Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

33 minutes ago, Milošica said:

Nekako mi je ovo nedovoljno ljutito.

 

Kako u sred toga ubaci "fakin"...

Mislim da je on tek u procesu reakcije shvatio da se klinac preko puta neprimereno ponašao, a da je on boss, i da ovo nije situacija u kojoj on ljubi nečije dupe, nego u kojoj treba da se ljubi (ili barem poštuje) njegovo, i da je to krenulo da ga razljućuje sa odloženim dejstvom.

Ne mislim da je lažna frka radi povećanja gledanosti, ako si na to ciljao.

Link to comment
  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nisam na to ciljao, iako mi je prošla mogućnost kroz glavu, već eto samo ta nedoovljna količina besa u nastupu. Mora to jače bre.

 

Verovatno je razlog taj koji si navela.

  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, Leia said:


Upravo to kaže i onaj članak, trku gube ”lošiji” muškarci jer em nemaju performans em ne podležu pozitivnoj diskriminaciji. 
Pre toga su svi muškarci imali sve prednosti i privilegije, pa ti onda sudi šta je više fair. 
Na fakultetima ne postoje nikakve posebne kvote ni za muške ni za ženske, bar koliko ja znam…

Pa da, zbog toga sto je u proslim generacijama nesto bilo ajd sad da malo najebe neko ko nema veze sa tim, jer je to... fair? :gospode:

 

Ovo ti je u rangu nacosa koji idu da prebiju random albanca koji drzi pekaru u bgu jer sta su oni nama radili™.

 

Link to comment

a kako se dešava u srbiji (iz više izvora sam čula istu priču i od žena i od muškaraca), razlog je verovatno što se zapadna rešenja prepisuju bez ikakvog poznavanja okolnosti ovde. ignoriše se 50 godina 'posledica' sfrj socijalizma i žena na tehničkim fakultetima (autoritarni režimi puškama terali žene iz kuće na fakultete, parafraza nekog teksta iz gardijana). ne znam da li je do lokalnog ili centralnog menadžmenta, ali dobar hr bi trebalo da to ispegla 

 

 

 

Edited by svashtabezneshto
Link to comment
Just now, Shan Jan said:

Pa da, zbog toga sto je u proslim generacijama nesto bilo ajd sad da malo najebe neko ko nema veze sa tim, jer je to... fair? :gospode:

 

Ovo ti je u rangu nacosa koji idu da prebiju random albanca koji drzi pekaru u bgu jer sta su oni nama radili™.

 


Nećeš kapitalistički mortal combat, nećeš pozitivnu diskriminaciju slabijih… šta predlažeš? :)
 

Ovaj primer ti je prilično neprimeren, to preskačem

 

 

 

 

Link to comment

Elitni Tokyo University, Faculty of Medicine, otkriveno je pre 5 godina da su sluzbenici lazirali poene sa prijemnih ispita i zenskama oduzimali, na industrijskoj skali, po 30%.
To je bio neki bolnicki lobi, da mlade zene, doktori, zatrudne i dobiju sto im po zakonu pripada a njih nema ih na radnom mestu.
Kada se zvanicno otkrilo, zene koje nisu prosle upis, su trazile i dobile naknadu od po 200 hiljada EUR.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...