Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    951

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

Obrijaće se kad se kralj vrati :s_c:

 

 

Juče pijani vozač bornim kolima pobio celu porodicu, danas neobrijani načelnik Generalštaba u udarnom terminu na nacionalnoj frekvenciji...

Sve što se želeli da znate o Vojsci Srbije, a niste imali koga da pitate

  • +1 5
Link to comment
8 minutes ago, Ayatollah said:

Može neko da mi kaže zbog čega je Načelnik Generalštaba neobrijan u emisiji na RTS 1 u kojoj se promoviše služenje vojnog roka? Meni bi bilo nezamislivo da odem neobrijan na televiziju u bilo kom svojstvu, a ovom koji je kao prvi vojnik zemlje je eto zamislivo.

 

Koliko smo se mi raspali...

mogu ja da ti kažem.

drogira se.

  • Haha 5
Link to comment
7 minutes ago, dunja said:

kakva drzava takva vojska, kakva vojska takav nacelnik GS.

Vojska je uvek i bez izuzetka slika i prilika drzave cija je...

I obrnuto...

Tacka.

I to je pravilo koje je vazilo odkakojesvetaiveka, vazi i danas i vazice dok je vojski...

 

 

Izuzev kada je na snazi ono ogavno, nije da ga nema i na foruu: zna vojska sta radi... :isuse:

Ili kada se ispod ruke kupuju novi Rafale-i...

Koji su bolji od polovnih... :D 

  • +1 1
Link to comment

Znas kako, da se taj nacelnik GS pojavio obrijan, pricao razumno, ulivao poverenje i u svakom smislu bio na visini zadatka - ja tacno ne bih verovala sta gledam jer bi u datim nam okolnostima to bilo prosto nadrealno.

  • +1 5
  • Haha 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
4 minutes ago, dunja said:

Znas kako, da se taj nacelnik GS pojavio obrijan, pricao razumno, ulivao poverenje i u svakom smislu bio na visini zadatka - ja tacno ne bih verovala sta gledam jer bi u datim nam okolnostima to bilo prosto nadrealno.

Sve je to u ovom slucaju, a i sire - sporedno.

Naglasak je na obrijanosti...

Kao gestu, ne znam bolji izraz, sigurnosti u sebe, odrazu kontrole nad situacijom, jer koliko god da je ista teska - nacelnik GS, i ne samo on mora i treba da bude obrijan ma koliko situacija bila teska ili bas zbog toga.

 

U konkretnom slucaju: znak, dokaz bahatosti, elementarnog neuvazavanja auditorijuma, sopstvene funkcije, elementarnog odsustva neprofesionalizma...

Pa i poslednjeg regruta u sred jutarnje smotre, na mrazu od -20oC, ako ga nadju neobrijanog salju trcecim korakom na brijanje.

'Ladnom vodom...

I tupim brijacem... :D 

 

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...