaza

 

inace, kao neka "zanimljivost" makar je meni bilo zanimljivo, na tu deponiju stize svaki dan tona laktene u broj koliko je hiljada stanovnika

sto znaci da u proseku 1 covek dnevno proizvede kilo smeca

 

Ja izbacim kesu smeca svaki dan, da je normalno nije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...