Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Na prvo gledanje mi baš bio, posle kad sam znao o čemu se radi i obratio pažnju na neke druge stvari osim same radnje, mislim da je to ipak dosta dobar film

Link to comment
  • Replies 40.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    955

  • Filozof manijak

    885

  • radisa

    785

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, Milošica said:

Jel se slažeš da je Oldboy precenjen?

 

Najprecenjeniji film ikada..

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Ayatollah said:

Malo ovo zvuči i kao i argumentacija za ovo što treba uskoro da uslijedi - a to je premještanje Muzeja NT u Beograd na vodi, pošto je taj Muzej jedna od realno većih BG atrakcija, ljudi baš žele da idu tamo (pogotovo stranci, mislim da im je to u top 3 atrakcije koje kad čuju da imaju u BG, odmah žele da odu tamo, Amerikanci posebno), a sa druge strane u BG na vodi uglavnom dolaze praziluk turisti da se slikaju pored Kulčine, pa će tako da povećavaju broj stranaca koji će da pohodi tu monstruoznost na obali Save na taj način. Naravno, dosta tih zamjerki ima smisla, mada je pitanje (tipa to plaćanje karticama) koliko je i to dio plana da se opravda i ubrza odlazak MNT u BG na vodi, pošto su to sitne stvari. Najveća zamjerka svakako jeste taj problem sa parkingom, ali mislim, to je problem ulice Krunske i okoliša, nije to jedini muzej koji ima isti problem, eto neka neko proba automobilom da priđe Muzeju Dositeja i Vuka, kroz ulice kroz koje autobus nije nikad prošao. 

Ovo oko kustosa je glupost, nema veze sa lokacijom već sa tim koliko budžeta će da se izdvaja (a biće zanimljivo ako odjednom nađu pare za MZT i profesionalne kustose ako se taj Muzej preseli na obalu Save, i za klime i za POS terminale i svašta nešto), a opet, to je i vrsta prakse za te studente, taj argument je malo promašen. 

Program u Muzeju NT je koncipiran da ide na svakih sat vremena, vođen je, ima itinerer, imaju par tura dnevno na engleskom, može da se upadne ako nema gužve i pojedinačno, a kapacitet im je takav kakav je, ali s obzirom na traženost jeste popunjen većinu vremena, pogotovo vođenja na engleskom. Ako je već vođena tura i obilazi se po programu, onda je svakako sve preko 50 ljudi glupo da se tovari. 

Ali sve će se to srediti kad pređe i počne da privlači strane turiste u naš voljeni voterfront. 

Edited by James Marshall
  • +1 5
Link to comment
2 hours ago, garcia said:

moram da ispričam šta sam doživeo u famoznom Bujanovcu pre neki dan, savršeno je ontopic.

 

Išao na neku svadbu i dok brat parkira auto ispred lokala, koji je na džadi pored grada, ja stojim pored puta i vidim kako nam u susret ide neki crveni auto dok ogromni ker kaska za njim. Samo ker nekako dijagonalno u odnosu na mene, ne vidim ga dobro, zaklanja ga auto. Pomislim ker trči za autom. Auto ne ide prebrzo. U autu dvojica. Ker ogroman, avlijaner ali baskervilski. Promiču pored nas i ja shvatam da suvozač kroz prozor kabine drži kanap kojim je ker vezan i ker trči jer mora, da ga ne bi vukli po putu. Nisam uspeo da vidim registraciju jer sumrak ali odmah zovem 192 i ide poruka sa automata:

"Dobili ste službu 192, policijska stanica u Bujanovcu Vaš razgovor se snima." I odzvoni do kraja i... niko se ne javi :ph34r:

Jebena policija.

 

Zovem ortaka inspektora, koji inače nije na dužnosti i on kreće da mi diktira broj stanice uz "a jbg duže ne radi automat za pozivanje..."

 

ja rekoh ""brt, neću sad sigurno da zapisujem neki random broj a plus ovi likovi se i udaljili i skrenuli sa glavnog puta, prema nekom selu".

 

"pa dobro, zvaću ja dežurnu patrolu i prijaviti da se raspitaju. imali smo već više prijava za slično zlostavljanje životinja." 

 

svadba mi nije prijala posle.

crni bujanovče proklet da si

 

možda su ga samo istrčavali? :sad:

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, garcia said:

ima prirode okolo i bedem pored južne morave gde se mogu istrčavati i gazde i psi do mile volje.

meni je prizor bio uznemirujući.

ma istripovao si se

 

nije ni bujanovac baš takav kako ga ja preuveličavam

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
20 hours ago, Luther said:

 

Kupio novi laptop kad u njemu Intel procesor poslednje generacije, radi kao munja.

 

 

Cek polako,  daj mu godinu dve pa ce se pokvariti... ;)

Link to comment

Samo za @garcia-u

...jedino mi se nije dopalo kako postupaju sa gostujućim rukometnim ekipama :D

 

Spoiler

Jednom davno, kad je RK Heba bio u Super ligi Srbije, gostovao sam sa ekipom Jugovića u Bujanovcu. Čitavu utakmicu su nam domaći navijači i publika psovali majku mađarsku i ustašku :s_a:

A u Jugoviću sve sami Hercegovci, po koji Bosanac i jedan poluVlah  

 

Link to comment

100ka neka.
ne izvinjavam se u tuđe ime, nisam ja pcovaotm

 

btw, i sam sam bio kadet tog rukometnog tima.

i to prva generacija kadeta, tamo neđe '94-'95.

Link to comment

Ne zameram im ništa, samo mi bilo extra smešno. Bilo je par hercegovačkih prezimena u timu Doder, Sudžum..valjda je ljudima zvučalo mađarski. :D

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...