Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

ljudi su samo željni milicije starog kova, iz vremena kada si mogao da spavaš u parku, da ti ne fali ni dlaka sa glave :D

- nekog kao ovog čiku

Quote

Znaci jedno mesec dana mi stajao neki jugic ali top utegnut i sredjen pored kapije. Nisam znao ciji je. I jedno jutro krecem na posao kad dva policijska auta i priveli nekog klinca. Vlasnik jugica prisutan isto covek place. Ne znam koliko je vremena i para ulupao u auto. I sad policajac kaze klincu: Sve mogu da razumem i da ste ga ukrali i da ste ga vozali, ispraznili tank samo ostavili. Ali zasto ste istrument tablu komplet izlomili? Sto ste ga unistili iznutra komplet? I jos kad je video nebo da su rasporili sledi najjaca scena. Znaci meni nije bilo dobro kad sam to gledao. Skida policajac znacku i daje kolegi i kad je krenuo da mu lupa samare sa obe ruke to je pucalo samo tako. Razbio mu njokalicu jbt, znaci kaplje krv i suze po prilazu. Momentalno sam se razbudio od prizora.

 

- avaj da to uradi neko od nas, proveo bi se kao ovaj lik

 

Quote

Mojoj bivsoj devojci su otvorili golfa u pokusaju da ukradu nesto iznutra. I izletim sa sapistem od lopate a njih dvojica se razdvoje i svako na svoju stranu. I na jednom napustenom placu stignem gada jer mu propala noga kroz daske na septickoj. Udarao sam ga dok nije sapiste puklo skroz. Gad jedva dise znaci na mesecini sam video da sam ga gadno udesio. I lepo ga strpamo u gepek vezemo i ostavimo ispred hitnog prijema. Sutradan mi je murija bila vec na kapiji. Momci vec poznati po kradji u muriji i prvo pitanje mu je bilo na hitnoj: Ajde lepo sad recite gde ste upadali? To bese 2013 godine i evo pre 10tak dana mi je stiglo neko zaostalo sranje iz tog vremena od sudskog izvrsitelja. A u to vreme kad se to desilo nekako sam najamio i jedva platio 170 000 za kojekakve odstete. Eto druze najebah, pa ti sad izvuci pouku iz mog iskustva.

 

Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    941

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, Mel said:

 

apsolutno. Za najveci deo dece vazi ovo sto si ti u startu napisala. Samo malo se nadovezujem jer se majci netipichne dece mnogo toga prebacuje, i sama se ponekad pokoloebam. Ono ne umesh da disciplinujes dete, kod mene bi on drugachije. A nema veze sa tim, prosto tako pao rulet.

Obozavam roditelje kojima su zapala nezahtjevna i od ranog uzrasta razumna djeca, pa onda razvijaju teoriju kako je to zbog njihovog stava i autoriteta. Ocevi sa stomacima kao bojler pa jos puse puse jednu na drugu i majke koje imaju po 97kg. Sami nad sobom nemaju kontrolu da ne zderu i ne puse, ali oni su autoritet i karakter i jos dijele savjete. 

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
27 minutes ago, Paul Gompitz said:

Obozavam roditelje kojima su zapala nezahtjevna i od ranog uzrasta razumna djeca, pa onda razvijaju teoriju kako je to zbog njihovog stava i autoriteta. Ocevi sa stomacima kao bojler pa jos puse puse jednu na drugu i majke koje imaju po 97kg. Sami nad sobom nemaju kontrolu da ne zderu i ne puse, ali oni su autoritet i karakter i jos dijele savjete. 

Tako je. Samo ne pušim i nemam 97kg, plus sam autoritet. A ti pati :wub:

Edited by Svemir Zeka
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Quote

Petnaestogodišnji B.T. koji je poginuo u strašnoj nesreći u Bečeju u noći između ponedeljka i utorka je, kako saznaje "Blic", nastradao kada je njegov trinaestogodišnji drugar sa kojim je ukrao kola izgubio kontrolu nad vozilom.
B.T. je išao ispred vozila i snimao drugara kako bi se svojim "nestašlukom" pohvalili na društvenim mrežama, ali je trinaestogodišnjak izgubio kontrolu nad vozilom, dodao gas i pregazio svog starijeg drugara i njegovo telo vukao zakačeno za automobil desetak metara ostavljajući krvavi trag na kolovozu kao u horor filmovima.
Kako smo ranije izveštavali, dečaci su prošli pored automobila "golf 4", koji je bio ostavljen sa ključem u bravi te su, kako nezvanično saznajemo od izvora u policiji, "odlučili da neovlašćeno prisvoje automobil i koriste ga za snimanje video sadržaja za društvene mreže."

blic.rs/vesti/hronika/tragedija-u-beceju-decak-13-pregazio-druga-15-kolima-sve-zbog-tik-toka/t73rbbs

  • Tužno 2
Link to comment

https://n1info.rs/vesti/bolje-da-vas-sisamo-nego-da-vas-secemo-maltretirani-i-ponizavani-zbog-kradje-devet-hiljada-dinara/

 

Quote

 

„Plašimo se da nas ne bije opet. Ja sam se bojao da spavam. I psovao nam mamu cigansku“, pričaju dečaci.

Zato, kaže Ofelija, neće dozvoliti da ovo tako prođe. Ne očekuje mnogo, ali se nada.

„To nema veze koja nacija smo. Mi smo svi ljudi, ja mislim“, kaže Ofelija Filipović.

 

 

Link to comment

Paskaljevic umro bese? Ova prica s pumpe I jos neke sa zadnjih strana ko stvorene za rimejk Bureta Baruta, bezakonje I nagomilan frust su valjda opet dostigli tu tacku.

  • +1 5
Link to comment
8 hours ago, JozoMujica said:

Vrbopuc se nastavlja.

 

 

Ništa novo, samo ranije nije bilo kamera.Imali smo mi drugara iz detinjstva koji je prvo delo počinio sa 8 godina.Romska porodica,toliko je bio vešt da se provuče kroz male otvore, da su ga čak kasnije bukvalno iznajmljivali drugima da krade po Italiji.

 

 

  • +1 2
Link to comment

Poenta je da niko nema poverenje u institucije, ni oni na vrhu drustvene lestvice niti oni na dnu. Pa uzimaju stvar u svoje ruke I naprave jos vece sranje I nepravdu. Narocito poverenje nema otac Rom koji je valjda mislio na taj nacin da kupi milost pumpadzije ali se prevario.

Link to comment

pred jacim pogni glavu i pride se ponudi da mu popusis kurac

slabijeg od sebe unakazi

 

ako je uzgred kakav pripadnik manjine, odvrni na max

 

 

u danasnjoj slobodarskoj vuciveoj srbiji tako se isteruje pravda i stiti 1 status i sve mu pripadajuce

Edited by pbg12345
  • +1 8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...