Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    941

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

53 minutes ago, Venom said:

Izgleda nešto između jezivog i smehotresnog, ne mogu da se odlučim.

 

Bio je kod mene u okolini jedan projekat, stara zgrada u centru koja se do te mere raspadala, da je grad ogradio i stavio tablu. Problem je bio u fasadi koja je bila zaštićena kao spomenik kulture, što je značilo da je renoviranje skupo. Na kraju su napravili hotel gde je fasada očuvana i renovirana, tj. deo fasade, a iznutra je napravljena nova zgrada. Malo besmisleno i pomalo smešno, pogotovo dok su gradili, pa smo gledali ljušturu koju drže u životu, ali je konačno "delo" ispalo ok. Deo zgrade je i produžen, pa je jedan deo sa modernom fasadon. Tj ispalo ok, ukusi na stranu,  ne štrči kao ovaj mutant. Ne razumem šta su hteli ovde.

Nešto slično sam videla prilikom kupovine stana, samo je bilo obrnuto: fasada izmenjena, novogradnja, dva sprata iznad novi stanovi, ali ulaziš kroz jedan stan tačnije kuću, koja je stara tipa 50 godina. I tako ideš kroz sobe, dok ne dođeš do stepenica...kapirala sam, dobro je dok vidiš na čemu su spratovi. Zamisli da je ulaz bio spolja. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Venom said:

Izgleda nešto između jezivog i smehotresnog, ne mogu da se odlučim.

 

Bio je kod mene u okolini jedan projekat, stara zgrada u centru koja se do te mere raspadala, da je grad ogradio i stavio tablu. Problem je bio u fasadi koja je bila zaštićena kao spomenik kulture, što je značilo da je renoviranje skupo. Na kraju su napravili hotel gde je fasada očuvana i renovirana, tj. deo fasade, a iznutra je napravljena nova zgrada. Malo besmisleno i pomalo smešno, pogotovo dok su gradili, pa smo gledali ljušturu koju drže u životu, ali je konačno "delo" ispalo ok. Deo zgrade je i produžen, pa je jedan deo sa modernom fasadon. Tj ispalo ok, ukusi na stranu,  ne štrči kao ovaj mutant. Ne razumem šta su hteli ovde.

Ima to kod nas, u NS...

 

image.jpeg.7f5948c33d03605ff5423cd51601591b.jpeg

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
3 hours ago, vememah said:

 

Divno! Ali stvarno to mislim.

Ovo se kandiduje za neki "Svevremenski muzej Srbije" - spoj modernog i savremenog.

Ja bih to nazvao prosto nazvao: "Najbolje iz dve epohe pljačkanja Srbije",

ili kraće "Prostaci, možete samo gledati!"

 

PS

Ovo bi moralo da nadživi zakup Trampove familije na uglz Nemanjine .... 

Edited by zmanic
Link to comment

Skoro smo zaboravili na ovo: https://www.blic.rs/vesti/hronika/sta-se-vidi-na-sigurnosnim-snimcima-u-danu-nestanka-danke-ilic/4fk1hft

 

Quote

- Analize su pokazale da ima tragova samo osumnjičenih, ali ne i Dankinih. DNK tragovi izolovani su i sa njihove garderobe i oruđa iz njihovih domova, ali ni tamo nije bilo Dankinog DNK. A pošto je, kako se sumnja, Danka udarena službenim kolima "Vodovova" koja imaju ugrađen GPS uređaj, on je veštačen kako bi se utvrdila putanja kretanja osumnjičenih. Veštačenja su rađena za 26. mart, ali i za naredna tri dana. Međutim, ni ona nisu bila od velikog značaja za istragu - podseća sagovornik.

Ko bi rekao...:fantom:

 

Quote

Ipak, osumnjičenima za Dankino ubistvo pritvor je produžen do 26. septembra, kada inače, ističe šest meseci, što je rok za podizanje optužnice i rok njihovog ostanka u pritvoru.

- Optužnica se može podići i kasnije, međutim, 4. oktobar se navodi kao krajnji rok, iz razloga što ukoliko to ne učine do tad, prinuđeni su da obojicu puste iz pritvora, što pretpostavljam da neće doći do toga, zbog kompleksnosti samog slučaja - dodaje naš izvor.

Oh ne, sta cemo ako se izvuku ubice :cry:

 

Secate se brata optuzenog koji je ubijen u zatvoru od strane policije? Ocigledno niste jedini, ni sud se ne seca toga vise.

  • +1 1
  • Hvala 2
  • Tužno 1
Link to comment
27 minutes ago, Shan Jan said:

Skoro smo zaboravili na ovo: https://www.blic.rs/vesti/hronika/sta-se-vidi-na-sigurnosnim-snimcima-u-danu-nestanka-danke-ilic/4fk1hft

 

Ko bi rekao...:fantom:

 

Oh ne, sta cemo ako se izvuku ubice :cry:

 

Secate se brata optuzenog koji je ubijen u zatvoru od strane policije? Ocigledno niste jedini, ni sud se ne seca toga vise.


Niko nista nikada ne rece. A na TV se Policija hvalila kakvu sve opremu ima.
To da se toga posle medijske histerije, niko ne seca, mislim da je tacno.

Link to comment
On 8. 9. 2024. at 23:17, Filozof manijak said:

Ih, otkad smo u NS mi to patentirali. Čuj mene, Galens, mislim mi:

 

Pupinova palata

 

 

 

On 8. 9. 2024. at 23:08, radisa said:

Ima to kod nas, u NS...

 

 

 

 

Ovo kao da je AI izbacio...

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...