Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    951

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

45 minutes ago, giuseppe said:

Najgore od svega je što 'studenti' u BG, KG, NI, ostali iz NS... samo mirno stoje i gledaju.

Verujem da je ekipa bliska sekti vrlo promišljeno birala tajming pre početka nastave koja počinje za ~7 dana, upravo da ova grupa studenata koja se već više od godinu dana suprostavlja tim izborima za studentski parlament filozofskog fakulteta ne dobije značajniju i masovniju solidarnu podršku kolega studenata i sa drugih fakulteta.

Link to comment
2 hours ago, SNARC said:

 

Dadoh im ideju iz zajebancije jbt.

 

Trenutno je mnogo manje od 75 dana. Ako imas B, mislim da je oko 6 sati teorijske obuke plus 15 skolskih casova voznje, posle se ide na polaganje za C. 

Za E kategoriju ti treba jos 7 skolskih casiva voznje.

 

E..a ako me instruktor nije slagao..sa B mozes direktno da polazes za bus. Mogu da zamislim momke koji odmah nakon polozenog za automobil, sednu i poloze za bus i krenu da voze isti.

 

Zvuci jezivo, zar ne ?

 

 

Pravac Švabija.

Link to comment

Idemo dalje, ovo duštvo ubrzava u kreščendo  ludila

 

 

Quote

UŽAS U OSNOVNOJ ŠKOLI U BARAJEVU Tri dečaka (14) primoravala učenike da se skidaju i zlostavljali ih u toaletu

  • Učenici 7. razreda škole u Barajevu maltretirali učenike petog razreda
  • Maloletnici primoravali učenike da se skidaju i zlostavljali ih u toaletu
  • Trojica maloletnika starosti 14 godina, tačnije, učenika 7. razreda Osnovne škole u Barajevu, uhapšeni su zbog dela zlostavljanje i mučenje, dok je jedan od njih dobio i prijavu za polno uznemiravanje.
  • Kako se navodi, policija u Barajevu je u saradnji sa VJT za maloletnike privela njih trojicu zbog sumnje su tokom septembra, u više navrata u muškom toaletu maltretirali više učenike petog razreda, gde su im uzimali novac od đzeparca i tukli.

    Jedan od te trojice ih je primoravao da se skidaju u donji veš i dodirivao ih po genitalijama.

 

  • +1 1
  • Tužno 2
Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

Idemo dalje, ovo duštvo ubrzava u kreščendo  ludila

 

Nije bas ni za pohvalu koliko portala je prenelo vest bez da ispravi đzeparca.

  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Idemo dalje, ovo duštvo ubrzava u kreščendo  ludila

 

 

 

ove ce bukvalno iz 7 razreda da prime u SNS.

sve njihove gnusobe su pokrili...

  • +1 3
Link to comment
6 hours ago, Dsnake said:

GYJyvdTXUAEHhbF?format=png&name=small

 

24 minutes ago, ubibobi said:

I još jedna užasna saobraćajka na putu Užice-Zlatibor, kamion sa mešalicom potpuno zgužvao automobil, rasute dečije igračke po putu, dokle više bezumni ljudi :isuse:

onog dana pre nego što se desio ovaj užas sa troje dece, u vestima u 3 je javljeno o udesu kod gornjeg milanovca. rekli su da je povređena samo jedna žena u sudaru s teretnim vozilom, ali na slici koju su prikazali bio je isto ovako skroz smrskan auto. milicija je saopštila da nema mrtvih...

 

ne znam da li je to bio sasvim drugi udes ili su nešto već muljali sa informacijama o ovom s vojskom

  • Hvala 1
Link to comment

Pa ne znam, ovo je sada aktuelno, uviđaj je u toku a stradalih ima sigurno.

Naišao sam i na komentare nekih koji su tuda prolazili, kažu haos potpuni

 

Edit: Evo poslednje info kažu da je stradala žena bila sama u kolima, sreća u nesreći da deca nisu bila tu, sve u svemu jezivo

Edited by ubibobi
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...