Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

42 minutes ago, steins said:

 

Ma lagano su prešli u kontrasmer čoveče. U koloni. :frust:

 

Ne mora da znači, možda je posle tek posle (s)udara završio u drugoj traci, nigde još ne piše šta se tačno desilo

  • +1 3
Link to comment
  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, Time Crisis said:

 

Ne mora da znači, možda je posle tek posle (s)udara završio u drugoj traci, nigde još ne piše šta se tačno desilo

 

kad bezis bezis desno, osim ako imas provaliju

nije zavrsio u drugoj traci, zavrsio je pored nje

 

mada, u pravu si, treba sacekati

Link to comment

Ali ako ih nisu dirali, stoje gotovo pravolinijski? Da su posle sudara završili u drugoj traci, bili bi pod nekim uglom.

Edited by Malvo
Link to comment
3 minutes ago, cedo said:

 

kad bezis bezis desno, osim ako imas provaliju

 

 

Ne mora znači da je bežao, prosto posle sudara izgubio kontrolu i mogao je završiti bilo gde na putu. Naravno samo nagađam

Link to comment

Jel ima neko objasnjenje, ne to vojno nego jel kapira neko sta se ustvari desilo? Jesu svi isli pogresnom trakom, jels samo ovaj (zaspao), sta je u pitanju bilo?

Link to comment
24 minutes ago, cedo said:

 

ma gde zaspao u po bela dana

Dešava se. Meni se desilo..u 14,30 h kod Malog Požarevca, završio na krovu...:gospode:  pretpostavljam da me je šećer "oborio"...bio sam odmoran.

Link to comment

taj deo kod ušća je na ulasku(izlasku) iz doline jorgovana gde 20-30km nema mesta za preticanje pa bukvalno ljudi koristensvaki metar za preticanje

 

kažem, prošao sam ovu kolonu 45min ranije i bukvalno sve mi je delovalo da je po ps-u, što naravno ništa ne mora da znači

Link to comment
29 minutes ago, ToniAdams said:

da moram da nagađam kladio bih se na kvar vojnog vozila, ali naravno da nikad nećemo saznati šta se dogodilo

 

Skoro sam bio na /DRUGOJ/ vojnoj vežbi u poslednjh 6 meseci.

 

Ja ne znam šta ti ljudi tamo rade kada mi nismo tamo, tj trebalo bi da održavaju te jeben topove i fapove od milion godina.

 

Ukratko, svakom topu nešto fali i svaki kamion se jedva pali pa se zagreva 15 minuta, pa onda može u vožnju.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Za ovo treba da odgovara najmanje jedno 5-6 ljudi u nizu... A ostavka ministra odbrane bi u normalnim zemljama bila podrazumevana...

Na žalost, predstoji mukotrpni period dokazivanja krivice, koliko vidim, a i Zakon o bezbednosti saobraćaja "štiti" ova vozila.


 

Quote

 

Čl.106

Vozila pod pratnjom imaju prvenstvo prolaza u odnosu na sva druga vozila, osim u odnosu na vozila koja se kreću raskrsnicom na kojoj je saobraćaj regulisan svetlosnim saobraćajnim znakovima ili znakovima policijskog službenika kada im je tim znakovima zabranjen prolaz i na njih se ne primenjuju odredbe ovog zakona o ograničenju brzine, o propuštanju pešaka, o zabrani presecanja kolone pešaka, o zabrani preticanja i obilaženja vozila, pod uslovom da ne ugrožavaju bezbednost drugih učesnika u saobraćaju.

 

 

Tužno...porpilično.

 

Danas me najstariji sin zove i kaže mi šta se desilo. Podsetio me na dogadjaj od pre 25 i više godina. Zapamtio je to. Vraćali smo se iz mesta odakle mi je supruga i izmedju Kuršumlije i Prokuplja, naidjemo u mimoilaženju na kolonu vojnih vozila: kampanjola sa rotacijom, par "picika",desetak TAM 110 i nekoliko BOV-a....ja stanem desno, na proširenju, autobuska stanica. Pita me on zašto stajem kad je traka slobodna. Kažem mu ono staro "sinko, znam kakva budala ide odavde, ali ne znam kakva ide otuda"...njemu bilo smešno, ali je prihvatio to i uvek kad vozi u identičnim situacijama, uradi isto....eto.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...