Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, radisa said:

Za ovo treba da odgovara najmanje jedno 5-6 ljudi u nizu... A ostavka ministra odbrane bi u normalnim zemljama bila podrazumevana...

 

Ma lagano su prešli u kontrasmer čoveče. U koloni. :frust:

Link to comment
Just now, steins said:

 

Ma lagano su prešli u kontrasmer čoveče. U koloni. :frust:

Ma što god da je uradio vozač, onaj ko ga je pustio za volan je u vojsci isto kriv, kao i onaj koji je dao tom koji ga je pustio za volan da odlučuje o tome... Pa tako sve redom do gore...

 

Nasposoban čovek ne može da vozi i ima ko treba da ga spreči u tome...

 

ALi, ono što je neverovatno, taj nije probao ni da koči, izgleda, samo je prešao preko auta i zaglavio se...

 

 

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, steins said:

 

Ma lagano su prešli u kontrasmer čoveče. U koloni. :frust:

 

da, ovo je suprotan smer

petoclana familija jebote

 

 

 

 

 

 

64830_1726931520kraljevo-udes-fotorina_f

 

 

 

u-sudaru-automobila-i-vojnog-vozila-u-sr

Edited by cedo
  • Tužno 1
Link to comment

Sunce ti jebem nagledao sam se svega ali ova fotka, kao nekom ko je imao dvije saobraćajke, mi izaziva srčani zastoj. Ovo je jezivo, jebena katastrofa. Pa ovdje niko nije imao ni promil šanse. 

  • +1 5
Link to comment

Ako je podleteo, ili je probao da pretiče pa naleteo na vojno vozilo (sa sve decom u kolima!?) ili je ovaj tenk od vojnog vozila prešao u suprotnu traku (!?). 

 

Ne znam šta treba da se desi pa da vojno vozilo završi u suprotnoj traci u ovom slučaju, čisto sumnjam da automobil može da ga usmeri tako, a i vozaču vojnog vozila valjda nije prvi impuls da skreće ulevo!?

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Sunce ti jebem nagledao sam se svega ali ova fotka, kao nekom ko je imao dvije saobraćajke, mi izaziva srčani zastoj. Ovo je jezivo, jebena katastrofa. Pa ovdje niko nije imao ni promil šanse. 

 

mnogo njih koji voze velika vozila

nisu normalni, nemaju osecaja ... bas ih briga

pre par godina, posle nisa, na onoj pusci pravo kod leskovca sam za dlaku izbegao vojni kamion, levo desno samo odjednom

izvukla me startna kola

nisu normalni

  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, radisa said:

Kako je ovo jebeno moguće, ako je vojno vozilo bilo u koloni?

prošao danas pored ovih tamo oko mrčajevaca(adrana) bilo je desetak ovih vozila svi sa oznakom vojne policije. ispred njih je išao onaj pinc sa rotacijom i to je išao levim točkom po liniji(kao prvo vozilo u koloni), a bio je isti takav na kraju kolone

 

nestvarno mi je sve ovo

Link to comment

Juce sam se vracao iz LE i sinoc oko pola 8, na autoputu, negde oko Mladenovca, bila je kolona mozda 10tak ovih vozila. Samo su bili natovareni na 10tak nekih kamiona/tegljaca. Policija rotacije, sve ok. Izgleda da to moze samo po autoputevima...ko ce ga znati. 

Uzasna tragedija. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...