Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

4 minutes ago, ubibobi said:

Pa ne znam, ovo je sada aktuelno, uviđaj je u toku a stradalih ima sigurno.

Naišao sam i na komentare nekih koji su tuda prolazili, kažu haos potpuni

evo, ovo je to, isti dan kad i porodica

Udes-Brdjani.png

Quote

 

ČAČAK, GORNJI MILANOVAC – Teška saobraćajna nezgoda na auto-putu Miloš Veliki kod tunela Brđani dogodila se oko podneva kada su se sudarili automobil i kamion.

Kako kažu iz Policijske uprave u Čačku, u udesu je povređena žena, koja je u svesnom stanju prevezena u bolnicu u Gornjem Milanovcu.

Sudeći po fotografijama sa lica mesta, silina udarca bila je velika, s obzirom na to da je automobil potpuno „zgužvan“, a delovi vozila svuda su po putu, te je prava sreća da u nezgodi niko nije izgubio život.

Saobraćaj se na auto-putu Miloš Veliki u smeru ka Čačku odvija preticajnom saobraćajnom trakom, dok su vozna i zaustavna traka i dalje zatvorene za saobraćaj.

 

 

Link to comment
  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    951

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 minutes ago, slepa živana said:

evo, ovo je to, isti dan kad i porodica

Udes-Brdjani.png

 

Nije isti slučaj ako misliš na ovo što sam sada objavio, na putu je dupla puna, auto je drugačiji kao i okruženje...jedino stepen havarisanosti vozila pomalo liči

Znači to je treći težak udes u poslednjih par dana, katastrofa

Edited by ubibobi
  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, ubibobi said:

Nije isti slučaj ako misliš na ovo što sam sada objavio, na putu je dupla puna, auto je drugačiji kao i okruženje...jedino stepen havarisanosti vozila pomalo liči

Znači to je treći težak udes u poslednjih par dana, katastrofa

ma ja sam videla ovu vest pred izlazak iz kuće i bilo mi je čudno da je auto ovoliko zgužvan a da je žena preživela. uveče kad sam se vratila kući svi su već pisali o stradaloj porodici, pa mi se sve pomešalo

doduše i ova žena što je preživela ispod tenka, ni to mi nje jasno kako je preživela

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, J-♣ said:

Verujem da je ekipa bliska sekti vrlo promišljeno birala tajming pre početka nastave koja počinje za ~7 dana, upravo da ova grupa studenata koja se već više od godinu dana suprostavlja tim izborima za studentski parlament filozofskog fakulteta ne dobije značajniju i masovniju solidarnu podršku kolega studenata i sa drugih fakulteta.

 

Mogli su da izaberu bilo koji datum, koga je uopste u Srbiji briga za to sto Mila Pajic i YIHR hoce da se uguraju u studentski parlament na silu i protiv propisa. Ovakve stvari se jednostavno resavaju tako sto se na nivou drzave propisu uslovi za formiranje studentskih organizacija i dozvoli se svima koji su zainteresovani ucesce na izborima za studentski parlament. Ovako je u pitanju samo lokalni sukob i inacenje fasista i nacosa oko najnebitnije stvari na svetu. Ljude vise ne mozes naterati da izadju zbog stvari od kojih im zavisi goli zivot a kamoli zbog ovakvih gluposti.

 

Studentski parlament, high tech shit.

  • -1 1
Link to comment
3 minutes ago, Dsnake said:

Izvinjavam se sto sam postavio vest, ja sam mislio da je nesto vaznije. Treba im prepustiti sve nebitno a fokusirati se samo na najbitnije.

 

al vidis kako se to lepo sve provuce, sve u rukavicama

 

stvari se jednostavno resavaju

drzava i fer izbori na bilo kom nivou

lokalni sukob

jebes studentski parlament

fasista i nacosi

najnebitnije stvar na svetu

 

ko da zivis u svajcarskoj, sunce ti poljubim

 

 

 

  • +1 3
Link to comment

Meni je sve bitno jebi ga, a i neprijatelju, kapiram da Vucicu odgovara ogromna tenzija oko litijuma da moze da zavrsi sa strane sve sto mu (im) je potrebno. Kocka se jbg, al mu se isplati.

