Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    951

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

39 minutes ago, Moonwalker said:

Pa koliko pijan treba da se bude za ovako nesto? 

ma nije uopste poenta koliko je bio pijan, nego cinjenica da je pod uticajem alkohola vozio takvo vozilo putevima srbije

 

15 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Uvek su ti Srbi krivi, ko te napravi takvog?

 

Što ne možeš makar jednom da budeš braindead  napišeš nešto lepo o Srbima?

evo namenski ima odgovor

nisam ni sumnjao

 

tuzno i porazavajuce je sve ovo

zapravo, najiskrenije, boleo bi me kurac, ako je drustvo izabralo da tako zivi, ko sam ja da im uskracujem

sve ide svojim tokom

jedini, "maleni" problem je sto mi u ovoj drzavi zive gotovo svi najmiliji i ja sam i zbog toga je neprihvatljivo pomiriti se sa ovakvim stanjem

Link to comment
3 minutes ago, Sludge Factory said:

Jel bio sam u vozilu?

Popio i drndao telefon je my wild guess...

 

Nije ni pemetio da ide na drugu stranu, a ova vozzila nemaju elektroniku da te upozorava kad si pešao traku, kad ideš u nešto da zakoče i slčno... I jbg, možda privatno vozi neko čudo sa gomilom elektronike, i onda posle 3 piva se malo opustilo i zaboravilo i jbg... Ode 5 ljudi kod svetog petra...

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

Popio i drndao telefon je my wild guess...

 

Nije ni pemetio da ide na drugu stranu, a ova vozzila nemaju elektroniku da te upozorava kad si pešao traku, kad ideš u nešto da zakoče i slčno... I jbg, možda privatno vozi neko čudo sa gomilom elektronike, i onda posle 3 piva se malo opustilo i zaboravilo i jbg... Ode 5 ljudi kod svetog petra...

 

Pa zato pitam, ako nije bio sam valjda bi ga suvozac opasuljio, ako i on nije bio pijan. 

Link to comment
21 minutes ago, radisa said:

Popio i drndao telefon je my wild guess...

 

Nije ni pemetio da ide na drugu stranu, a ova vozzila nemaju elektroniku da te upozorava kad si pešao traku, kad ideš u nešto da zakoče i slčno... I jbg, možda privatno vozi neko čudo sa gomilom elektronike, i onda posle 3 piva se malo opustilo i zaboravilo i jbg... Ode 5 ljudi kod svetog petra...

Mislim da vozač ne može ni da vidi trake kolovoza. Pogledajte prozore i haubu.

oVhk9kpTURBXy9mMjE4Zjc2ODYwNGM2NTU2NWNjN

Plus, koliko sam razumeo ovo je proizvod domaćeg inženjerluka, nastao pre 5 godina.

 

Ovo se prevozi jedino kamionom na prikolici.

  • +1 8
Link to comment

Onaj snimak kako voze sredinom puta znaci da imaju precutnu komandu ili dozvolu, posto se radi o vojsci tj. komandnom lancu, da stite sebe bez obzira na civile.

Kada se tome doda brzina koju praktikuju zasticeni soferi zasticenih lica, pa je vojska potpuno usvoji ispadne da svi u stvari treba da stanemo pored puta cim vidimo signalizaciju.

Ta vozila su pravljena za rat pa i nepristupacan, neasfaltiran teren, sa snagom da predje kroz manje brdo. Nemaju sta da rade na putu bez apsolutne kontrole kolone, brzine i biranih vozaca. Ovo cudo je preslo preko automobila kao da ima gusenice

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Jel on beše bio ministar kad su stradali u helikopteru?

da bre. pa on je sa dr smrtom čekao na aerodromu da se slikaju... zato su ljudi naterani da slete na surčin i izginuli nepotrebno.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...