Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    941

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

Po komentarima na N1 pišu da je verovatno borbeni avion probio zvučni zid, spominju da se čulo i u Kovinu, Smederevu i Pančevu.

 

Koliko vidim po mrežama, niko nigde nije prijavio dim iz nekog objekta.

Edited by vememah
  • +1 2
Link to comment

UČENIK BACIO KLUPU NA NASTAVNIKA! Jezivo nasilje u školi u Prokuplju: Čovek TEŠKO POVREĐEN, dečak histerisao satima! Đaci u strahu

 

U popodnevnoj smeni u Osnovnoj školi “Ratko Pavlović Ćićko” u Prokuplju dogodio se incident, učenik petog razreda je bacio stolicu, odnosno staru klupu, na nastavnika muzičke kulture A.M. i naneo mu teške povrede. Tom prilikom mu je polomio prst na nozi. Reč je o nastavniku koji sledeće godine ide u penziju.

Kako smo saznali, nastavniku je ekipa Hitne pomoći prokupačkog Doma zdravlja ukazala pomoć i hitno je prebačen u niški Univerzitetsko klinički centar.

 

Kako svedoče učenici i oni koji su u tom momentu bili u školi, učenika ni policajac koji je bio dežuran nije mogao da obuzda, kao ni prisutni nastavnici.

- Sve je trajalo čitav sat, a učenik je sve vreme vrištao. Ne daj bože da je umesto nastavnika bilo dete - pričaju nam svedoci.

Ono što je zanimljivo je da ovo nije prvi incident učenika, već je prošli četvrti razred delimično završio onlajn nastavom. Deca se već dve godine plaše njegovih reakcija.

Nakon incidenta obavljen je uviđaj, a detalji će se znati tokom sutrašnjeg dana.

Link to comment
16 minutes ago, Svemir Zeka said:

Evo

 

To su ti smradovi. 

 

Hvala nebesima!

 

Odvratno.

 

Što hvala nebesima, jel se nešto rešilo? Deca ostaju?

 

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Svemir Zeka said:

Evo

 

To su ti smradovi. 

 

Hvala nebesima!

 

 

E Svemir Zeko, setila sam se juche ovoga i onoga sto je morgana pisala.

 

Sestric je krenuo u skolu, prvo je trebalo da ide u jedno odeljenje, u zadnji cas im javljaju da je ucitelj ipak neko drugi.

Kad sam dosla prica mi da je sedeo pored jedne devojcice koja je konstantno nesto vristala i histerisala (mislim moje reci, on je prosto opisivao interakciju) i onda je on nju pitao "sta sam ti ja kriv? jesam ti ja nesto uchinio".

I sa ja pitam sestru koja je to devojcica i sta je to bilo, a ona mi kaze - da je on prebachen u zadnjem trenutku ona misli da je neko povukao vezu da njegovo dete ne bude u tom odeljenju, jer ce to odeljenje sadrzati "sve chetvoro dece sa smetnjama u razvoju iz vrticke grupe, neke Rome i strance' bukvalno tim rechima. Ja kao pa sta ti mislis o tome, ona kao pa mozda mu je to i bolje, ne mora da ide u neko odeljenje gde ce svi mnogo da budu kompetitivni nego moze na miru da bude.

 

Znachi odeljenje za segregaciju i nastavnik koji nam na prvu loptu deluje kao skroz Ok i fin, nadamo se.

 

 

Link to comment
4 minutes ago, Tihajeza said:

 

Odvratno.

 

Što hvala nebesima, jel se nešto rešilo? Deca ostaju?

 

Ostaju deca, a i nije nagurano pod tepih, evo onog dela kako su hteli da okarakterišu pp službu kao segregatore

 

Btw

 

FB_IMG_1725629267353.thumb.jpg.a40c95a8c431eb0d182ed13cc8ed5261.jpg

Upućeno ocu koji je dao u javnost

  • Hvala 2
  • Tužno 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...