  • +1 2
Link to comment
56 minutes ago, Dsnake said:

Izvinjavam se sto sam postavio vest, ja sam mislio da je nesto vaznije. Treba im prepustiti sve nebitno a fokusirati se samo na najbitnije.

 

Nema potrebe da se izvinjavas, to sto je tebi vazno je vazno i lepo je sto si podelio sa nama. Kao sto sam ranije napisao, iole normalna drzava ovo resava jednim propisom ali ovu drzavu zabole sto ljudi ginu kao muve na putevima, sigurno se nece baviti studentskim parlamentima. Malo su zauzeti lobiranjem za Rio Tinto pa ne stizu. Poenta je da postoji neodrzivi zastareli propis po kojem prakticno i ne postoje izbori za taj parlament vec se sve svodi na "unutarpartijsku demokratiju" gde samo oni koji su zajahali studenstke organizacije mogu da se kandiduju. Druge studentske organizacije po zakonu su grupe gradjana i mogu da se kandiduju taman koliko mozemo ja i ti. Koliko sam razumeo ovi iz STAV-a hoce to da promene i to podrzavam ali dok se propis ne promeni sve ovo je besmisleno naterivanje izmedju celavih nacosa koje je verovatno angazovao neki dekan ili tako neko mudo i ovih Dinkovih koji bi da se oni malo pitaju, dok neko ne strada zbog gluposti i besmislica.

 

Drzava ovo moze da rascisti za nedelju dana ali mi i nemamo drzavu pa se tako vracamo na pocetak. I tako u krug po svakom pitanju.

Link to comment
7 minutes ago, slepa živana said:

ja dala otkaz u državnoj firmi da ne bi morala da lobiram za rudnike, otišla u dz da otvorim bolovanje nedelju dana pred kraj radnog odnosa, da pozavršavam neke birokratije, objasnim doktorki šta radim, iskreno, a ona mi kaže, sve više ljude dolazi sa istom pričom :heart:

:ohmy: kad se sad nisam šlogirala živeću ko ona baba što je reklamiraju da uvek ustaje u 7 drmne rakijicu i kafu i evo je blizu sto...

 

p.s. glupi gaša nije vidljiv svima... ili barem nije meni.

Edited by pt 2.0
  • +1 1
  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
12 minutes ago, slepa živana said:

više deluje da se navlače crne gumene, dželatske :lol:

 

ja dala otkaz u državnoj firmi da ne bi morala da lobiram za rudnike, otišla u dz da otvorim bolovanje nedelju dana pred kraj radnog odnosa, da pozavršavam neke birokratije, objasnim doktorki šta radim, iskreno, a ona mi kaže, sve više ljude dolazi sa istom pričom :heart:

 

olja bećković juče mrtvo ladno pita profanku da li su razmišljali da svi daju otkaz :lol: 

 

pratim jednog učitelja na tviteru, evo šta je danas napisao

 

https://x.com/GlupiGasa/status/1838305920993861886

 

bagra se unezverila, valjda polako kapiraju da ih se više skoro niko ne plaši a ne umeju sami da uključe ni mašinu za veš, da se tako izrazim

pa sad govore i ono što smo svi znali 

 

da, deluje da je "ubrzalo" sve

gde ce nas dovesti videcemo

 

ogranicio je vidljivodst gasa, ja mu ne mogu videti tvit

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, pt 2.0 said:

p.s. glupi gaša nije vidljiv svima... ili barem nije meni.

 

11 minutes ago, pbg12345 said:

ogranicio je vidljivodst gasa, ja mu ne mogu videti tvit

ovo je napisao

Quote

Ima taj neki lik sa Krita, Takis, ima prihvatilište za napuštene životinje i prošle godine objavio da mu treba radnik, ne plaćaš stan, a primaš platu. 🤏 mi je falilo da se javim, odem, da čistim bokseve i 💩 po čitav dan i da mi život bude raj!

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...